אילנית דרעי מנהלת משאבי האנוש של PTC בישראל

PTC מגייסת עשרות עובדים חדשים למרכזי הפיתוח שלה בהרצליה וחיפה

PTC הכפילה את היקפי פעילותה בישראל בשנה האחרונה ומגייסת עשרות עובדים חדשים למרכזי הפיתוח שלה בהרצליה וחיפה

העובדים יגוייסו במהלך שלושת הרבעונים הקרובים בכדי לתמוך בצמיחת החברה

 

חברת התוכנה PTC (נאסד"ק: PTC) מודיעה כי בשלושת הרבעונים הקרובים תגדיל את כח האדם בשני מרכזי הפיתוח שלה, בהרצליה וחיפה ותגייס עשרות עובדים, בעיקר מהנדסי פיתוח תוכנה. בשנה האחרונה הכפילה החברה, שמעסיקה כיום בישראל כ-270 עובדים, את פעילותה בישראל ובעולם וחוותה הצלחה ניכרת בשווקי היעד שלה. החברה מחפשת מהנדסי פיתוח מובילים בתחומי התוכנה למוצרי CAD ,  IOT, AR, ו-   PLM בשפות תכנות שונות וכמו כן, מציעה משרות שונות בעולם ה- PMO.

 

PTC היא חברה אמריקאית שבסיסה בבוסטון והיא נסחרת בנאסד"ק. הטכנולוגיה שלה מסייעת לחברות בכל העולם לנהל את מחזור חיי המוצר שלהן לרבות תכנון, ייצור, תפעול ותחזוקה של המוצרים בעולם חכם ומחובר. עם לקוחותיה של  PTC נמנות חברות ייצור וטכנולוגיה מהגדולות בעולם ובהן טויוטה, לוקהיד מרטין, בואינג, אאודי, קאטרפילר, ג'נרל אלקטריק, רייתיאון, EADS, סמסונג, דל, טושיבה ומוטורולה. כיום מעסיקה החברה  מאות עובדים בשני מרכזי פיתוח בהרצליה ובחיפה. מרכז הפיתוח הישראלי הוא מרכז הפיתוח השני בגודלו בעולם מחוץ לארה"ב והוא אחראי לפיתוח המוצרים המובילים של PTC.  מחזור המכירות של חברת PTC בשנת 2019 היה  1.25 מיליארד דולר והיא מוכרת את מוצריה ליותר מ-28,000 ארגונים בכל רחבי העולם.

 

לאחרונה PTC והטכניון חתמו על הסכם שת"פ אסטרטגי ארוך טווח. במסגרת ההסכם PTC  מקימה מרכז מחקר ופיתוח בקמפוס הטכניון בחיפה בהשקעה של 15 מיליון שקלים לחמש שנים. בנוסף תסייע החברה במחקר ובשדרוג של תהליכי לימוד במגוון רחב של תחומים הקשורים לטכנולוגיות ייצור מתקדם.

 

" תהליך ההתרחבות שלנו הוא המשך ישיר למהפך שחל בשנה וחצי האחרונות בשוק בעקבות משבר הקורונה. המשבר אילץ חברות תעשייה לשנות את צורת העבודה שלהן והטרנספורמציה הדיגיטלית הגיעה בכל הכח גם לעולם התעשייתי. כל החברות היצרניות אימצו טכנולוגיות ענן כיוון שהיו צריכות לעבור למוד עבודה אחר לגמרי לא רק בתחום הפיתוח אלא גם בתחום הייצור. ולכן, כל תחומי הפעילות שלנו צמחו בצורה דרמטית והיקפי הפעילות שלנו הכפילו את עצמם", מסרה אילנית דרעי מנהלת משאבי האנוש של PTC בישראל. " גם בתקופת הקורונה לא הפסקנו לגייס ולצמוח ואנחנו מחפשים מהנדסים שיעבדו על הטכנולוגיות הכי מאתגרות שישפיעו על איך שהעולם יראה בעתיד."

דילוג לתוכן