יד2 מציגה: האפליקציה שתחפש לכם דירה

יד 2 משיקה פיצ'ר חדש למחפשי הדירות – צ'ט וירטואלי בווטסאפ או באפליקציה שבו הם כותבים מה הם מחפשים – ו"דורון" מוצא להם

אתר יד 2 משיק שירות חדש באתר לטובת מחפשי הדירות – אפליקציית "דורון" – צ'ט-בוט חכם שיסייע לכם למצוא דירה שאתם מחפשים.
מדובר בשיתוף פעולה אסטרטגי של יד 2 עם אפליקציית "דורון", שהתמקדה עד היום בחיפוש דירות להשכרה בתל אביב, וכעת "כשעבר דירה" לאתר יד 2 – יסייע גם בחיפוש דירות לקנייה והשכרה בכל הארץ.

אפליקציית "דורון" מנהלת מעין מערכת יחסים ארוכת טווח עם הגולשים שמחפשים דירה – דרך שיחת ווטסאפ, או אפליקציה ייעודית, וכעת זמין גם בצ'אט של אתר יד 2. החיפוש מתנהל בהתכתבות עם הצ'ט-בוט החכם, לפי קריטריונים שהוא מגדיר – אזור בארץ, סוג הדירה הרצוי, טווח מחירים ובקשות מיוחדות מהדירה. "דורון" נותן תחושה אנושית בתשובות שלו, מתייחס לכל בקשה ובעיקר עוזר למצוא נכסים בזמן אמת כדי שלא תפספסו. דורון נעזר במאגר הדירות למכירה והשכרה שיש באתר יד 2 ואף משלב דירות להשכרה שמתפרסמות בפייסבוק.

לדברי יבין גיל מור מנכ"ל יד 2, "אנו שמחים להכיר לציבור הגולשים שלנו את 'דורון' – הצ'ט-בוט החכם שימצא להם את הדירה שהם מחפשים לקנות או לשכור. מדובר בתוספת חשובה לשירותים הרבים שאנו מציעים לגולשי אתר יד 2, וכלי חשוב בהמשך גם למתווכים. אנו משקיעים משאבים רבים ביצירת חוויה נעימה למחפשי הדירות, ובטוחים כי 'דורון' ישדרג אותה באופן משמעותי".

הדר לנדאו, מנכ"ל חברת רילפרנד: "לפני שנתיים עמרי קלינגר ואני בנינו את 'דורון' על מנת להפוך את חווית חיפוש הדירה בתל אביב לפשוטה, נוחה ומהירה יותר. במהלך השנתיים האחרונות כמעט כל מי שחיפש דירה בת"א השתמש ב'דורון' והפך לחבר שלו. אנחנו יוצאים היום לדרך חדשה ומשותפת עם יד2 עם החזון להביא את הבשורה של 'דורון' לכל משתמש במדינת ישראל. 'דורון' יישאר כמו שהוא: תמיד שם בשבילך לכל מה שאתה צריך".

לינק לוויזואליה

https://www.dropbox.com/s/1boi01r7kcg31n6/%D7%90%D7%A0%D7%99%20%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9F.mp4?dl=0

דילוג לתוכן