מערכת הגנה והצפנה לדיסקים – הניתנת לניהול מאפליקציית מובייל

ווסטרן דיגיטל חושפת את ArmorLock : מערכת הגנה והצפנה לדיסקים – הניתנת לניהול מאפליקציית מובייל

 

חברת ווסטרן דיגיטל השיקה פלטפורמת אבטחה חדשה, ArmorLock Security Platform, המציעה הצפנת מידע המציגה חשיבה חדשה בתחום אבטחת הנתונים. הפלטפורמה נבנתה על מנת לסייע בהתמודדות עם מגוון דרישות האבטחה של אחסון ממוקד במידע המטפל בתוכן בעל חשיבות קריטית – בתחומי תעשייה דוגמת עולם הפיננסים, גופי ממשל, עולם הבריאות, ארגוני טכנולוגיות מידע, גופים משפטיים ותעשיית המדיה. לנוכח הדאגה הגוברת בכל הנוגע לאבטחת נתונים, מתכוונת עתה ווסטרן דיגיטל ליישם את הפלטפורמה החדשה במסגרת מגוון רחב של פתרונות אחסון המוצעים על ידה.

המוצר הראשון הממנף את הטכנולוגיה המתקדמת, היא סדרת כונני G-Technology™ ArmorLock™ encrypted NVMe™ SSD. מערכות אחסון ה- SSD המוצפנות האלה מיועדות לספק אחסון מאובטח בעל ביצועים גבוהים – במיוחד לטובת יוצרי תוכן בתעשיית המדיה והבידור. לנוכח איומי גניבת קבצים ודליפה של סרטים, עולה הדרישה של אולפנים, סוכנויות ובמיוחד משקיעים לכלים טובים יותר להגנת תכנים קריטיים. עד עתה, התמקדה התעשייה באבטחת אחסון בענן – בעוד מידע רב נותר פגיע על גבי דיסקים ניידים, האוגרים תוכן מסחרי קריטי.

שלא כמו הצפנה מבוססת סיסמה, הקוטעת את רצף העבודה ומונעת זמינות מהירה של נכסים דיגיטליים, מספקת פלטפורמת האבטחה ArmorLock המיושמת בכונני NVMe SSD פשטות, אמינות ומהירות – תוך הגנה מלאה של תכנים המיועדים ליישומים קריטיים.

לדברי ג'ים וולש, סגן נשיא בכיר ומנהל הפתרונות לשוק הצרכני בווסטרן דיגיטל, "נתונים ונכסים דיגיטליים הם היתרון התחרותי של לקוחותינו – והצפנה הופכת חובה על מנת להגן על המשאבים האלה. בנינו את ArmorLock מתוך אמונה לפיה העולם זקוק לטכנולוגיות יסוד חדשות, שיאפשרו פרטיות נתונים מבלי לפגוע בזמינות הנתונים ותוך הגנה מפני דליפת מידע. שילוב הפלטפורמה הזאת עם מוצגי ה- NVMe SSD שלנו מאפשר להתמודד עם הבעיות הכואבות ביותר מולן ניצבים לקוחותינו."

הדור הבא של עולם האבטחה – בתהליך פשוט ליישום ולתפעול

ArmorLock Security Platform מציע אוסף מקיף של טכנולוגיות המכסות את כל מחזור חיי המוצרים – החל מתהליכי הייצור ועד להתקנה והגדרה מהירה מיד עם ההפעלה הראשונית של הדיסק, עדכוני תוכנה בשטח, וניהול תצורה ומפתחות אבטחה במתכונת המתקשרת ישירות אל תוך מודולים מגובי חומרה, כמו גם הגנה ביומטרית על גבי פלטפורמות טלפונים חכמים ומחשבים שולחניים. ArmorLock מונעת את הדרישה לבחור בין גישה מהירה לנתונים ובין פרטיות – באמצעות הצעה משולבת שלהן, בו-זמנית.

