האם נקבל שירות פרמיום מגוגל כלקוחות חברת תקשורת? באמריקה זה מתחיל…

לפני שנה בערך, איפה שהוא באביב 21, כולנו קיבלנו הודעה מגוגל ששירות Google One שלה, בו יכולנו לאחסן תמונות ללא תשלום וללא הגבלה, מתחיל, כמו רוב מוצרי גוגל – להיות מוגבל בכמות הנפח (תכלס, גם גוגל בסופו של יום צריכה להרוויח משהו…). אמנם תמיד גוגל העלתה את קבצי התמונות שלנו לאחר עיבוד מסוים שכלל את צמצום הנפח שלהן, אבל כעת, ההגבלה, למי שהשתמש בתוכנה הנהדרת הזאת, החלה.

אז מה עשינו? או שהפסקנו לשמור אוטומטית תמונות מהנייד בענן של Google One או שעברנו לפלטפורמות ענן אחרות לשמירת תמונות או, כמובן, גוגל הציעה לנו את שירות Google One בנפח של 2 טרה בייט ב9.9 דולר לחודש או 99 דולר לשנה.

אגב. למשתמשי סדרת המובילים PIXEL של גוגל בארצות הברית שירות הGoogle One המשיך להיות זמין ללא הגבלה, ועכשיו, חדש, שימו לב, גם למשתמשי רשת התקשורת הסלולרית T-Mobile בארצות הברית  Google One יהיה בתשלום אבל, בשונה מכל משתמש אחר על פני הגלובוס – ללא כל הגבלה בנפח התמונות שיועלו.

האם נראה את השירות הזה, או יותר נכון את שיתוף הפעולה הזה גם בארץ הקטנטנה שלנו? יכול להיות, אבל ככל הנראה קודם לכך נראה את השירות הזה מתרחב לחברות נוספות בארצות הברית.

Photo by Pawel Czerwinski on Unsplash

מכאן, נתקדם לחשיבה נוספת: יתכן שגוגל פונה לשיתוף פעולה חדש מסוגו: שירות גוגל הנמכר לחברות לטובת הלקוחות. כך לדוגמא יתכן ונראה שירותים נוספים – שירותי פרמיום של גוגל המוצעים כחלק מעסקת חבילה עם חברות שונות כמו חברות התקשורת שלנו.

כך נקבל יישומי פרמיום של גוגל, שכיום הם בתשלום נפרד, כחלק מעסקת ההתקשרות עם חברת התקשורת שלנו.

האם יצלח המהלך? ימים יגידו….

קרדיט תמונה

Photo by Pawel Czerwinski on Unsplash

דילוג לתוכן