טסלה משיקה טרקטורון לילדים שכבר אין להשיג וגם מסתבכת עם ריקול בשנחאי

טרקטורון חדש, השקה חדשה, שוק חדש – הילדים

טסלה השיקה טרקטורון בשם Cyberquad המיועד לילדים מעל גיל 8. הטרקטורון מגיע עם בחירה של שלושה מצבים: 18 קמ"ש, 36 קמ"ש, ו-18 קמ"ש בנהיגה לאחור. הטרקטורון כולל מסגרת פלדה, מושב מרופד ומתלה מתכוונן עם בלימת דיסק אחורית. בנוסף, גם סוללה האמורה להספיק עד למרחק של 55 ק"מ. סוללה ריקה תיטען תוך 5 שעות מרגע התחלת הטעינה.

טרקטורון דומה הוכרז לפני כשנתיים והיה אמור להגיע ביחד עם המשאית החדשה של טסלה, ה-Cybertruck. ה-Cyberquad, יגיע עם עיצוב עתידני ופנס לד קדמי יחיד בתצורת פס רחב.

היצרן מדגיש שהמרחק המקסימלי של הסוללה, יהיה תלוי במשקל הרוכב, תנאי הכביש ומהירות הכלי.

למי שמתלהב ורץ לאתר לקנות כאן. יגלה שהמוצר כבר אזל מהמלאי, וזה עוד אחרי שהוא חודש כבר פעם אחת. חשוב לציין ש- Cyberquad נמכר כרגע רק בארצות הברית וטסלה מתחייבת לספק את המוצר תוך 2-4 שבועות. רק קחו בחשבון שטסלה לא מתחייבת לעמוד במועדי החגים (חג-מולד לקראת סוף השנה), אז לא כדאי שתבנו על מתנת קריסמס מוקדמת. אה כן, והוא יעלה 1900$ לפני מיסים, אז יש גם את זה.

צפו בסרטון הדגמת יכולות של המעצב ראשי בטסלה עם ילדים משתעשעים עם ה- Cyberquad החדש שנועד עבורם:

טסלה היא ללא ספק אחת מהיצרניות היותר מעניינות בעולם.

המנכ"ל שלה, אילון מאסק, יכול לעורר מפלות שלמות בוול סטריט, עם ציוץ אחד, והפך למעין "גורו" בעיני הלקוחות של החברה. גם כשהוא מעלה אדם המחופש לרובוט על הבמה כבדיחה, כולם מדברים על זה, לכן זה לא מפתיע כאשר מופיע מוצר חדש באתר החברה הוא נעלם תוך דקות.

ריקול של מעל 21,000 מכוניות טסלה מדגם Y בשנחאי

לא הכל ורוד, טסלה בשנחאי החלה לבצע ריקול ל-21,599 דגמי Y לרכבים שיוצרו בין 04.02.21 עד ל- 30.12.21, לפי מידע ששוחרר בידי הרגולטור הסיני ביום שישי בשבוע שעבר.

לפי המנהל להסדרת רגולציית השוק בסין (State Administration for Market Regulation), הריקול מתבצע מאחר שהרכבים המוחזרים עשויים שלא לעמוד בדרישות התכן לחוזק מפרקי היגוי הקדמיים והאחוריים מבחינת הייצור. מפרקי ההגאים עלולים להתעקם או להישבר בזמן נסיעה, וקיימת אפשרות שזרוע המתלה תצא לחלוטין מתוך מפרקי ההיגוי, מה שעלול להשפיע על בקרת הנהיגה ברכב ולהגביר את הסיכון להתנגשות.

הנהגים מתבקשים לנהוג בזהירות עד להחזרת הרכבים למפעל וליצור קשר עם מרכז בהקדם האפשרי.

על פי נתוני איגוד הרכבים בסין (China Passenger Car Association), מתחילת השנה ועד אוקטובר 2021, נמכרו 106,236 יחידות רכבי טסלה מדגמי Y. הריקול הנוכחי ישפיע על כחמישית מדגמי Y ביבשת.

דילוג לתוכן