ליאת נחמני, סמנכ"לית משאבי האנוש של אקווה סקיוריטי. קרדיט: טלי בקון.

Aqua Security ממשיכה ליהנות מביקושים ומגייסת: צירפה 80 עובדים ב- 2020 וצפויה לקלוט 100 נוספים השנה

חברת פתרונות אבטחת המידע לסביבות מודרניות  Aqua Security, המסייעת לארגונים הגדולים בעולם לאבטח יישומים בסביבת קונטיינרים ו- Serverless ממשיכה גם בתקופה זו בקצב הגידול ומגייסת עובדים. החברה, אשר הוקמה בשנת 2015, הוסיפה בשנת 2020 כ- 80 עובדים לשורותיה והיא מעסיקה כיום כ- 300 עובדים.

במקביל הודיעה החברה כי היא ממשיכה במאמצי הגיוס גם ב- 2021 וצפויה לגייס 100 עובדים נוספים במהלך השנה הקרובה, הן למרכז הפיתוח של החברה בישראל במטרה להרחיב עוד את יכולות הפלטפורמה של החברה והן למערך המכירות הבינלאומי עם דגש על אירופה והמזרח הרחוק.

בין התפקידים המבוקשים בחברה נכללים: מומחי DevOps ו- DevSecOps, מהנדסי ענן, מהנדסי תוכנה, מומחי QA, אנשי שיווק, ומנהלי מכירות לצפון אמריקה, אירופה והמזרח הרחוק.

"למרות משבר הקורונה ואולי דווקא בשל אתגרי אבטחת המידע של ארגונים בשנה החולפת, אנו חווים ביקוש רב לפתרונותינו ברחבי העולם ואימוץ הפתרונות על ידי ארגונים בינלאומיים מובילים בעולם", אמרה ליאת נחמני, סמנכ"לית משאבי האנוש של אקווה סקיוריטי.

"מאז הקמתה של אקווה סקיוריטי היא מספקת פתרונות אבטחה ללקוחות המקדימים לאמץ חדשנות בתחום הקונטיינרים, ה- Serverless וסביבות מיחשוב מתקדמות חדשות, על מנת שיוכלו להעביר את יישומיהם לסביבת ייצור (פרודקשן) באופן מאובטח".

"לעובדי החברה יש הזדמנות להשפיע באופן אמיתי על אבטחת סביבות המיחשוב החדשות אותן מאמצות החברות הגדולות והמובילות בעולם ולעבוד בסביבות פיתוח ובשיטות פיתוח מתקדמות. זאת בנוסף לתנאים ייחודים ותרבות ארגונית דינמית ומתגמלת", ציינה נחמני.

דילוג לתוכן