על בסיס תרומת הקוד שלה לעולם קוד המקור הפתוח, בדמות מערכות RISC-V ו- OpenTitan, הציגה עתה  ווסטרן דיגיטל גם מהדורת קוד מקור פתוח של Sweet B: ספריית כלי הצפנה העומדת בבסיס פלטפורמת האבטחה ArmorLock. ספריית Sweet B מספקת רמה חדשה של אבטחה, ומאגר ה- GitHub שלה כולל תיעוד, חבילת בדיקות מקיפה, ובקרת אבטחה עצמאית ובלתי תלויה המוצעת על ידי חברת הייעוץ Trail of Bits.

המאפיינים המרכזיים של ArmorLock Security Platform כוללים:

 • טכנולוגיות ייצור המקצות לכל מכשיר תעודת אבטחה דיגיטלית המאמתת את האותנטיות של המוצר ומלווה אותו.
 • עדכוני קושחה פשוטים ליישום, המסופקים ישירות מתוך אפליקציית ArmorLock.
 • טכנולוגיית ליבה בתחום ההצפנה בקוד מקור פתוח, הנתונה לביקורת צד שלישי, ומשלבת יכולות התמודדות עם מתקפות.
 • אפליקציות "ארגז חול" לסמארטפונים ולמחשבים שולחניים, זמינות בחנויות האפליקציות וללא צורך בתהליכי התקנה מיוחדים.
 • תקשורת אלחוטית וקווית, תוך הקצאה אוטומטית של תעודות אימות.
 • אימות זיהוי ללא צורך בססמא וטכנולוגיות החלפת מפתחות הצפנה, המקשרות את ההצפנה במערכות האחסון ישירות אל כלי אימות זיהוי ביומטרי.
 • ניהול מפתחות ציבוריים ללא צורך בידע קודם, מסייע להגנת הפרטיות גם כאשר דיסק מוגן  ArmorLock הולך לאיבוד או נגנב.

כונני NVMe SSD המוצפנים בעזרת ArmorLock מספקים מהירות קריאה וכתיבה של עד 1000MB/s באמצעות ממשק SuperSpeed USB 10Gbps. האפליקציה המלווה אותם מאפשרת למשתמשים לפתוח את הדיסק לגישה באמצעות הטלפון הנייד שלהם, תוך שימוש בטכנולוגיות זיהוי פנים, טביעת אצבעות או ססמאות המשולבות בטלפון הנייד. דיסק ה- SSD מספק הצפנה מלאה מבלי לפגוע בזרימת העבודה, ומאפשר עבודה משותפת ללא צורך להקצות ססמאות מספר (PIN) לכל כונן.

אפליקציות המובייל והניהול השולחני של ArmorLock מספקות גם כלים לניהול מספר גדול של מערכות אחסון, ואפשרות להגדיר ולנהל כוננים רבים ומשתמשים רבים מנקודה אחת. ניתן גם להגדיר ולהקצות הרשאות למשתמשים מרוחקים – לפני שיתוף התוכן בכוננים עצמם, תוך שימוש בשירותי הודעות פופולאריים ובדואר אלקטרוני.

מאפיינים נוספים של כונני NVMe SSD המשלבים את ArmorLock ואפילקציות המובייל שלה, כוללים:

 • הקמה מהירה של סביבה מאובטחת, באמצעות הגדרות המתבצעות ממסך הסמארטפון.
 • הצפנה באמצעות חומרה, 256 סיביות AES-XTS.
 • תהליך מאובטח של מחיקה ופרמוט מחדש.
 • מעקב אחר מיקום הכונן, על גבי מפה.
 • עדכוני אבטחה ושיפורים מתבצעים בתקשורת, בשטח.
 • הקשחה גבוהה ועמידות לאבק ומים בתקן IP67, עמידות בנפילה של עד 3 מטרים.

הכוננים המוצפנים החדשים זמינים בחנות המקוונת של ווסטרן דיגיטל ובאמצעות המשווקים המורשים. המחיר המומלץ בארה"ב לכונן 2TB עומד על 599 דולר.

דילוג לתוכן