דיינבוק מתגברת את קו מחשבי SATELLITE PRO עם מעבדי AMD RYZEN

  • מחשב 14” חדש מציע למשתמשים העסקיים ביצועים מרשימים במחיר כניסה, כשהוא מצוייד בטכנולוגיית המעבדים האחרונה של AMD  ומפגין 11.5 שעות של חיי סוללה
  • משימות עסקיות ושיתוף פעולה עם חברים לעבודה נעשים קלים יותר באמצעות סט תכונות המקדמות פרודוקטיביות, קישוריות ואבטחה

12 במאי, 2022  תל אביב, ישראל. Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הרחבת קו מחשבי ה- Satellite Pro C40 עם שילוב מעבדי AMD Ryzen מסדרות 5 ו-7, המצויידים ב- Radeon Graphics. המהלך ירחיב את היצע המחשבים העסקיים של החברה במחיר שווה לכל כיס. ה- Satellite Pro C40D-B תוכנן ועוצב עם מגוון תכונות להעלאת הפרודוקטיביות, קישוריות ואבטחה, במארז דקיק ומעוצב, כשהוא מציע ביצועים מרשימים לכל אורכו של יום העבודה ובמחיר כניסה אטרקטיבי.

מוכנים לעבודה היברידית

עם עובי  של 18.9מ״מ, משקל 1.52 ק״ג*, ותצורה קומפקטית, ה- Satellite Pro C40D-B הוא בין הדקים בקטגוריית המוצרים שלו ומתאים לכל סגנונות העבודה בעידן החדש – בבית, במשרד, או בדרכים.

המחשב החדש עודכן באמצעות שילוב מעבדי AMD Ryzen 5 5600U ומעבדי Ryzen 7 5800U, עם זכרון DDR4 מהיר של עד 32GB בשני חריצים ואופציות אחסון SSD של עד 512GB, כך שהמערכת מוכנה להפגין ביצועים מרשימים בכל משימה מאתגרת ככל שתהיה. לטובת תגבור חוויית המשתמש ושיפור התפוקה, ה- C40D-B אף מצוייד במשטח ClickPad אקסטרה-גדול וחיי סוללה של עד 111.5 שעות  – מצב אידיאלי לעובדים בדרכים.

אמינות באבטחה

ה- C40D-B מספק למשתמשים את כל מגוון כלי ההגנה והבטחה שישמרו על הנתונים במחשב בטוחים, בלא קשר למיקומם. המערכת כוללת שימוש ב- Trusted Platform Module (TPM) 2.0 כך שהנתונים הרגישים מוגנים בהצפנה. השילוב עם סיסמאות חזקות עבור המשתמשים והאדמינים, מצמצמים את הסיכונים לגישה לא מאובטחת, כמו גם כניסה באמצעות קורא טביעת אצבע (אופציולי). יש גם חריץ מנעול פיזי חיצוני למניעת גניבה.

קישוריות מנצחת

המחשב החדש נהנה ממגוון יכולות קישוריות המאפשרות למשתמשים להשאר מחוברים מכל מקום בו הם נמצאים. הוא מצוייד ביציאת USB Type-C לטעינה, קישוריות וחיבור מסכים חיצוניים, שתי יציאות USB 3.1 Type A, יציאת HDMI וקורא כרטיסי Micro SD לטובת הרחבת הזכרון.

WiFi 802.11 AC ובלוטות׳ 5.0 מספקים קישוריות מהירה וזמני הורדה מרשימים בעוד יציאת Gigabit-LAN מבטיחה גישה מהירה למשאבי רשת במשרד. כשמדובר בשמירה על קשר עם לקוחות וחברים לעבודה, המחשב מצוייד במצלמת רשת HD, רמקולים סטריאופוניים ומיקרופון התומך ב Cortana. יש כניסה למיקרופון/אוזניות לטובת התחחברות לאוזניות.

עוצב לסגנון ונוחות

ה- C40D-B תוכנן עם איזון מושלם בין ביצועים לפונקציונליות וניידות. הוא דק, מפגין צבע כחול כהה עכשווי ותכונת מניעת השתקפות במסכי HD או FHD בגודל של ״14 מסייעת לחוויית המסך הגדול.

כהתאמה למציאות העכשווית, הוא אף מצופה בשכבת מגן אנטי-בקטריאלית שמגבילה את התרבות החיידקים המזיקים עד 2 99.9%.

״ההשקה של ה- ה- C40D-B עם מעבדי הדור האחרון של AMD מדגים היטב כיצד אנו מציעים את האופציות הכדאיות והמשתלמות ביותר ללקוחותנו״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ״על ידי הרחבת קו הלפטופים שלנו במחירי הכניסה והשווים לכל כיס, אנו מאפשרים לעסקים גישה לטכנולוגיה גמישה ואמינה במחיר כניסה נגיש״.

Satellite Pro C40D-B יהיה זמין מחודש יוני 2022 באמצעות חברת ״מפעיל״.

למידע נוסף: https://il.dynabook.com/laptops/satellite-pro/

דילוג לתוכן