מוטורולה סלושנס מסייעת למקומות עבודה בחזרה בטוחה לשגרה

החברה פתחה טכנולוגיות וידאו ייחודיות בתגובה ל"שגרת הקורונה" שמסייעות במניעת התפשטות המגיפה

מוטורולה סולושנס הכריזה על הרחבת היצע הפתרונות בתחום ניתוח ווידאו. פתרונות אלו נועדו לתמוך בארגונים ועסקים בחזרתה בטוחה לשגרת עבודה במשרדים שלהם. הטכנולוגיות החדשות מתמקדות בנקודות מפתח למניעת התפשטות וירוס הקורונה לרבות מניעה, הגנה ותגובה.

 

פתרונות אבטחת הווידאו והאנליטיקה של מוטורולה סולושנס כוללים מצלמות אבטחה משולבות אנליטיקה של אויג'ילון, שיסייעו לארגונים לשמור על ביטחון העובדים באמצעות הקפדה על הנחיות הבריאות – עטיית מסכות פנים ושמירת מרחק בטיחות. פתרונות אלו משלבים מצלמות ווידיאו ובינה מלאכותית לייצר התראות אוטומטיות על איזורים מצולמים בהם אין שמירת מרחק ואנשים אינם עוטים מסכות פנים. ההתראות מגיעות למוקד הבקרה של הארגון, ויכולות לסייע בקבלת החלטות בזמן אמת בכדי לטפל במצב. טכנולוגיות אלו מאפשרות לארגונים ומקומות עבודה לקבל תובנות חשובות בכדי ליישם את נהלי הבטיחות והבריאות הנדרשים בימים אלו.

 

צפו בסרטוני ההמחשה:

Motorola Solutions' Physical Social Distancing Technology

Motorola Solutions' Face Mask Detection Technology

 

 

בתקופה בה עובדים מתחילים לחזור למקומות העבודה, טכנולוגיות הוידאו של מוטורולה סולושנס יכולה לסייע בצמצום התפשטות נגיף הקורונה במשרדי הארגון או במתקניו על ידי ניתוח מסלול של עובד שחלה. יכולות חיפוש מתקדמות מאפשרות לבחון את הוידאו המגיע ממצלמות האבטחה, ולזהות במהירות את מסלולו של החולה ברחבי המשרד או מקום העבודה, לראות באלו אזורים שהה, ולבודד את האנשים שהיו עימו במגע מבלי הצורך בהשבתה של כלל הארגון.

פתרונות אלו עומדים במחויבותה של מוטורולה סולושנס לשימוש אחראי באנליטיקה, כמו גם בהגנה על זכויות הפרטיות.

 

אודות מוטורולה סולושנס

מוטורולה סולושנס היא מובילה גלובלית בתחום התקשורת למשימות קריטיות. הפלטפורמות

הטכנולוגיות שלנו בתקשורת, תוכנה, וידאו ושירותים מסייעות בשמירה על ערים בטוחות ומאפשרות

לקהילות ולעסקים לשגשג. במוטורולה סולושנס אנחנו מובילים עידן חדש בתחום ביטחון הציבור.

למידע נוסף www.motorolasolutions.com

דילוג לתוכן