ברצלונה אאוט – הרצליה אין

"צו 8 לברצלונה"- בלי ברצלונה

למרות ביטול קונגרס הסלולר בברצלונה,  יתקיים השבוע הכנס השנתי של שגרירי הייטק

בו ייפגשו בכירי האקוסיסטם לסיעור מוחות

על חדשנות ודיפלומטיה בשנת 2020

20 פברואר, 15:00-19:00, מיקסר הרצליה, רח' אריק אינשטין 3, בנין B, קומה 9

 

קונגרס הסלולר בברצלונה התבטל אולם בישראל צו8 לברצלונה של שגרירי הייטק מתקיים כמתוכנן.

הכנס מתקיים מאז 2009 בכל שנה כהכנה לבכירי ההייטק במטרה לשגרר את ההייטק הישראלי והמותג ״ישראל״ בתערוכות בעולם כמו זו שבברצלונה. בכירי התעשיה מישראל ומהעולם לצד יזמים צעירים ייפגשו לסיעור מוחות על האתגרים הטכנולוגיים והתרבותיים המשותפים.

השנה הכנס מתמקד בהזדמנויות הפריצה של ישראל לשורה הראשונה של החדשנות העולמית גם בתחום הקוואנטום, ויקיים דיון בממשקי הקוואנטום והבינה המלאכותית עם עולם הפינטק והבריאות הדיגיטלית ותרומתם לבניית גשרים בין מדינות ובין דורות.

 

בין הדוברים:

דיפלומטים ונספחי חדשנות מאנגליה והולנד שיציגו את ההתקדמות וההזדמנויות בגשרי החדשנות של ההאבים ישראל- אנגליה וישראל הולנד.

מומחי קוואנטום: ד"ר טל דויד מנהל מיזם הקוואנטום הלאומי, היזם ד"ר יונתן כהן מקוואנטום מאשינס, יציגו את תכנית הקוואנטום וההזדמנויות לאקוסיסטם בישראל בהקשר העולמי.

משקיעי קוואנטום: רותי אדר מנהלת מרכז החדשנות של סמסונג ישראל והמשקיע פרד דה ליו שמגיע מהולנד וכבר הספיק להשקיע במיזם קוואנטום ישראלי השבוע!- הם  יציגו את עמדת המשקיעים והמפעילים הסלולריים,

מומחי פינטק: ד"ר יואב אינטרטור ,מנכ"ל מרכז החדשנות והפיתוח של גי'י פי מורגן  בישראל, וד"ר אריק בן ארצי יציגו איך מהפיכת הפינטק יכולה ואמורה להיטיב הן עם הצעירים והן עם המבוגרים, והיכן המהפיכה עדיין לא הגיעה למימושה.

בנושא הבריאות הדיגיטלית יעל בנבניסטי מנכ"לית מגדלי הים התיכון, קרן המתמחה בהשקעת בתחומי האיג'טק, והיזם רפי אבירם יציגו את תפקיד מהפיכת הבריאות הדיגיטלית כגשר לדור המבוגרים.

יו"ר ווטרג'ן, מקסים פסיק, יחשוף את פריצת הדרך שחלה בימים בתהליך בניית הגשר האיזורי בין ישראל לעזה באמצעות המים.

השנה הכנס מארח גם יזמים חרדים, ערבים ישראלים ויזמים בתחילת הדרך ויכלול דמו רובוטי בהפסקה.

לדברי יוזמי הכנס "על רקע ביטול התערוכה בברצלונה והקורונה, חשוב לכולנו לקיים את שגרת החדשנות בישראל ובסיום הכנס נקיים הרמת כוסית לחיי שגרירי הייטק ולבריאות כולם".

 

בין המשתתפים שאישרו הגעתם:

בכירי הייטק, ביניהם זוהר זיסאפל, דדי פרלמוטר ודב מורן;   שגרירת תאילנד;  נספחי חדשנות מפינלנד, קנדה, בלגיה;  אלון ברמן מנכ"ל אריקסון ישראל; בכירי מחקר ופיתוח מאריקסון, אינטל, איביאם, מיקרוסופט, סמסונג, בוש; משקיעים מקרנות וחברות רב לאומיות; מנהלי האבים ואקסלרטורים; יזמי פינטק, מובייל ומובייל הלת'; נציגי בנקים ממרכנתיל, ג'וליוס בר; יזמים צעירים; ערבים ישראלים; דרוזים; חרדים; נספחים מסחריים זרים; מנכ"לי חברות ישראליות גדולות ובינוניות; מנכ"לי מרכזי מו"פ רב לאומיים; דירקטורים לשת"פים גלובליים של מפעילים וחברות זרות.

כתובת האירוע– מיקסר הרצליה, רחוב אריק אינשטין 3 בנין B קומה 9

מיקסר הרצליה היינו מתחם עבודה שיתופי בו יושבות חברות סטארטאפ, יזמים, קרנות הון סיכון ואקסלרטורים.

דילוג לתוכן