סייפ-טי משיקה את פתרון Zero-Trust Secure File Access – קיבלה הזמנה ראשונה מארגון ביון מוביל

זהו פתרון ה-Proxy הראשון לשיתוף קבצים ב-Windows בפרוטוקול SMB

 

הרצליה, ישראל, 29 ביוני 2020 – סייפ-טי גרופ בע"מ ((NASDAQ, TASE: SFET ספקית של פתרונות Secure Application Access לסביבות ענן היברידי ולסביבות מקומיות, מודיעה היום על השקת אפשרות ייחודית בפתרון Zero-Trust Secure File Access (SFA): Proxy לשיתוף קבצים ב-Windows בפרוטוקול SMB. הפתרון הייחודי נבחר לשימוש על-ידי יחידת ביון מובילה לאחר שהחברה זכתה במכרז. ההזמנה היא לרישיון קבוע, הכולל תחזוקה לשנה, בסכום של כ- 225,000 דולר.

שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי, ציין: "אנחנו גאים להיות החברה הראשונה שמציגה פתרון Zero-Trust לגישה מאובטחת לקבצים לפרוטוקול SMB, ועל הבחירה בפתרון שלנו על פני ספקים אחרים על-ידי יחידת הביון המתמחה הן באבטחה והן בסייבר. הישגים אלו הם אבני דרך חשובות עבורנו, כיוון שהם מדגישים את מטרת העל שלנו לספק מוצרי אבטחת סייבר חדשניים מהשורה הראשונה, שמעבר להתאמתם לדרישות עסקיות ומסחריות, נותנים מענה מושלם גם לצרכים ממשלתיים וצבאיים. פתרון Zero-Trust SFA הוא פתרון ייחודי וקל לשימוש, ואנו מאמינים שהוא מביא עימו בשורה אמיתית לשוק."

הכלי Zero-Trust Secure File Access הוא חלק ממשפחת מוצרי Zero+ של סייפ-טי. האפשרות החדשה מהווה דרך פשוטה וחכמה עבור לקוחות ועובדים לגישה מאובטחת למערכת שיתוף הקבצים המבוזרת הארגונית באמצעות מערכות הפעלה בפרוטוקול SMB, מבלי לחשוף את התקשורת בפרוטוקול למכשירי הקצה.

לפתרון ה-SFA של סייפ-טי מגוון יתרונות טכניים ותפעוליים, כגון:

  • Proxy למערכות שיתוף קבצים מבוזרות בשרתי SMB של Microsoft Windows
  • תהליך התקנה, הטמעה ויישום פשוט
  • מניעה של גישה או שימוש בלתי מורשים (שינוי סוג הקובץ המקורי, הצפנת קבצים, מתקפות כופר ועוד)

פתרון ה-SFA נשען על התשתית הקיימת בארגון ומעניק להתקנים של משתמשי הקצה תקשורת מאובטחת מבוססת HTTP/S בלבד לרשתות הארגוניות. בעזרת פתרון ה-SFA, יכולים ארגונים להפוך כל שרת SMB מבוזר לשירות ניהול קבצים מאובטח ומבוקר בגישת Zero-Trust, ובכך להגביל את החשיפה למידע רגיש על בסיס need to know, תוך מניעה של גישה ישירה לרשתות ולשרתי ה-SMB המבוזרים של הארגון.

כדי להקנות גישה מאובטחת לאחסון שבשרתי SMB מבוזרים באמצעות פרוטוקול HTTP/S בלבד, פתרון ה-SFA משמש כ-Proxy למערכת שיתוף הקבצים המבוזרת בשרתי ה-SMB של Microsoft Windows. עובדים ולקוחות יכולים להגדיר בעצמם את תצורת כונני הרשת באמצעות דפדפנים מובנים של מערכות ההפעלה (Windows, Mac וכד').

פתרון ה-SFA מסתגל ולומד את ההשתייכות לקבוצות ואת ההרשאות המתאימות, כך שהוא מבצע אכיפה של מערכות קבצים בטכנולוגיות חדשות (NTFS) ורשימות בקרת גישה (ACL) ומשקף אותן לתחנות הקצה.

בפתרון SFA של סייפ-טי, המשתמשים יכולים לקבל גישה רק לקבצים אשר תואמים את ההרשאות והגדרות השיוך שלהם בהתאם לגישת Zero-Trust Network Access. הפתרון מאפשר גישה מאובטחת לקבצים בפרוטוקול HTTP/S למשתמשים פנימיים וחיצוניים, עם ובלי צורך בחיבור VPN. כמו כן, מאפשר הפתרון לארגונים לשתף מיפוי כונני רשת מאובטח בכל מקום בעולם, ללא צורך באינטגרציה של צדדים שלישיים או בשימוש בפרוטוקול SMB. בנוסף, ארגונים יכולים לבטל את השימוש בפרוטוקול SMB בין התקני קצה ואחסוני קבצים, ולהפחית משמעותית את הסיכון של מתקפות כופר על שרתי אחסון מרכזיים.

 

דילוג לתוכן