ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט

פורטינט משיקה את סדרת התקני הפיירוול המהירים בעולם לתמיכה בקישוריות 5G ועבור גישה מאובטחת לשירותי קצה (SASE)

הסדרות החדשות מרחיבות את מארג האבטחה של פורטינט במטרה לספק הגנה על סביבות 5G, שילוב גישה מאובטחת לשירותי קצה (SASE) ותמיכה בגישת Zero Trust

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על פתרונות ה-FortiGate 7121F וה-FortiExtender 511F-5G החדשים כדי להמשיך לאבטח ולהאיץ את התמיכה ברשתות ה-5G. הארכיטקטורה של התקן ה-FortiGate 7121F מבוססת על מעבדי ה-ASIC הייעודיים של פורטינט ומספקת את האבטחה בעלת הביצועים הגבוהים ביותר הדרושה עבור רשתות 5G וגישת Zero Trust בארגונים ופתרון ה-FortiExtender 511F-5G מספק קישוריות רשת תקשורת מרחבית (WAN) סלולרית עבור פתרונות SD-WAN וגישה מאובטחת לשירותי קצה (SASE).

מרחב הפעילות של רשת ה-5G מרחיב את שטח התקיפה

רשתות ה-5G יאפשרו שדרוג וחדשנות עבור ארגונים ועבור מפעילי רשתות סלולריות. כדי לנצל את הפוטנציאל המלא של ה-5G, פותח מרחב פעילות חדש הכולל ספקי טכנולוגיה תפעולית (OT), ספקי בקרה תעשייתיים וספקי ענן ציבורי במטרה ליצור מערכים חדשים של יישומים ושירותים אשר יאיצו את השדרוג לדור 5 עבור הארגון התעשייתי. מרחב הפעילות החדש כולל קצוות חדשים ומרחיב את שטח התקיפה הדיגיטלי, מה שמביא לסיכוני אבטחת סייבר חדשים. יש צורך להתמודד עם סיכונים חדשים אלו כדי למנוע שיבושים לעסק ולהבטיח זמן שיהוי נמוך ואת האמינות ויכולת הגדילה הגבוהות ביותר מבלי להקריב את האבטחה והתאימות מקצה-לקצה.

כדי להתמודד עם אתגר זה, פתרון ה-FortiGate 7121F החדש מאחד בין תקשורת ואבטחה באמצעות גישת רשת המונעת על ידי אבטחה כדי לספק נראות מלאה, את יכולת הגדילה הגבוהה ביותר ואבטחה מתקדמת כדי להגן על יישומים עסקיים קריטיים ברשת ה-5G המבוזרת וההיברידית. מארג האבטחה (Security Fabric) המקיף של פורטינט מאפשר לספק אבטחה מקצה-לקצה עבור רשתות 5G פרטיות וציבוריות, יחד עם אספקת קישוריות גמישה ויכולות מודיעין איומים מתקדמת.

חיבוריות 5G מהירה ביותר עבור SD-WAN ו-SASE

קישוריות ה-5G מספקת למשתמשים וארגונים גלישה מהירה ביותר, תוך שהיא מציעה זמן שיהוי נמוך יותר עבור עובדים אשר פועלים ממקומות שונים. פתרון קישוריות ה-WAN האלחוטי FortiExtender 511F-5G מספק קישוריות 5G מתחת ל-6Ghz כדי להפעיל פתרונות SD-WAN ו-SASE. הפתרון כולל התקנה וקישור פשוטים אל פתרון ה-Secure SD-WAN המוביל בתעשייה של פורטינט כדי לספק קישוריות WAN גמישה וחווית משתמש טובה יותר. כמו כן, הפתרון מאפשר קישור אתרי קצה עם קישוריות 5G אל FortiSASE עבור אבטחה ובדיקה המסופקות בענן, מה שמאפשר קישוריות WAN אלחוטית בטוחה ומהירה מאוד עבור מגוון תעשיות כמו קמעונאות, OT ובריאות.

