חודשיים ללא עלות לבעלי מסך טלוויזיה של LG

LG ו-HOT משתפות פעולה ומעניקות את Next TV למשך חודשיים ללא עלות לבעלי מסך טלוויזיה של LG

כל מי שרוכש מסך חדש של LG או שבבעלותו מסך התומך ב-Next TV (בעל מערכת הפעלה webOS 3.0 ומעלה החל מהליין של שנת 2016) ייהנה למשך חודשיים ללא עלות משירות טלוויזיוני על גבי האינטרנט מבית HOT, המציע למעלה מ-50 ערוצים שונים

 

ענקית הטכנולוגיה LG, קבוצת ח.י היבואנית הרשמית בישראל וחברת HOT מכריזות היום על הטבה חדשה שמוענקת במסגרת שיתוף פעולה ייחודי: לקוחות חדשים בשירות NEXT TV הרוכשים מסך טלוויזיה חדש של LG או שיש בבעלותם מסך מהליין של שנת 2016 ומעלה (מסך בעל מערכת הפעלהwebOS 3.0  ומעלה) יכולים ליהנות משירות NEXT TV למשך חודשיים ללא עלות.

 

על מנת לקבל את ההטבה, יש להיכנס לקישור הזה, למלא פרטים אישיים ולהוריד את אפליקציית Next TV מחנות האפליקציות ישירות למכשיר שלכם. במידה וזכאים, המבצע יעודכן ושירות Next TV יהיה פתוח לשימוש למשך חודשיים.

 

NEXT TV הינו שירות טלוויזיוני על גבי האינטרנט מבית HOT אשר ניתן לצפות בו בכל מקום ומכל מכשיר שרוצים – טלוויזיה, סמארטפון, מחשב או טאבלט (ניתן לצפות עד חמישה מכשירים, שלושה מכשירים בו זמנית). המנויים לשירות נהנים מעשרות ערוצים במגוון תחומים: ספורט, בידור, חדשות, ילדים, טבע ועוד, בנוסף לספריית VOD עצומה עם הפקות המקור של HOT, תכני HBO מעולים, סדרות מהארץ ומהעולם וסרטים ושוברי קופות.

 

גיא בן יהודה, סמנכ"ל השיווק של LG ישראל: "בתקופה הנוכחית, כאשר ישראלים רבים נמצאים ימים ושעות רבות בבית מול מסכי הטלוויזיה, ישנו צורך בתוכן איכותי, מעניין וזמין להעברת הזמן. LG ו-HOT רוצות להעניק ללקוחות שתי החברות את חווית הצפייה הטובה ביותר, הן מבחינת התוכן והן מבחינת איכות המסך. מדובר בבשורה חשובה לצרכן הישראלי – כעת, לא רק שניתן ליהנות מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם מסכי הטלוויזיה, אלא גם לצפות בתוכן איכותי ומעניין ללא עלות למשך חודשיים, כולל סדרות המופת הישראליות של HOT, הסדרות הטובות בעולם מבית HBO, סרטים שוברי קופות ועוד.

רק לאחרונה השקנו בישראל את ליין הטלוויזיות החדש של החברה, הכולל טלוויזיות 8K איכותיות ואת מסך ה-OLED הגדול ביותר בעולם – 88" 8K. מסכי הטלוויזיה של LG מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, כולל מעבד AI חדש, שיודע להתאים באופן אישי עבור הצרכן את חווית הצפייה והסאונד לפי התוכן שמעניין אותו".

 

*ההטבה זמינה מהיום ועד לתאריך ה-20.8.20 ללקוחות חדשים בשירות NEXT TV הרוכשים מסך טלוויזיה של LG או כבר מחזיק בבעלותו מסך עם מערכת הפעלה  webOSגרסת 3.0 ומעלה.

 

דילוג לתוכן