כרמית שטרית, סמנכ"לית משאבי האנוש של VAST Data.

סבב גיוס עובדים מאסיבי

בעקבות המשך הגידול בביקוש ובהיקף המכירות: חברת VAST Data תגייס 160 עובדים חדשים עד סוף 2021

 

VAST Data, חברת פתרונות האחסון המסייעים להתגבר על מגבלות שליוו אותנו מספר עשורים, מתכננת לגייס עד סוף שנת 2021 כ- 160 עובדים נוספים לחברה, מתוכם כ-80 למרכז הפיתוח בישראל. בשנה החולפת גוייסו כ-80 עובדים  חדשים וכיום מונה החברה למעלה מ-200 עובדים.

 

Vast Data, אשר הוקמה בשנת 2016 ומוגדרת כחברת חד קרן, ממשיכה להציג נתונים מרשימים וצמיחה מהירה. היא סיימה את השנה הפיסקלית שלה עם קצב מכירות של למעלה מ-150 מיליון דולר בשנה ותזרים מזומנים חיובי, שנתיים בלבד מיום השקת פלטפורמת האחסון שלה.

 

ב-Vast Data ציינו כי למרות הצמיחה המהירה בפעילות החברה והגידול בביקוש למוצריה, החברה מבצעת גיוסי עובדים חדשים תוך הקפדה על איכות ומקצועיות העובדים וכן שימור התרבות הגמישה, היצירתית והסטארט-אפיסטית של החברה. בין התפקידים המבוקשים בחברה: מהנדסי תוכנה, מפתחים, אנשי אוטומציה, דבאופס, מומחי תשתיות, מומחי QA וממשק משתמש ועוד. יתרון יינתן למומחים בעלי ניסיון בעולם הסטורג'.

 

לדברי כרמית שטרית, סמנכ"לית משאבי האנוש של VAST Data , "למרות יכולתנו לגדול ולגייס במהירות רבה יותר אנו בוחרים באופן מודע להתמקד בגיוס עובדים איכותיים, המתאימים מקצועית וגם תרבותית לחברה, מתוך מטרה לשמור על אופייה הצעיר והגמיש של החברה לאורך זמן. לעובדי החברה יש הזדמנות אמיתית לזכות בתנאים ייחודיים, תרבות ארגונית דינמית ומתגמלת וכן להשפיע על עולם הסטורג' העתידי כיוון שארגונים גדולים ברחבי העולם מבינים את פריצת הדרך שמציגה הטכנולוגיה של Vast בעולם האחסון והאיכות של הפתרונות שלנו בהשוואה לפתרונות אחסון אחרים".

דילוג לתוכן