דרופבוקס מציעה לעמותות וארגונים חברתיים טכנולוגיות עבודה מרחוק ללא תשלום

ההטבה ניתנת לארגונים הפועלים למען משבר הקורונה בדרך כלשהי

 

חברת דרופבוקס, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות לסביבת עבודה חכמה, מציעה לעמותות וארגונים חברתיים (לא ממשלתיים)את חבילת דרופבוקס לעסקים, חינם לתקופה של 3 חודשים. עבור ארגונים שעובדיהם נאלצים לעבוד מהבית בשל הקורונה, טכנולוגיה זו תייעל ותקל על עבודתם.

דרופבוקס לעסקים מאפשרת ליצור סביבת עבודה חכמה, בזכותה צוותי עבודה יכולים להמשיך לעבוד יחד, לשתף תכנים, לתקשר ולתאם ביניהם הן פנימית והן חיצונית מכל מקום – גם כאשר כל אחד נמצא בביתו. באמצעות כך ניתן ליצור המשכיות עסקית תקינה ולמנוע שיבושים ועיכובים הנוצרים לעיתים בעת עבודה מרחוק.

חבילת דרופבוקס לעסקים מוצעת באמצעות דרופובקס ברחבי העולם ובכלל זה גם בישראל, לעמותות וארגונים אשר פועלים להפסקת הנגיף או בכל דבר אחר הקשור להקלה על אוכלוסיות שונות הנפגעות מהקורונה.

יונתן סרוסי, מנהל מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל: "הסיטואציה של עבודה מהבית אינה מוכרת למרבית הארגונים, בוודאי לא במצב בו כלל הארגון נדרש לעשות זאת. בתקופה זו חשוב יותר מתמיד לשמור על קשר הדוק עם העובדים, לשמור על המשכיות עסקית תקינה ולהקל על הצותים ככל הניתן. הפלטפורמה של דרופבוקס מאפשרת זאת ומעניקה לצוותי העבודה את המשאבים הדרושים להם כדי לבצע את עבודתם בצורה מאובטחת ואפקטיבית".

לרישום והגשת מועמדות: https://go.dropbox.com/en-us/covid19-donation-program

דילוג לתוכן