העולם בכף ידך: פיתוח ישראלי חדש הופך את הווטסאפ למדריך טיולים צמוד

אין ספק שעולם התיירות רק הולך ונהיה נגיש יותר: מהוייז שהחליף את הצורך לטוס עם ספרי מפות שלמים, ועד הגוגל טרנסלייט שמאפשר להזמין במסעדות בחו"ל בראש שקט. פיתוח ישראלי חדש לוקח את הנוחות צעד קדימה, עם סדרה של בוטים בווטסאפ שהופכים למדריכי טיולים צמודים 24/7: מטיפים לאריזת המזוודה ליעד ועד המלצות למסעדות – בהתאם לטעם האישי והתקציב


אחרי שנה מטורפת שערערה לחלוטין את העולם ושינתה כל כך הרבה אספקטים בחיים שלנו, נראה שסוף סוף אנחנו מתחילים לחזור לשגרה המיוחלת – ששונה מכל מה שהכרנו עד עכשיו. נראה שגם בעולם התיירות כללי המשחק משתנים – וממש לא מדובר רק במסיכות או בבדיקות קורונה לפני הטיסה.

במקום להשקיע שעות לפני כל טיסה על תחקיר מעמיק באנגלית בשלל אתרים, לקרוא ביקורות ולתכנן מסלולים, פיתוח ישראלי חדש נועד להפוך את תהליך תכנון החופשה לקל, קצר ומבטיח הרבה יותר: סדרה של מדריכי טיולים חינמיים ב-whatsapp, אשר מאפשרים לקבל את כל המידע הרלוונטי בצורת שיחה קלילה וחברית בעברית.

מדובר על בוטים ידידותיים למשתמש שלא דורשים התקנה של אף אפליקציה חדשה, מתבססים על נתונים מחיפושים ברשת של אלפי ישראלים, ומתעדכנים כל העת. כך, המדריכים יודעים לתת תשובות 24/7 לכל השאלות הרלוונטיות לישראלים, ומתאימים אותן לפי המיקום הגיאוגרפי והנתונים בזמן אמת, כמו גם לשאלות הקודמות וההעדפות של כל משתמש.

באופן לא מפתיע, הבוט הראשון שמושק הוא "דובי מדובאי", לאור הפופולאריות הרבה ממנה נהנה היעד החדש. דובי יודע להסביר על תהליך הנפקת הויזה לדובאי או איפה הכי משתלם לקנות חבילת גלישה, הוא יכול לעזור לתכנן את הלו"ז והמסלולים בהתאם לאורך החופשה ותחומי העניין, למצוא בתי כנסת ואוכל כשר, להמליץ על מסעדות, לספר על אתרים חשובים ומנהגים מקומיים, לעזור לתכנן אירועים, והכי חשוב – לעדכן בזמן אמת בכל מה שחשוב לדעת.

דובי-דובאי הוא תוצר ראשון של שיתוף פעולה בין מספר חברות שפועלות בתחומי התיירות, התקשורת והתוכנה, כאשר בעתיד הקרוב יצטרפו אליו "אחים" נוספים, ביניהם ציונה מברצלונה, ג'קו ממרוקו, ויריב מפריז.

בימים אלו מושקת גרסת הרצה של דובי אשר זמינה כעת: http://wa.me/972586000102

 www.dubaidubi.com

דילוג לתוכן