פתרון ניתוח הווידיאו של Agent Vi אומץ על ידי חברת Spyke Security המספקת שירותי אבטחה ברחבי הולנד

הטכנולוגיה, שרצה כשירות ענן ב-AWS, מזהה פעילות עבריינית ומספקת התרעות בזמן אמת למוקד הבקרה

  

חברת האבטחה ההולנדית Spyke Security אימצה והטמיעה את פתרונות ניתוח הווידיאו של חברת Agent Vi שמאפשרים לה לספק שירותי ניטור וניתוח ווידיאו אוטומטיים לאתרים ברחבי הולנד. החברה פרסה 1,500 מצלמות ווידיאו שמטרתן לצמצם את הנזק שנובע מפשיעה, והן מהוות בנוסף חלק מפתרון לבקרת גישה מרחוק, כולל פתיחת דלתות, שערים וגדרות.

הפתרון של Agent Vi נועד לייעל את הניטור של מספר גדל והולך של מצלמות ברחבי הולנד, כך שניתוח הווידאו יתבצע באמצעות תוכנה בזמן אמת וימנע את התלות במפעיל אנושי. כך תתאפשר אוטומציה של מערך השמירה וחסכון  בעלויות – כל זאת ללא הגדלת צוות העובדים.

לאחר בחינת מספר מערכות החליטה Spyke Security לאמץ את פתרונות Agent Vi שרצים בענן של אמזון ווב סרוויס AWS, ומאפשרים כיום לאלפי עסקים, ארגונים, ערים וגופי ממשלה להפיק ערך מקסימאלי ממצלמות הווידאו המוצבות באתרים שונים. זאת באמצעות ניתוח אוטומטי של ווידאו לצורך התרעות בזמן אמת על אירועים, האצת החיפוש במצבורי סרטי הווידאו המוקלטים והפקת נתונים סטטיסטיים מהם. הפתרונות הללו מבוססים על ארכיטקטורת תוכנה מוגנת בפטנט של Agent Vi, אלגוריתמים מתקדמים לראייה ממוחשבת מבוססים בינה מלאכותית ולמידת מכונה וכן על שנים של ניסיון בפיתוח תוכנה לניתוח ווידיאו בהיקף רחב. האלגוריתמים אומנו באמצעות מיליוני תמונות של שידורי ווידיאו חיים שהגיעו למערכות החברה מאלפי התקנותיה ברחבי העולם.

Spyke Security הטמיעה את מערכת innoVi של Agent Vi המסופקת במודל תוכנה כשירות (SaaS). בדור החדש של מערכות innoVi הוטמעו אלגוריתמים מתקדמים מבוססי בינה מלאכותית ולמידת מכונה שמציעים רמה גבוהה יותר של ביצועים לניתוח ווידיאו וגמישות רבה יותר לתרחישים שונים. המערכת מבצעת ניתוח ווידאו מכל מצלמה ומזהה בזמן אמת אירועים בדיוק רב בהתאם לחוקי זיהוי ספציפיים המותאמים לצורכי האבטחה של כל אתר. לדוגמה: אפליקציות לזיהוי פעילות עבריינית ספציפית למכוניות, אופניים, אופנועים, משאיות או אנשים. תרחישי ההתרעות כוללים חדירות לאתרי בנייה ומרכזי עסקים לאחר שעות הפעילות, התנהגות חשודה במשרדי ממשלה, שוטטות במגרשי חנייה, בתי ספר, קניונים ועוד. החוקים מיושמים לכל אתר על פי לוחות זמנים שהוגדרו מראש באופן שמוודא שההתרעות יופקו עבור פעילות חשודה בלבד ופעילות שגרתית לא תזוהה כחשודה.

איציק קטן, מנכ"ל Agent Vi: "ניתוח ווידיאו בזמן אמת בהיקפים עצומים ובדיוק גבוה היא מהמשימות המורכבות והכבדות בעולם המחשוב והענן. כשמדובר במערכות התומכות מערכי אבטחה וחירום כמו שלנו, שהן במקרים רבים מצילות חיים, אין אפשרות להתפשר על אמינות וביצועים. זו היא הסיבה שבחרנו ב-AWS כתשתית להרצת הפתרונות שלנו לאלפי לקוחותינו בעשרות מדינות. AWS מציעה לנו עוצמות עיבוד גבוהות, עושר פונקציונאלי שתומך בהמשך פיתוח המערכת ותשתית גלובאלית שמאפשרת התרחבות עסקית לכל קצווי תבל. נוסף לכך, AWS תומכת באופן אוטומטי ברגולציה בינלאומית ומדינתית, היא מקלה על פעילותינו הבינלאומית ומסירה חסמים רגולטוריים מורכבים שאחרת היה קשה להתמודד עמם".

Agent Vi מציעה פתרון ניתוח ווידאו (Video Analytics) כשירות SaaS על בסיס שירותי הענן של אמזון ווב סרוויס (AWS). באמצעותו ניתן לאסוף, לנתח ולעבד ווידאו מקבצים או ממצלמות בזמן אמת, באופן שמאפשר לזהות התרחשויות ולנקוט בצעדי תגובה מידיים. המערכת – innoVi – מסוגלת לעבד כל כמות של נתונים ממאות אלפי מקורות שונים בזמן אמת, ברמת עמידות וזמינות גבוהה מאוד תוך התבססות על שירותי הענן של AWS.

דילוג לתוכן