שירותי החירום הרפואיים הנורבגים משיגים שיתוף פעולה כלל ארצי באמצעות פתרון חדר הבקרה המאוחד של מוטורולה סולושנס

התוכנה CommandCentral מאפשרת שינוי דיגיטלי ומפשטת זרימות עבודה בשירותי החירום הרפואיים בנורבגיה

 

 

שיקאגו, 3 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE):

 

שירותי רפואה הם תחום קריטי, שבו כל שנייה חשובה וחדר הבקרה נמצא בלב הפעילות הקריטית שלהם. הצוותים צריכים שיתוף פעולה וגמישות כדי לנהל ביעילות מצבי חירום רפואיים כשהם מתעוררים. זה נעשה ברור במיוחד בגלל מגיפת קוביד-19 המתמשכת, כשהלחץ על שירותי הבריאות כולל מרכזי תקשורת רפואית, ממשיך לעלות.

 

Motorola Solutions הודיעה היום שהיא זכתה בחוזה של Helsetjenestens Driftsorganisasjon for Nødnett HF (HDO HF) כדי לספק לשירות החירום הרפואי הנורבגי את פתרון חדר הבקרה החדש (CRS) CommandCentral.

 

"פתרון חדר הבקרה החדש מאפשר שיפורים משמעותיים ביעילות והמדרגיות, ונותן את הגמישות המאוד נחוצה בין הצוותים הקריטיים", אמר לרס אריק טרנדסאתר, מנכ"ל HDO HF. "הצרכים האלו נדרשו באופן קריטי במערכת הבריאות זמן רב והפתרון הזה ישפר מאוד את היכולת שלנו להיענות לקריאות חירום".

 

"פתרון חדר הבקרה שלנו CommandCentral מאחד נתונים, מייעל את זרימות העבודה של ניהול אירועים וייתן גמישות רבה יותר לצוותים במרכזי תקשורת חירום רפואית בנורבגיה", אמר מייקל קאאה, סגן הנשיא האזורי של אירופה במוטורולה סולושנס. "כל שנייה חשובה כשמדובר לניהול חירום. זאת הסיבה שאנו רואים מגמה אצל ארגונים כולל HDO להעביר את מרכזי השליטה שלהם לפלטפורמה אחת כדי להגביר את היעילות".

 

פתרון חדר הבקרה המתקדם יתמוך בעבודה החיונית של שירותי החירום הרפואיים הנורבגיים בכל המרכזים הרפואיים ומרכזי הטיפול החיצוניים לחולים לא מאושפזים. הוא יגביר את היעילות ושיתוף הפעולה של הצוותים, רשויות הבריאות האזוריות ומרכזי תקשורת החירום הרפואית.

 

HDO HF יכול לארח את הפתרון הזה במרכזי הנתונים הפרטיים שלו, ובכך יעזור לפשט את הניהול של המחשוב ויגדיל את קיבולת הנתונים כדי לעמוד בביקוש העולה ולהפחית עלויות על ידי אוטומציה של מטלות חיוניות כמו דיווח. הפתרון יכול גם לעזור להגביר את שיתוף הפעולה בין ארגוני החירום וארגוני הרפואה הרחבים יותר.

 

חבילת התוכנה CommandCentral של מוטורולה סולושנס היא פלטפורמת התוכנה הקריטית מקצה לקצה הכי משולבת של ענף בטיחות הציבור. חדרי בקרה של חירום מרוויחים מהבאת כל ערוצי התקשורת ביחד לתוך מימשק מקוון מאוחד, בלי הגבלות על המקום הפיזי של משאבים ועם גמישות תפעולית ועמידות ללא משתווים.

אודות מוטורולה סולושנס

 

מוטורולה סולושנס Motorola Solutions היא מובילה גלובלית בתקשורת קריטית וניתוחים. הטכנולוגיות שלנו בתקשורת רדיו נייד קרקעי קריטית, תוכנת מרכזי שליטה, אבטחה וניתוחי וידאו, מחוזקות על ידי שירותים מנוהלים ושירותי תמיכה, עושות את הקהילות לבטוחות יותר ועוזרות לעסקים להישאר יצרניים ובטוחים. במוטורולה סולושנס אנחנו מנהיגים עידן חדש בבטיחות וביטחון הציבור. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר  www.motorolasolutions.com

דילוג לתוכן