ג'ון ברייס הדרכה עורכת כנס ראשון מסוגו בישראל עם 30 סמינרים לקהילת SAP: SAPGeekWeek

ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס ושותפת ההדרכה הבלעדית והרשמית של SAP בישראל, תקיים כנס ראשון מסוגו בישראל, SAPGeekWeek, אשר יתמקד כולו בתוכן לימודי ושיתוף ידע. הכנס יערך בפורמט מקוון ויכלול 30 סמינרים מקוונים שונים שיתקיימו בתאריכים 27-29 בדצמבר. האירוע מיועד לקהילת משתמשי SAP בישראל כשהוא מותאם לדרישות ולצרכים העכשוויים בתעשייה.

כנסים רבים בעולם התוכן של SAP מתמקדים בפתרונות ומוצרי החברה: חושפים אותם, מציגים את יכולותיהם, מעודדים שימוש בהם ועוד. מתוך צורך שהתעורר בקרב משתמשי פתרונות SAP הוחלט לקיים כנס לימודי בעברית שיעסוק כולו באופן שבו ניתן לייעל את השימוש בפתרונות SAP במערך העבודה הקיים ולשפר באמצעותם את ביצועי הארגונים. במהלך הכנס לרשות המשתתפים עומדת ההזדמנות לשתף בתובנות העסקיות ובסיפורי הצלחה בעקבות השימוש בפתרונות על מנת לסייע לקולגות מן התעשייה לעשות שימוש מושכל ומיטבי בפתרונות חברת התוכנה הגלובאלית ולשלב אותם במערכות מידע נוספות שקיימות בארגון. משתתפי הכנס יצאו עם ארגז כלים משופר לעבודה עם פתרונות SAP השונים ולהתממשקות עם מערכות מידע נוספות הקיימות בארגון.

את הסמינרים המקצועיים יעבירו בכירים ומומחים מהחברות המובילות בארץ. הם ישתפו בידע המקצועי שלהם, יכוונו את המשתתפים ויסייעו להם בדרך לעליית מדרגה בשימוש בתוכנות SAP, תוך מתן טיפים, פתרונות ומענה מקצועי לסוגיות איתם מתמודדים הארגונים על בסיס יומי. את מובילי הסמינרים ניתן יהיה למצוא בשישה מסלולים ייעודיים: Development Tools, S/4 Movement, SAP Security, Business Analytics Applications, כאשר הכנס יכלול גם מסלול Workshop Seminars – סדנאות תרגול מעשי המאפשרות לחוש וליישם את הטכנולוגיה בזמן אמת.

באירוע ישתתפו אנשי קהילת משתמשי SAP ממגוון תפקידים כמו מנהלים, מפתחים, מיישמים, משתמשים ועוד, והוא מהווה הזדמנות לתקשר עם יועצים וארגונים מובילים ומנוסים בענף, להכיר את המרצים והמומחים בתחומם ולדבר, בין היתר, גם על טכנולוגיה. בין הפתרונות של SAP בהם ידון הכנס נכללים SAP ECC, SAP S/4HANA , ABAP, UI5 ועוד. משך סמינר יומי הינו שמונה שעות אקדמיות והמשתתפים יקבלו חומרי הדרכה לשימוש עתידי ותעודת השתתפות.

למידע נוסף והרשמה לאירוע ניתן לבקר בלינק כאן.  

דילוג לתוכן