קינדריל ורד האט מכריזות על שותפות אסטרטגית לקידום אוטומצייתIT עבור תשתיות מרובות עננים

פלטפורמת Red Hat Ansible Automation Platform היא פתרון אוטומציית ה-IT הארגוני העיקרי עבור שירותי התשתית של קינדריל, המניע ביצועים עסקיים משופרים עבור ארגונים

קינדריל הוכרה כספקית המובילה של שירותי אוטומציה עבור פתרון Red Hat Ansible Automation Platform

חברת רד האט, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, וקינדריל (NYSE: KD), ספקית שירותי תשתיות ה-IT הגדולה בעולם, הכריזו על שותפות אסטרטגית שנועדה לסייע ללקוחותיהן לאמץ טכנולוגיות אוטומציה פתוחות ומבודלות, ושירותים מנוהלים למודרניזציה של יישומי הליבה העסקיים ותשתיות ה-IT.

זאת, תוך מתן אפשרות לתפעול ארגוני סקאלבילי וגמישות משופרת, יחד עם יכולות אבטחה מתקדמות. רד האט  וקינדריל יציעו יחדיו שירותים ופתרונות משולבים המבוססים על פלטפורמת Red Hat Ansible Automation Platform , כדי ליצור אוטומציה בעומסי עבודה קריטיים ממרכזי הנתונים הארגוניים, עד לקצה ולרוחב העננים הציבוריים.

במסגרת שיתוף פעולה זה, תהפוך Red Hat Ansible Automation Platform לפתרון האוטומציה הארגוני המרכזי בשירותי התשתית של קינדריל, שתשמש כספקית השירותים המובילה עבור פלטפורמה זו. קינדריל הינה כיום אחת המשתמשות הגדולות בעולם של Ansible Automation Platform, המפעילה עשרות מיליוני תהליכי אוטומציה ומנהלת למעלה מ-500,000 נקודות קצה של לקוחות ברחבי העולם. בכוונת קינדריל להמשיך ולהרחיב עוד יותר את ארכיטקטורת האוטומציה שלה באמצעות פיתוח הנדסי משותף עם רד האט, במטרה לחזק את יכולות הצוותים שלה בתחומי האחסון והאוטומציה של הרשת.

בנוסף, יקימו קינדריל ורד האט מרכז חדשנות לפלטפורמת Ansible, במטרה ליצור פתרונות משותפים, ולסייע ללקוחות לממש טרנספורמציה של ענן היברידי על ידי אוטומציה של פעולות ושירותי IT – מרמת התשתית ועד לענן ולקצה. בכלל זה יפותחו במשותף ספרי הדרכה, הפעלה ותמיכה, המבוססים על Ansible Automation Platform ושירותי התשתית של קינדריל.

קינדריל ורד האט תומכות כבר כעת במשותף בכמעט 900 לקוחות ברחבי העולם, ועובדות עם חברות כגון Bord Gais Energy, ספקית אנרגיה ושירותים באירלנד, כדי לסייע להן ליהנות מהיתרונות הגלומים מהשילוב בין אוטומציה מתקדמת ושירותים מנוהלים, יחד עם Red Hat Ansible Automation Platform. כתוצאה מכך, הצליחה Bord Gais לקדם  שיפור באיכות השירות, הפחתת עלויות ועמידה טובה יותר בדרישות הביקורת והתאימות הרגולטוריות – מה שיאפשר לחברה לשרת טוב יותר, ולעמוד בצרכים המשתנים של לקוחותיה, העוברים לעתיד של פליטת פחמן נמוכה יותר.

אודות קינדריל

קינדריל (NYSE: KD), הינה ספקית שירותי תשתית ה-IT הגדולה בעולם. החברה מתכננת, מקימה, מנהלת ומחדשת את מערכות המידע המורכבות והקריטיות ביותר, בהן תלוי העולם מדי יום. קרוב ל-90,000 עובדיה של קינדריל משרתים למעלה מ-4,000 לקוחות בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם, אשר 75% הינן חברות מ-Fortune 100. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.kyndryl.com.

דילוג לתוכן