יתרונות אבטחה מקצה-לקצה עבור ארגונים ומפעילי רשתות סלולריות

פתרון ה- FortiGate 7121F המוביל בתעשייה מתווסף למארג האבטחה של פורטינט במטרה ליצור ערך ונראות גבוהים יותר עבור ארגונים תעשייתיים ומפעילי רשתות סלולריות, כאשר הם מספקים אבטחה קבועה על פני רשתות 5G פרטיות וציבוריות, OT, מחשוב קצה בעל גישה מרובה (MEC) וסביבות ענן ציבורי ופרטי באמצעות:

אבטחה מקיפה ופעולות ממוטבות עבור ארגונים תעשייתיים: מארג האבטחה של פורטינט מספק אבטחה בעלת יכולה גדילה החל מה-RAN (רשת גישת רדיו), אל הליבה ואל מחשוב קצה בעל גישה מרובה (MEC) ובכך, מאפשר לארגונים תעשייתיים להשיג חדשנות דיגיטלית, גמישות, בטיחות משופרת ותאימות, תוך מיטוב הביצועים והסרת זמן ההשהיה.

יצירת שירותים נבדלים בעלי ערך מוסף: מפעילי רשתות סלולריות ממנפים את מארג האבטחה כדי לבנות שירותים נבדלים, המחוללים רווחים והינם בעלי ערך מוסף עבור לקוחותיהם הארגוניים המאמצים רשתות 5G פרטיות וציבוריות. כמו כן, מפעילי הרשתות הסלולריות מסתמכים על פורטינט כדי לאבטח את רשתות ה-5G הפרטיות והציבוריות שלהם, מה שמאפשר להם לספק כניסת RAN מאובטחת, נדידת אבטחה, הפחתת חשיפת API של ליבת ה-5G והשגת נראות אבטחה ואוטומציה כוללות.

פעולות יעילות: באמצעות ה-Fabric Management Center, פורטינט מייעלת את פעולות הרשת והאבטחה ומפשטת את תהליכי העבודה. הדבר אפשרי גם בזכות האינטגרציות של מארג האבטחה עם למעלה מ-400 שותפי ה-Open Fabric Ecosystem המשתרעים על פני תחומים טכנולוגיים כמו ענן, OT, IoT, SD-WAN, תקשורת ועוד.

פתרון ה-FortiGate 7121F, המבוסס על מעבדי ה-ASIC הייעודיים של פורטינט, תומך בנתוני תעבורה מהגבוהים ביותר בתעשייה – הכוללים את דירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר בהשוואה להתקני FW מתחרים של הדור הבא. דירוג מחשוב האבטחה הוא מכפיל ביצועים אשר משווה בין ביצועי ה-FortiGate Network Firewall לעומת הממוצע בתעשייה של מוצרי מחשוב על פני מגוון קטגוריות הנמצאות באותו טווח מחירים. כמו כן, ה-FortiGate 7121F מהיר פי שניים יותר מהממוצע בתעשייה עבור הגנה מפני איומים ופי 19 מהיר יותר עבור הצפנת SSL כדי לסייע לארגונים להסיר שטחים מתים.

השוואה בין ה-FortiGate 7121F לעומת התקני פיירוול מובילים בשוק:

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "פורטינט השקיעה משמעותית בפיתוח פורטפוליו אבטחת ה-5G. על ידי אספקת התקן הפיירוול המהיר בעולם של הדור הבא, אנחנו מסייעים לספקי שירותים לאבטח את ממשקי הרדיו והאינטרנט במספרים של ביצועי מחיר הגבוהים פי 10 מאמות המידה כיום. כמו כן, פתרון ה-FortiExtender החדש מספק יותר אפשרויות עבור קישוריות WAN וניתן לשילוב במלואו עם ה-FortiGate SD-WAN".

 

דילוג לתוכן