צ'ק פוינט תטמיע את פתרון ניהול התשלומים הדיגיטלי של 2Checkout מבית וריפון בפלטפורמת האי-קומרס של קו מוצרי ZoneAlarm

הפתרון של 2Checkout יסייע לZoneAlarm  בטיוב חווית הלקוח, לצד יכולת ניהול תשלומים מתקדמת, יכולות חיוב מנויים והאצת החדירה לשוק הגלובאלי

 

ישראל, 5 בנובמבר 2020: 2Checkout מקבוצת וריפון, פלטפורמת המוניטיזציה מהמובילות בעולם לעסקים גלובאליים, הודיעה היום כי צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה, ספקית מובילה בעולם של פתרונות אבטחת סייבר, בחרה להטמיע את פלטפורמת המוניטיזציה של 2checkout במערך מכירות האונליין העולמי של חברת הבת  ZoneAlarm המספקת פתרונות מתקדמים להגנת סייבר ללקוחות פרטיים ולעסקים קטנים. חברת התוכנה תיהנה מפלטפורמת מסחר כוללת לניהול מערך תשלומים חזק ויציב, מסחר אלקטרוני ויכולות חיוב מנויים, וכן מרשת השותפים Avangate Affiliates עטורת הפרסים כערוץ מכירות נוסף.

 

באמצעות הפלטפורמה של 2Checkout, תוכל ZoneAlarm  להציע ללקוחותיה חווית קנייה חדשנית באמצעות סל קניות רספונסיבי ויעיל עם יכולות לוקליזציה מתקדמות. חלק מהתוצאות המוקדמות מעידות על שיפור של כ- 20% בשיעורי ההמרה לרכישות חדשות.

 

לקוחות ZoneAlarm ייהנו מתמיכה 24/7  במייל ובטלפון ומיכולות שירות הכוללות ניהול חשבוניות באמצעות ממשק הלקוחות של 2checkout. בנוסף, תציע ZoneAlarm ממשק ידידותי למשתמש עם קטלוג מוצרים עשיר ומנוע קידומי מכירות, בתוספת יכולות חיוב מנויים מתקדמות. הדשבורד של 2checkout יאפשר לצוות ZoneAlarm לבדוק אינדיקטורים עסקיים בזמן אמת, בכלל התחומים.

 

"מערך המסחר הדיגיטלי החדש שלנו עוזר לנו לחדור מהר יותר לשוק ולקחת את חוויית הלקוח לרמה הגבוהה ביותר. מצאנו בפלטפורמה של 2checkout פתרון משולב המציע יכולות מתקדמות בכל תחום, החל בתשלומים גלובליים עם אפשרויות מקומיות, כלי שיווק, חיוב מנויים ויכולות מוכחות בגידול הכנסות. אנו מצפים למנף את הפיתרון אף רחוק יותר ולהגדיל את הערוץ המקוון שלנו", אמר דרור לוי, מנהל  אגף לקוחות פרטיים  בחברת צ'ק פוינט.

 

"זהו כבוד גדול עבורנו לשתף פעולה עם חברת צ'ק פוינט ולהטמיע את שירותינו בפלטפורמת המסחר הדיגיטלי שלה. אנו שמחים לראות שהצוות מעריך את יכולות ההאצה בחדירה לשוק וטיוב חוות הקנייה שהפלטפורמה שלנו מספקת", אמר לורנטיו גנצ'יו Laurentiu Ghenciu)), סגן נשיא עולמי לעסקים דיגיטליים בחברת Verifone.

 

*פרטים נוספים על פלטורמת המוניטיזציה של 2checkout באתר החברה.

דילוג לתוכן