חברת דרופבוקס משיקה כלי חדש לזיהוי תוכנות כופרה

שפותח על ידי צוות הפיתוח של החברה בתל אביב

חברת דרופבוקס משיקה כלי חדש לזיהוי תוכנות כופר. הכלי, שפותח על ידי צוות הפיתוח בתל אביב, מתריע בפני מנהלי המערכת על פעילות שעלולה להיות חשודה, עוזר למנוע התפשטות של תוכנות כופר זדוניות. הכלי עוזר לזהות מתי מתבצעת מתקפת כופר ושולח התראה ישירות למנהלי המערכת.

בנוסף, החברה מרחיבה כלי לניהול סיסמאות שכעת מאפשר למנהלי המערכת לקבל מידע כללי על סיסמאות העובדים, לוודא שהסיסמאות שהעובדים משתמשים בהן מאובטחות, לקבל התראות אודות מספר הסיסמאות החלשות או בשימוש חוזר ומידע לגבי הפרות פוטנציאליות של חוקי הארגון. הכלי מבטיח שמירה מלאה על סודיות הסיסמאות שכן אין לו גישה לסיסמאות של העובדים.

 "צוות הפיתוח הישראלי פיתח במהלך השנה האחרונה את הכלים, שהושקו כעת עבור משתמשי דרופבוקס בכל העולם." אומר גיא רוקינשטיין מנהל פיתוח בחברת דרופבוקס. כאשר מתגלה חשד לתוכנת כופר, יקבל מנהל המערכת התראה הכוללת פירוט לגבי האיום, תיאור קצר של הפעילות שזוהתה, כל הסיכונים האפשריים לחשבון או לנתונים של הארגון, סוג התוכנה הזדונית החשודה שזוהתה, מי חברי הצוות שעשויים להיות מושפעים, מספר הקבצים בחשבון הדרופבוקס העלולים להיות מושפעים והסבר מפורט לגבי הפעולות הנדרשות על מנת לאתר ולנטרל את האיום. " 

השירותים אלו זמינים מעתה עבור לקוחות עסקיים של Dropbox.

השרות זמין מעתה עבור משתמשי Dropbox advanced או Enterprise

דילוג לתוכן