ווטסאפ

אחרי טלגרם: גם ווטסאפ תשחרר אפשרות פרימיום למשתמשי הביזנס

באפריל סיפרנו לכם על תמונות חדשות שהגיעו לגרסת בטא של טלגרם אשר מרמזות על תוכנית פרימיום, התכנית הציגה מדבקות אך צפוי לצאת מידע נוסף, וכעת ווטסאפ, בבטא סגורה כמובן, מאפשרת גם היא אפשרויות חדשות למשתמשים המשלמים.

זהו, נגמרה החגיגה? כולם ידרשו תשלום?

לא כל כך מהר. אפילו אילון מאסק האדם הכי אקסנטרי שיש, לא מיהר להכריז על הרכישה העתידית שלו כמוצר בתשלום, אבל זה לא אומר שאי שאפשר לגבות כספים.

תמונות חדשות מגרסת בטא שעוד לא שוחררה לקהל הרחב, מהאתר WABetaInfo מציגות אפשרויות מעניינות ביותר לגרסת ווטסאפ ביזנס, על חלקן שמענו בעבר, וחלקן חדשות יותר.

(יש לשים פה את התמונה מהאתר עם כיתוב: "מקור: WABetaInfo")

עד 10 מכשירים, לינק ייחודי

על גרסת ה-Multi Device, של ווטסאפ כבר סיפרנו לכם, מדובר בטלפון אחד ראשי ואפשרות להתחבר לעד 4 מכשירים נוספים, שהם לא טלפון. האפשרות קיימת עד היום, גם למשתמשי ווטסאפ הרגילים. אבל, בעוד שניתן לגלוש לווטסאפ במחשב למשל, מהדפדפן או כאפליקציה של ווינדוס, עדיין אימות מתבצע כל כמה זמן מהטלפון, וישנi עדיין הודעות שלא מגיעות כמו שצריך.

לפי התמונות ששוחררו, "עד 10 מכשירים", נשמע קצת מוזר. האם מדובר במכשירים שהם *גם* טלפונים? או התחברות של "ממש", כמו שיש היום בטלגרם, שאפשר להשתמש חופשי מהמחשב ואין סיבה באימות מהטלפון, מה שנקרא Full standalone, כאשר לא צריך בכלל טלפון בשביל להתחבר, חוץ מהתחברות ראשונית. את המידע הזה, האתר לא סיפק.

עוד פיצ'ר חביב הוא אפשרות ללינק ייחוד עם רישה או פתיח של: wa.me. כיום, משתמשי ווטסאפ ביזנס, מקבלים לינק גנרי לשלוח למשתמשים אחרים, והם יכולים לקבוע הודעה ייחודית כמו "ליצירת קשר רשמו "שלום" עכשיו". כעת עם הגרסה החדשה, בתשלום, ניתן יהיה לקבוע לינק ייחודי כמו wa.me/orkurts. חביב.

אמרתם פרימיום, לא? כמה כסף?

האתר WABetaInfo לא הסכים לפרסם מידע נוסף, כמו עלויות של התכנית, אך סביר להניח שמדובר בתכנית חודשית של כמה דולרים, כמו Twitter Blue שעולה 2.99$ ומאפשרת פיצ'רים נוספים למשתמשים. 

השוק מתחיל להיות קצת עמוס בחברות שהיו בחינם במשך שנים ופתאום דורשים עוד כסף. נעדכן ברגע שיתקבל מידע נוסף.

בשביל להמשיך את הדיון הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו בלינק הבא, זה בחינם!

דילוג לתוכן