סינון תוכן מתקדם לעסקים Cybonet

עסקים רבים עושים שימוש יומיומי בשירותי הדואר השונים,

אופיס 365 ותשתית ה Exchange או Google  וחבילות ה GSUITE  לעסקים ויתכן ושירותי דואר נוספים המוצעים ע"י חברות מוכרות יותר או פחות,

לא כולן עושות שימוש שימוש בסנני תוכן בעלי אפשרויות מתקדמות, דבר הגורם ללא מעט דואר זדוני כגון הודעות דיוג, וירוסים ותכנות מזיקות להגיע לתיבת הדואר של משתמש הקצה.

מערכות כמו אופיס 365 עושות שימוש בסינון בסיסי ע"י Forefront שעובר על בסיס של כמה כללי אצבע המסתמכים על Score , Empty Messages  ועוד.

מסתבר שסינון התוכן הבסיסי אינו עונה על צרכים של עסקים רבים ואלו פונים לסיוע צד שלישי של חברות המתמחות בנושא.

סינון תוכן מתקדם לעסקים Cybonet

אחת החברות הוותיקות היודעות לעשות את העבודה ביתר יעילות היא .Cybonet

את החברה הכרתי עוד בגלגולה הקודם בשם פיינאפ, בשנת 2004 סיפקה פתרונות בתצורת Applince ללקוחות עסקים וידעה לסגור פרצות אבטחה רבות.

כיום החברה מספקת את אותה תשתית סינון תכנים אך בתצורה מתקדמת יותר, אלגוריתם מפולפל ומערכת GUI ידידותית למשתמש ומספקת יכולות

כמו יצירת מדיניות PER משתמש, דו"ח יומי או שעתי על חסומים כולל יכולת להגיע לרזולוציות גבוהות יותר ולסנן תוכן מכל סוג נוסף.

כחברה שמספקת פתרונות מחשוב לעסקים אנו עדים לא פעם למתקפות הודעות דיוג (פישינג), מתקפות כופר וקבצים זדוניים המגיעים דרך מערכת הדואר.

למעשה כיום אחת מהדרכים הפופולריות ביותר למתקפות סייבר שונות היא דרך מערכות הדואר.

סינון תוכן לעסקים

ל  Cybonet ישנו שירות נוסף – SANDBOX  (ארגז חול) היודע להפריד את צרופת הדואר (קובץ מצורף) בין אם מדובר ב PDF ,קבצי ווורד או כל קובץ אחר החשוד

כמכיל קוד זדוני, לפתוח אותו בסביבה סגורה ורק במידה והקובץ נקי להעבירו ליעדו.

כיום הסביבה כולה מושתת על שירותי ענן ואין צורך להחזיק ולתחזק Applince   או "ברזל" כלשהו נוסף בעסק, דבר המפחית התעסקות עם חומרה, חשמל וכו'.

ניתן לקבל גרסת נסיון בפניה אלינו ולהתנסות השירות הסינון המתקדם.

מהכרות אישית ונסיון רב שנים ניתן לומר בוודאות שלאחר שימוש בסינון הנ"ל מדווח מלקוחות על ירידה של אחוזים רבים בדואר הזבל המגיע לארגון.

כחלק משירותי המחשוב לעסקים אנו מציעים לכם התנסות, צרו קשר ונשמח לספר לכם עוד על הפתרונות המוצעים מהחברה.

 

 

דילוג לתוכן