ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט

פיירוול רשתי (Network Firewalls)

ריבוע הקסם של גרטנר: פורטינט דורגה פעם נוספת ברביע המובילים בתחום פיירוול רשתי

פורטינט דורגה זו השנה ה-11 ברציפות כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר בתחום פיירוול רשת

חברת המחקר גרטנר (Gartner) פרסמה את דוח ריבוע הקסם בנושא פיירוול רשתי (Network Firewalls) לשנת 2020, הממקם את פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, ברביע המובילים. מדובר בשנה ה-11 ברציפות שבה פורטינט דורגה בדירוג השנתי של גרטנר בזכות שלמות החזון והיכולת להוציא אותו לפועל.

התקני FortiGate, פתרונות הפיירוול של הדור הבא של פורטינט (NGFW), הם חלק בלתי נפרד מפלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה, אשר מספקת נראות והגנה מקיפות לאורך כל שטח התקיפה. הפיירוולים של FortiGate מגינים על ארגונים בכל גודל והם מופעלים באמצעות יחידות עיבוד האבטחה (SPUs) המובנות בעלות דירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר בתעשייה. פורטינט ממשיכה להניע חדשנות באמצעות יכולות Secure SD-WAN, ניתוב מתקדם ואפשרויות האבטחה הגמישות ביותר בתעשייה באמצעות NGFW או אבטחת ענן מבוססת SASE. פורטינט מציעה גישת רשת המונעת על ידי אבטחה, המשלבת אבטחה לכל היבט של הרשת ומספקת ללקוחות יתרונות כמו:

ניהול סיכונים תפעוליים וסיכוני אבטחה להבטחת המשכיות עסקיות טובה יותר: הטרנספורמציה הדיגיטלית מציעה הזדמנויות עצומות עבור עסקים במטרה ליצור ערך ולממש את היעילות. יחד עם זאת, היא יוצרת גם סיכוני אבטחה, כמו הרחבת שטח התקיפה, אשר יכול לשמש את פושעי הסייבר. באמצעות ה-NGFW של פורטינט, לקוחות יכולים לקבל נראות מלאה לתוך רשתות, יישומים ואיומים פונטציאליים. פורטינט מציעה את דירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר בתעשייה באמצעות הכוח של יחידות עיבוד האבטחה (SPUs) המובנות של החברה, כמו ה-NP7, במטרה לספק חווית משתמש אופטימלית בכל גודל.

הפחתת עלויות ומורכבות: עם התרחבות שטח התקיפה הדיגיטלי, צוותי האבטחה חייבים להרחיב גם את יכולות ההגנה שלהם. ה-NGFW של פורטינט מאפשרים ללקוחות לבנות הגנות עמוקות באמצעות סגמנטציה, אמון דינמי ובחינת אבטחה מתקדמת כדי לשמור על פעילות שוטפת. FortiGate NGFW מגינים על יישומים עסקיים באמצעות שירותי FortiGuard העושים שימוש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה, אשר מבטלים את הצורך בשימוש במוצרים נקודתיים ומספקים עלות בעלות כוללת (TCO) אופטימלית.

שיפור היעילות התפעולית: ניהול אחוד המתאפשר על ידי ה-Fabric Management Center מספק תצוגה מלאה ומאוחדת לאורך מגוון של קצוות רשת, באתר המקומי או בענן. מרכז הניהול מספק אוטומציה ואורקסטרציה עבור מארג האבטחה, אשר משתרע על פני מעל ל-400 שיתופי פעולה והתממשקות לפתרונות צד שלישי באקו-סיסטם. דבר זה מפשט את תהליכי העבודה הארגוניים לאורך FortiGate, FortiManager, FortiAnalyzer והשותפים באקו-סיסטם.

פורטינט מציעה את פתרונות האבטחה הגמישים וההיפר-סקלביליים ביותר בתעשייה, המבוססים על רשת המונעת על ידי אבטחה וה-FortiGate NGFW המובילים בתעשייה, אשר נועדו כדי לענות על דרישות הקיבולת הגוברות, המסוגלות להתעלות במהירות על יכולות הביצועים של פתרונות האבטחה בארגון.

אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט, ציין כי, "אנחנו בפורטינט מאמינים כי המיקום ברביע המובילים בתחום פיירוול הרשת נובע מהמחויבות שלנו לספק גישת רשת המונעת על ידי אבטחה, המשלבת אבטחה לכל היבט של הרשת ומאפשרת ללקוחותינו לנהל סיכוני אבטחה כדי להבטיח המשכיות עסקית, להפחית את העלויות והמורכבות ולשפר את היעילות התפעולית".

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "אנו מאמינים כי פורטינט מספקת את פלטפורמת האבטחה המקיפה ביותר בתעשייה. אנחנו חלוצים בנושא של גישת רשת המונעת על ידי אבטחה ושילבנו אבטחה לכל היבט של הרשת, תוך שאנו מאפשרים ללקוחות להגן על כל קצה בכל גודל. לצד הדירוג של פורטינט כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר בתחום פיירוול רשת, היא דורגה גם ברביע המובילים של גרטנר בתחום של תשתית קצה לרשתות תקשורת מרחביות (SD-WAN). אנו מייחסים את ההצלחה שלנו למחויבות המתמשכת של החברה לחדשנות, פלטפורמת אבטחה גמישה וייחודית והגישה שלנו של אבטחת כל שטח התקיפה – בין אם מדובר באתר המקומי או הענן".

דילוג לתוכן