גולן אשטן, מנכ"ל Voicenter

"סלולר לעסקים"

פרטנר ו Voicenter משיקות את שירות המרכזייה ההיברידית "סלולר לעסקים"

 

 הפתרון החדש הופך את מכשיר הנייד של הטכנאי בשטח או הנציג שעובד מהבית לחלק בלתי נפרד ממערכת הטלפוניה הארגונית

 

 

קבוצת פרטנר ו- Voicenter, המתמחה בפתרונות תקשורת מבוססי ענן למגזר העסקי, השיקו שירות חדש המיועד לעסקים ולארגונים בגדלים שונים – שירות "סלולר לעסקים", המאפשר הרחבה של המרכזייה הארגונית לכל מקום באמצעות הטלפון הנייד או טלפון נייח מבוסס SIM.

באמצעות שירות "סלולר לעסקים", מתאפשר חיבור בין המערכות המתקדמות של Voicenter בעולם המרכזיות בענן לבין מערכת המתגים של פרטנר עסקים, ובכך הופך מכשיר הסלולר של העובד שנמצא בשטח או בבית, לחלק בלתי נפרד ממערך הטלפוניה הארגוני הרבה מעבר למה שניתן בשימוש הבסיסי של שיחה סלולרית בין שני צדדים.

 

החיבור לשירות "סלולר לעסקים" הוא פשוט ונח. אין צורך בהגדרות מיוחדות בתשתית האינטרנט כפי שנהוג במרכזייה בענן, אלא רק בחיבור פשוט של  כרטיס ה-SIM לטלפון הנייד או לטלפון שולחני המופעל באמצעות כרטיס SIM. החיבור נעשה לפונקציות מגוונות כגון: הצגת פירוט שיחות ואחסון הקלטות במערכת הארגונית, ניטור ובקרה על השלוחות הסלולריות בזמן אמת מכל מקום באמצעות ממשק ניהול המציג נתונים ודו"חות, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפעילות הטלפונית, ובאינטגרציה מלאה בין השלוחה הסלולרית למערכת ניהול הלקוחות בעבודה מול מחשב.

 

יעקב (קוקי) טרוזמן, סמנכ"ל חטיבה עסקית ומכירות בקבוצת פרטנר: "העבודה ההיברידית היא חלק בלתי נפרד מהמציאות החדשה שלנו, ואין ספק כי גם ביום שאחרי הקורונה, מודל העבודה מהבית וחיבור לארגון מחוץ למשרד, יישארו אתנו באופן כזה או אחר. השירות החדש של פרטנר ו-Voicenter יוצר חיבור מלא לארגון, מכל מקום, ובאופן שמייצר את חוויית הלקוח הטובה ביותר לצד בקרה וזמינות מלאה של הידע והיכולות של המרכזייה והמערכות, בדיוק כמו מענה מהמשרד".

 

גולן אשטן, מנכ"ל Voicenter: "שיתוף הפעולה בין  Voicenterלפרטנר מביא איתו בשורה אמיתית בעולם התקשורת. פתרון הטלפוניה הארגוני מעולם לא היה פשוט ויעיל יותר עם שלוחות סלולריות, שאינן דורשות תשתית אינטרנט וספק כדי להיות חלק מהמרכזייה והמוקד הארגוני מהמתקדמים בארץ ובעולם". השרות הכרחי בכל בית עסק בשגרה ובמיוחד בימים בהם יש צורך בגמישות של עבודה מהבית עם יכולת חיבור מיידית למרכזייה הארגונית. השירות פותח כך שיתאים לצרכים שנוצרו לאחרונה בשוק בעקבות משבר הקורונה. מדובר בטכנולוגיה חדשנית שתאפשר לבתי עסק לשפר את הפעילות העסקית שלהם אפילו עוד יותר מכפי שהייתה טרום המשבר. "

 

דילוג לתוכן