אחסון נתונים בעלת יכולת התאוששות עצמית

 

SEGATE  בפתרונות ותשתיות אחסון,

השיקה קטגוריה מיוחדת ומתוחכמת של סביבת עבודה עתירת נפח. Exos® CORVAULT™, הינו מערכת אחסון עתירת ממדי נפח נתונים אשר מציעה רמת ביצועים של SAN המבוססת

על ארכיטקטורה פורצת הדרך – הדור השישי של מערך יתור דיסקים קשיחים – VelosCT™ ASIC, ADAPT – המבטיח קידוד ומניעת מחיקת נתונים יחד עם קימום עצמאי אוטונומי ואוטומטי של דיסקים קשיחים.

מערכת אחסון

בהיותו מבוסס על מערכת סיגייט –   Exos 4U106 12Gb/s, CORVAULT™ מציע זמינות של "תשע תשיעיות" (99.999%) ומאפשר מהימנות גבוהה.

מארז ה- U4 בעל הצפיפות המקסימלית מכיל 106 דיסקים קשיחים ותופס אך ורק 18 ס"מ גובה בתוך הארון. הוא מכוון למקסם את ביצועי הדיסקים תוך הגנתם מפני רעידות, רעשים אקוסטיים, חום והפרעות מתח.

 

הרכיב החדש של סיגייט VelosCT הינו הבסיס המניע של צמד בקרים שאחראי על אופטימיזציה של כל זרועות הדיסקים במקביל תוך וידוא של ביצועים מעולים.

התצורה מאפשרת צמצום דרמטי של זמן הבניה מחדש בעוד שמערכת ה- ADAPT – טכנולוגיית הגנה והפצה אוטומטית של סיגייט – מפיצה את הנתונים לכל הדיסקים במערך, יחד עם שמירה על איכותם וזאת מבלי "להקריב" ביצועים.

 

מערכת ה- ADR, שיחזור לאחור, הינה מערכת תיקון עצמית המחדשת ומגדירה מחדש את הדיסק הקשיח במיקומו הנוכחי ומייתרת את הצורך בהחלפת דיסק ידנית.

מערכת ה ADR שפותחה על ידי סיגייט מחזירה את הדיסקים לשמישות על ידי בניית מעקף לרכיב הפגוע. השימוש בטכנולוגיה מצמצם את הפגיעה הסביבתית. דיסק מחדש עצמו ולא מוחלף/מושמד.

 

 

דילוג לתוכן