אפליקציה חברתית ראשונה מסוגה בישראל – ללא כל מטרות רווח – רק למען העסקים המקומיים

Beezee האפליקציה החברתית הראשונה

שמטרתה לעודד מסחר למען עסקים קטנים ובינונים בישראל

 

לדברי ג'ורג'ינה גרין, אשת עסקים ובעלת חברת GMT הבינלאומית אשר תרמה מכספה על מנת ליזום, לפתח ולהשיק את האפליקציה "המטרה שלי זה לבנות קהילה עסקית חזקה, כשמטרתה הבלעדית היא לעודד רכישה בתוך ישראל, מעסקים מקומיים, והשארת הכסף בתוך המדינה. אני מאמינה שציונות ועסקים חייבים ללכת יד ביד"

 

בשיא ימי הקורונה בישראל, ישבה ג'ורג'ינה גרין במשרדי חברת GMT שבבעלותה בתל אביב והסתכלה בכאב בחדשות עד כמה העסקים הקטנים, הבינונים והעצמאים קורסים. לאחר שכבר לא יכלה יותר לשאת את המצב, החליטה לקחת מכספה הפרטי ולעשות מעשה אשר כולו תרומה למען הקהילה. ללא כל רווח ! "אנשים לא מאמינים בהתחלה שהאפליקציה היא חינם לכל עסק, חנות או עצמאי/ת, הם מחפשים את הקאץ', אבל אין" היא אומרת בחיוך.

החשיבה הייתה פשוטה. נקים אפליקציה אשר תאגד בתוכה רק עסקים כחול לבן, מעצמאיות שעובדות מהבית, עד חנויות רחוב קטנות וגדולות כאחד. כל עסק ישראלי מתקבל בברכה לאפליקציה. והכל בחינם. אנחנו בונים לעסק את החנות האינטרנטית שלו, עוזרים לו להכניס את כל המוצרים ומלווים את כל התהליך, המכירה מתבצעת מהעסק ישירות ללקוח הסופי, ללא כל עמלת תיווך, וללא כל רווח מצדנו, היא אומרת בגאווה. "ציונות כלכלית למען המדינה. זה הסיפוק שלי".

 

לאפליקציה החדשה קוראים BEEZEE וניתן להורידה הן בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל. היא פשוטה להפליא לתפעול, הן לעסק עצמו והן ללקוח בבית להזמנת המוצרים.

כבר היום ניתן למצוא בה עשרות חנויות ומותגים, מבגדים וקוסמטיקה, מזון, עיצוב הבית, אומנות ועד צעצועים ומשחקים. "אנחנו שואפים שכל עסק בישראל יהיה חבר בה, ותמיד תהייה לו האפשרות להמשיך ולעבוד גם אם המצב יהפוך לקשה שוב הן בשל מגפות בריאותיות, מלחמות או כל מצב קיצון" אומרת גרין.

  • משלוח תוך 24 שעות
  • תשלום המשלוח על חשבון הקונה/לקוח – עלות של 25 ש"ח ל-20 ק"מ מבית העסק (+ 20 ש"ח לכל אקסטרה 20 ק"מ).

 

(הורדה ל-IOS | הורדה לאנדרויד)

 

לפניות להצטרפות לאפליקציה בחינם:

[email protected]

0545533337

דילוג לתוכן