תקשורת ואבטחת מידע בפלטפורמה אחת

הדגם החדש של התקן החומרה של פורטינט, ה-FortiGate 2600F, משלב בין תקשורת ואבטחת מידע בפלטפורמה אחת

הדגם FortiGate 2600F כולל ביצועים הגבוהים פי 10 המתאפשרים באמצעות רכיבי ה-SPUs של פורטינט, מה שמאפשר ללקוחות להחליף פתרונות נקודתיים מרובים ולהפחית את העלויות והמורכבות ברשת

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, השיקה את ה-FortiGate 2600F, התקן החומרה החדש של פורטינט המאפשר תקשורת המבוססת על אבטחה כדי להגן על קצוות מרובים, כולל מרכזי נתונים היברידיים, סביבות multi-cloud ומספר רב של עובדים מרוחקים. ה-FortiGate 2600F מופעל באמצעות יחידות עיבוד האבטחה (SPUs) NP7 ו-CP9 של פורטינט ומציע את נתוני הביצועים מהגבוהים ביותר בתעשייה עם דירוג מחשוב אבטחה הגבוה פי 10 מפתרונות מתחרים כדי לאפשר את מקרי השימוש הבאים עבור ארגונים גדולים:

אימוץ ענן במהירות גבוהה: FortiGate 2600F מאפשר התממשקות לשירותי ענן בצורה מאובטחת ומהירה ביותר כדי לחבר את מרכזי הנתונים הארגוניים לסביבות ענן מרובות, מה שמאפשר לארגונים להשתמש ביעילות ביישומים מבוססי ענן כדי לנתח ביג-דאטה.

הגנה על כל אתר בכל גודל: FortiGate 2600F מספק נראות מלאה עם תמיכה ב-SSL (כולל TLS 1.3), מאתר יישומים ללא הרשאה ואיומים ומגן על משתמשים ונתונים אשר עוברים דרך סביבות מרכזי הנתונים ההיברידיות כדי לנהל סיכונים חיצוניים. FortiGate 2600F מציע גמישות המואצת על ידי חומרה באמצעות ניטור וחסימת מתקפות מבוססות DDoS (מניעת שירות מבוזרת) IPv4 ו-IPv6 עבור שטף המתקפות כדי להבטיח המשכיות עסקית עבור שירותי הקצה.

גמישות בתמיכה עבור מספר רב של עובדים מרוחקים: FortiGate 2600F תוכנן לגמישות כדי לאפשר לכוח עבודה מרוחק גדול להתחבר לרשת בצורה מהירה ופרודוקטיבית. ה-FortiGate 2600F תומך בהצפנה ואחידות של נתונים ארגוניים רגישים במעבר ובפיקוח כדי ליישר קו עם אבטחת הסייבר הנוכחית בחברה. ה-FortiGate 2600F מציע IPsec VPN המהיר בממוצע פי 9 כדי לאפשר לארגונים להטמיע המשכיות עסקית תוך שמירה על פעילות שוטפת.

פישוט פעולות ויישום ROI טוב יותר: סקר אחרון של פורטינט בנושא אבטחת סייבר הראה כי כמעט 70% מהארגונים מודאגים בנוגע לאיומים פנימיים. FortiGate 2600F משלב בין סגמנטציה, SD-WAN ויכולות של פיירוול רשתי בפלטפורמה קומפקטית אחת כדי לסייע לארגונים גדולים להפחית מורכבות, לפשט פעולות ולנצל את היתרונות של ההחזר על ההשקעה (ROI). כמו כן, הפתרון מפחית את שטח התקיפה באמצעות סגמנטציה ומגן על נתונים תאגידיים ויישומים עסקיים באמצעות שירותי מעבדות FortiGuard המבוססים על בינה מלאכותית ולמידת מכונה. FortiGuard 2600F כולל תמיכה ב-VXLAN המואצת על ידי החומרה כדי לספק תקשורת מאובטחת ומהירה ביותר עם ארכיטקטורות IT היברידיות הממנפות את ה-Virtual Extension LAN.

FortiGate 2600F בהשוואה למתחרים

לפניכם השוואה בין פיירוולי הרשת המובילים בשוק מול סדרת ה-FortiGate 2600F. דירוג מחשוב האבטחה הוא קריטריון (מכפיל ביצועים) אשר משווה את ביצועי ה-FortiGate לממוצע בתעשייה של מוצרי מחשוב לאורך מגוון קטגוריות אשר נמצאות באותו טווח מחירים.

מופעל על ידי רשת המבוססת על אבטחה ומארג האבטחה של פורטינט

יחידות עיבוד האבטחה (SPUs) של פורטינט, כולל NP7 ו-CP9, תוכננו כדי להגביר בצורה משמעותית את המהירות, הגודל, הביצועים, היעילות והערך של פתרונות החברה, תוך שיפור ניכר בחווית המשתמש, הפחתת טביעת הרגל והנמכת דרישות החשמל. הפתרונות השונים, כולל ה-FortiGate 2600F, מספקים תקשורת המבוססת על אבטחה וגישת פלטפורמה באמצעות מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט, אשר משלב רשת ואבטחה לאורך כל הסביבה המחוברת ומספק הגנה בין אם מדובר באתר המקומי של הלקוח, סביבות ווירטואליות או מבוססות ענן בשימוש עם כל התקן או יישום.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "ארגוני אנטרפרייז מאיצים את יוזמות החדשות הדיגיטלית שלהם תוך שהם צריכים גם לאבטח כוח עבודה מרוחק והיברידי. בסביבה מסובכת זו, יש צורך לפרוס אבטחה ברמה הארגונית בכל מקום. הגישה של פורטינט של רשת המבוססת על אבטחה מאיצה את השילוב בין רשת ואבטחה כדי להגן על כל קצה, ובכלל זה מרכז הנתונים הארגוני, WAN והקצוות של הענן – כאשר הכל נעשה בפלטפורמת פיירוול רשת אחת".

דילוג לתוכן