תחרות צילום הרחפנים הרשמית הראשונה של DJI בישראל יוצאת לדרך!

 

 

DJI, החברה המובילה בעולם בייצור רחפנים אזרחיים וטכנולוגיית הדמיה אווירית, משיקה בישראל באמצעות בנדא, היבואנית הרשמית את תחרות "למעלה 2020"- תחרות צילומים ארצית באמצעות רחפנים.

 

בעלי רחפנים בישראל מוזמנים לקחת חלק בתחרות אשר תתקיים בין התאריכים 10-15/2/2020

ברשתות החברתיות של מותג DJI ישראל (פייסבוק, אינסטגרם ואתר התחרות)

על בעלי הרחפנים לצלם את כל התמונות מרחפנים ומזווית עילית. בפעילות יוכלו להשתתף בעלי רחפנים מתוצרתך DJI  בלבד. את התמונות יש לשלוח לכתובת [email protected]

 

 

התחרות תיערך במתכונת יומית ובכל יום תיבחר תמונה זוכה מתוך תמונות הגולשים שעלו לאתר התחרות באותו היום. בסופה של התחרות, כל התמונות הזוכות, יוצגו בתערוכת סיום מיוחדת שתיערך בערב גאלה נוצץ במגדלי עזריאלי בתל אביב, בהשתתפות צוות השיפוט, משפיענים, סלבס, צלמים וכמובן הזוכים בתחרות.

הזוכים יזכו להיחשף בגלריה שתעמוד כשבועיים בקניוני עזריאלי, יצירותיהם יוצעו למכירה שכל ההכנסותיה ייתרמו לעמותה חברתית. לסיום, כל התמונות הזוכות ישתתפו בקמפיין שילוט חוצות במרכז הארץ.

 

 

צוות השופטים של "למעלה 2020" מורכב ממגוון רחב של מומחי צילום ומשפיענים בתחום הטבע, הייטק, רשת והצילום הישראלי וביניהם: עופר רוזנבאום –בעלי חברת לופה; פול גלנד – סמנכל בנדא – נציגת DJI בישראל ; דני רופ ; טל רביבו – משפיען רשת מוביל; רועי גליץ – אמבסדור DJI וצלם עולמי; הלל פלוד – יועץ סטארטאפים ובלוגר טק עולמי; דודי קפלר – משפיען רשת וצלם משפיענים; נציג קניוני עזריאלי

 

פול גלנד סמנכל שיווק בנדא נציגת DJI בישראל :" תחום הרחפנים פתח מימד חדש ומהפכני בעולם הצילום ומאפשר להציג אובייקטים ונופים מזוויות צילום ופרספקטיבה שלא ניתן היה להגיע אליה קודם. מטרת התחרות והתערוכה היא להנגיש את אמנות הצילום ברחפנים לקהל הישראלי הרחב ולהראות את פניה היפים של ישראל, מזוויות שלא נראו קודם"

 

לאתר התחרות:

https://www.dji-store.co.il/contest/

 

דילוג לתוכן