מתגייסים למען בעלי העסקים

קבוצת אליוט רואי חשבון  למען בעלי העסקים

 

קבוצת אליוט רואי חשבון תקיים ביום ראשון הקרוב 10/5  בשעה 14:00 משדר לייב בפייסבוק לטובת מתן מענה לשאלות בעלי עסקים בכל הקשור למענקים ותגמולים – הפעימה השנייה והשלישית של רשות המיסים, הלוואות בערבות מדינה, החזרת עובדים מחל"ת, ביטוח לאומי ושאלות נוספות בכל הקשור להיבטים הכלכליים במשבר הקורונה.

 

מטעמה של קבוצת אליוט ישתתפו במשדר: רו"ח אורי בארי, רו"ח רביטל רונן לנץ, רו"ח אלון שרייבר ורו"ח אריאל פטל שיענו לשאלות שיועברו אליהם.

 

המשדר יתקיים בעמוד הפייסבוק של קבוצת אליוט רואי חשבון והוא מיועד לכל בעלי העסקים בישראל. ניתן לשלוח הודעות באמצעות הודעה באתר או במהלך השידור עצמו.

 

https://www.facebook.com/AlliottIsrael/

 

לדברי רו"ח אורי בארי, יו"ר קבוצת אליוט, כרואי חשבון אנו עומדים בחזית מאבקם של בעלי העסקים ומסייעים להם לשרוד בתקופה מאתגרת זו. כשירות לציבור אנו מקיימים את השידור ונביא בו את כל הידע המקצועי הקיים בכדי לעשות סדר לבעלי העסקים למה הם זכאים בשלב זה וכיצד הם יכולים למצות את הזכויות שלהם ובעיקר כדי לענות על שאלות תפעוליות עסקיות שונות.

 

 

קבוצת אליוט רואי חשבון הינה התאגדות של למעלה מ 25 משרדי רואי חשבון בישראל השייכים לרשת הבינלאומית אליוט. המשרדים מעניקים ללקוחותיהם קשת של פתרונות מקצועיים וכן מאפשרים לקבל מענה ברמת הפירמות הגדולות לעסקים כולל מחלקות מקצועיות שונות.

דילוג לתוכן