לקוחות Max מתחילים לשלם באייפון

הטבות ייחודיות ללקוחות Max שישלמו ב Apple Pay

 

רון פאינרו, מנכ"ל Max: "זהו יום חג לאייפוניסטים וקפיצת מדרגה משמעותית לשוק התשלומים בישראל. אנחנו משלימים היום מהלך של שינוי בהרגלי התשלום של הישראלים. השקת Apple Pay תאפשר ליהנות מדרך נוחה ובטוחה לשלם, וגם מההטבות והפינוקים הייחודים ללקוחות Max"

 

החל מהיום, לקוחות בעלי כרטיס אשראי של Max יוכלו לשלם באמצעות Apple Pay – דרך בטוחה ומאובטחת לשלם, תוך שמירה על פרטיות הלקוח. באמצעות Apple Pay ניתן להימנע ממסירה פיזית של הכרטיס בבית העסק ולשלם בקלות מהנייד במסגרת השירותים המאובטחים במערכת IOS.

 

הלקוחות יוכלו פשוט להצמיד את האייפון או שעון האפל שלהם ליד מסוף תשלום כדי לבצע עסקה ללא מגע ולהנות מהטבות שונות במגוון רשתות מזון ופנאי. כל מחזיקי כרטיסי Max שמשתמשים במכשירי אפל יוכלו להצטרף בקלות משירות Apple Pay דרך האפליקציה של Max. בנוסף, ניתן להצטרף לשירות גם באפליקציית הארנק של אפל, ולבחור באפשרות 'הוספת הכרטיס' – יש להזין ידנית את מספר הכרטיס ומאותו רגע ניתן לעשות שימוש באותו מכשיר וכרטיס, תוך צבירת ההטבות של Max.

 

מעבר לתכנית הפינוקים של Max, יוכלו הלקוחות ליהנות גם מהטבות ייעודיות עבור התשלום בנייד. לקוחות max יקבלו 30 ₪ למימוש ברשת ארקפה עם ביצוע העסקה הראשונה בנייד ועוד מגוון הטבות בתשלום בנייד ברשתות מזון ופנאי מובילות, כמו קפה מתנה בארומה ישראל, 1+1 ברשת משקאות הבריאות B-FRESH, גלידה משפחתית מתנה ברשת פלדמן, שוקולד מתנה ברשת am:pm ועוד. זאת בנוסף לתכנית בכרטיס האשראי, כמו החזר כסף ב-maxBack או החזר נקודות תעופה ב-SKYMAX.

 

כל רכישה בApple Pay- היא בטוחה מפני שהיא מאומתת עם זיהוי ביומטרי או סיסמה לבחירת המשתמש, יחד עם קוד זיהוי מאובטח ודינמי חד פעמי. ניתן להשתמש ב-Apple Pay בכל בית עסק שהתקין ועבר לתשתית תשלומים חכמה (EMV) שמאפשרת תשלומים ללא מגע. כבר היום, למעלה ממחצית מבתי העסק בישראל עברו לתשתית תשלומים חכמה וביניהם: קמעונאים, חנויות מכולת, בתי מרקחת, מסעדות, בתי קפה ועוד. בהתאם להוראת בנק ישראל, בחודשים הקרובים כל בתי העסק בישראל מחויבים להשלים את המעבר.

 

לקוחות Max יוכלו לעשות שימוש ב-Apple Pay גם באתרי סחר שיתקינו את כפתור התשלום של Apple Pay– באמצעות האייפון, המק או האייפד שלהם, ללא צורך ליצור חשבונות ייעודים או להקליד שוב ושוב פרטים אישיים. מדובר בדרך פשוטה ומאובטחת לבצע רכישות ברשת, באופן המהיר והנוח ביותר.

 

אבטחה ופרטיות עומדים בבסיס הפתרון של Apple Pay. כאשר לקוחות עושים שימוש בכרטיס האשראי שלהם דרך Apple Pay, מספר הכרטיס האמיתי לא נשמר על המכשיר או על שרתי אפל, אלא מספר תחליפי ייעודי מוצפן נשמר על רכיב מאובטח בטלפון.

 

לפרטים נוספים: עמרי מילמן, דובר Max, 0524004054, [email protected]

דילוג לתוכן