סוני צופה 300 מיליון דולר הכנסות מה-PC ל-2022 וה-PlayStation VR 2 צפוי להגיע עם 20 משחקים בהשקה

סוני ערכה השבוע פגישת משקיעים והציגה להם מצגת מעניינת במיוחד עם המון מידע על עתיד החברה, המכירות, וגם קצת על דברים שלא הוכרזו לקהל הרחב.

קצת על VR

בעוד ששקף 23, המכוון כולו ל-PlayStation VR 2 לא הראה דברים חדשים במיוחד מעבר לעיצוב שכבר נחשף של הקסדה עם מסכיה-OLED בעלי רזולוצייה של 2000×2040 לכל עין וקצבי ריענון של 90/120 הרץ, אשר גם אמורות לעקוב אחרי הבעות הפנים של השחקן, הוא הכיל גם מידע על משחקי ההשקה.

בשקף נכתב: " 20+ כותרים גדולים של משחקי צד ראשון וצד שלישי אושרו עבור PS VR2 בהשקה". שזה אומר שנקבל לפחות 20 משחקים, וביניהם כנראה גם את משחק ה-VR Horizon Call of the Mountain, המתקיים בעולם של Horizon, ונחשפו כבר מספר רגעים ממנו בטיזר.

סוני מהמרת בגדול ומשחררת עוד משחק ב-PC, וגם במטאוורס?

סוני מתכננת לייצר מכירות של 300 מיליון דולר ב-2022 משוק ה-PC, שזה כמעט פי 4 מה-80 מיליון דולר שהיא הכניסה ב-2021. ככל הנראה אנחנו צפויים לראות עוד כותרים אקסקלוסיביים מפסיקים להיות כאלו ומגיעים ל-PC.

רק השבוע דלף מידע לגבי Returnal שמגיע כנראה לפלטפורמות המשחקים הכי גדולה למחשב האישי, Steam. החידוש הוא ש-Returnal הוא לא רק משחק אקסקלוסיבי לפלייסטיישן, המפתחת, Housemarque אשר שייכת כעת לסוני שיחררה אותו רק ל-PlayStation 5, כאשר הם טענו שרק עם שלט ה-DualSense ניתן לחוות אותו במלואו (הכתב הזה נהנה מאוד מהמשחק למרות שהוא כיבה את כל הפיצ'רים בשלט, ולכן טוען שאפשר גם אחרת).

ויש אזכור למילה Metaverse פעם אחת, בסוף המצגת למשקיעים תחת: "עוד פלטפורמות", אין אסטרטגיה או נתונים, אבל אנחנו אופטימיים. אולי לא ברמה שה-PSVR 2, תתאים גם ל-PC (ולכן המספר 300 מיליון עושה שכל), אבל יש מצב שהתכנית של סוני למטאוורס, תעבור גם ב-PC, אם היא לא תהיה אקסקלוסיבית אצל פלייסטיישן.

קרדיט תמונה –

Photo by Jessica Lewis on Unsplash

דילוג לתוכן