לראשונה בישראל: סיגייט (Seagate) משיקה את תחרות הסטרטאפים "INNOVATOR OF THE YEAR" בתחום הדאטה

הסטרטאפ החדשני ביותר שיגיע למקום הראשון יזכה בפרסים, יוקרה וחשיפה בינלאומית

חברת סיגייט (Seagate), המובילה בעולם בתחום פתרונות דאטה ואחסון נתונים, השיקה היום לראשונה בישראל את תחרות הסטרטאפים השנתית "Innovator of The Year", למיזמים החדשניים ביותר. התחרות תנוהל על ידי מרכז החדשנות Lyve Labs של סיגייט והיא פתוחה לחברות מכל התעשיות שעוסקות במחקר ובפיתוח פתרונות בתחום הדאטה או מבוססי דאטה.

מרכז Lyve Labs של סיגייט הוקם בישראל על בסיס הרעיון ששיתוף פעולה מקדם חדשנות בצורה הטובה ביותר. מפתיחת המשרדים בפברואר השנה, פועל המרכז לפיתוח שיתופי פעולה עם חברות סטרטאפ מקומיות, במטרה למנף את החדשנות הטכנולוגית בישראל. השקת תחרות הסטרטאפים היא הוכחה נוספת למחויבות של סיגייט לשוק הישראלי ולכוונתה להשקיע בשיתופי פעולה עם חברות בישראל.

המרכז הישראלי של סיגייט מזמין סטרטאפים להירשם לתחרות ולהציג את הפתרונות שלהם, הרותמים את הכוח והיכולות של הדאטה למען פריצת גבולות החדשנות. למשל, חברות הפועלות בתחומים כמו ביג דאטה, אבטחת/הצפנת מידע ונתונים, ניתוח נתונים בזמן אמת (Data in Motion), שירותי מידע, ניהול דאטה ועוד.

ארז באום, מנכ"ל מרכז החדשנות Lyve Labs של סיגייט בישראל, אמר: "המטרה שלנו היא גם לעזור לחברות בישראל וגם ללמוד מהן. לפיכך, מרכז Lyve Labs הוא בה בעת פלטפורמת לימוד דו-כיוונית וגם מרכז ליצירה משותפת. אנחנו כאן כדי להבין את אתגרי הדאטה של השותפים שלנו ויחד איתם לפתח פתרונות שיעזרו להם להיות תחרותיים יותר בכלכלה  של ימינו"

שמונת הפיינליסטים שיבחרו מבין כל המתמודדים בתחרות, יזכו בליווי אישי של צוות Lyve Labs שיעזור להם לעבוד על הפיץ' המנצח, שיוצג לאחר מכן מול פאנל מומחים , אשר יכלול שופטים בכירים בסיגייט וחברות מובילות אחרות בתעשייה. בתאריך 16 בספטמבר, 2020, יוכרז הזוכה באירוע גאלה חגיגי בתל אביב. הסטרטאפ המנצח יקבל הזדמנות ל-POC מהיר (הוכחת היתכנות) בשת"פ עם סיגייט ופגישות ייעוץ והדרכה עם בכירי סיגייט בארץ ובעולם, או מומחי תעשיה בינלאומיים נוספים. כמו כן, הסטרטאפ הזוכה יקבל מענק בגובה 10,000 דולר וגישה למוצרים ולפתרונות המקדמים בעולם של סיגייט.

ההרשמה פתוחה באתרhttps://labs.seagate.com/israel  עד לתאריך 2 באוגוסט 2020, בשעה 15:00 זמן ישראל.

דילוג לתוכן