מכשיר חדש של מוטורלה סולושנס מסנן רעשים בתנאי שטח קשים עם חיבור לאפליקצית סמארטפון

מוטורולה סולושנס משיקה דור חדש של מכשירי קשר – עם יכולות סינון רעשי רקע בתנאי שטח קשים מאוד וחיבור אפליקטיבי

המביאים ורסטיליות וגמישות לעובדים בענפי התחבורה והלוגיסטיקה

 

MXP600 בטכנולוגיית TETRA מאפשר לעובדים בחזית תקשורת-קריטית אמינה וצלולה, עם יכולות ממשק מתקדמות

מוטורולה סולושנס משיקה בישראל דור חדש של מכשירי קשר למשימות קריטיות – ה-MXP600 החכם והעוצמתי – במטרה לענות על הצרכים המשתנים של ענפי התחבורה והלוגיסטיקה כיום וגם בעתיד. המכשיר החדש הינו קל משקל אך עם זאת עמיד מאוד, הוא לוקח את היכולות המוכחות של תקשורת קולית למשימות קריטיות לרמות חדשות ומשלב אותן עם יכולות ממשק מתקדמים למכשירים אחרים.

 

מגיפה עולמית, כמויות גדולות והולכות של נתונים לניהול וביקוש רב לעשות יותר עם משאבים מוגבלים. עולם התחבורה והלוגיסטיקה מעולם לא היה מורכב כל כך. מערכות מבודדות ומכשירים שלא מתקשרים זה עם זה מוסיפים למורכבות זו. כדי לנהל את המשימות היומיומיות ביעילות, עובדים בחזית זקוקים לטכנולוגיה המספקת חוויה אינטואיטיבית המשלבת כלים גמישים המאפשרים להם להתחבר בצורה חלקה עם מערכות טכנולוגיות רחבות יותר.

 

"אנחנו מבינים שעובדים בתחום התחבורה ימשיכו להשתמש במכשיר הקשר שלהם לתקשורת מיידית ובקבוצות קשר לעוד זמן רב. אך ישנם זמנים בהם הם יזדקקו להתממשק עם מכשירים אחרים שהם נושאים. הם צריכים להתחבר לסמארטפונים, מצלמות גוף ומכשירים אחרים מבלי להתפשר על האבטחה או האמינות של תקשורת הרדיו שלהם". אמר אברהם בן דוד (בנד"א), מנכ"ל מוטורולה סולושנס ישראל. "במקום להשתמש במספר מכשירים בו זמנית, הם יכולים לתפעל את המכשיר שמרגיש הכי טבעי ואינטואיטיבי בסיטואציה בה הם נמצאים. לדוגמא, אם עובד בשדה תעופה לוחץ על כפתור החירום של הרדיו במצב מסוכן, הרדיו יוכל בעתיד להפעיל אוטומטית את מצלמת הגוף ולשתף את הוידאו מהמצלמה עם עמיתיו לעבודה. המטרה היא לפשט את העבודה אך עם זאת לשדרג תכונות תקשורת נחוצות למשימות קריטיות".

 

ה – MXP600 יסייע לארגוני תחבורה, לוגיסטיקה ונמלים לפתח בצורה גמישה פתרונות קריטיים תוך כדי ניצול מלא של היתרונות של תקשורת רדיו קולית מאובטחת.

 

יכולות המכשיר:

שמע צלול וברור גם בסיטואציות הרועשות ביותר – ה-MXP600 משתמש בטכנולוגיית מיקרופון חכמה בכדי לסנן רעשי רקע עם עוצמת שמע מקסימלית הגבוהה פי 4 מסמארטפון רגיל. בתנאי רוח חזקה, המכשיר משתמש באופן אוטומטי ברמקול כמיקרופון נוסף לטובת הפחתת רעש מיטבית. כאשר מכשירי קשר מרובים נמצאים בסביבה הקרובה ה-MXP600 מסוגל לבטל באופן אוטומטי רעשי  הד ופידבק.

 

ניהול מהיר ופשוט של צי מכשירים טכנולוגיית OTAP מאפשרת עדכוני תוכנה למכשירי הקשר תוך כדי תנועה ותוך דקות ספורות. תוך הימנעות מהזמן, הלוגיסטיקה והעלות הכרוכים בתכנות רדיו מסורתי. OTAP מספק דרך מהירה, מאובטחת ונוחה למקסם את הפרודוקטיביות לעובדי החזית ומשאיר אותם בשטח המוכר להם.

 

שיתופיות גמישה – אפליקציה ייעודית לסמארטפון מאפשר שימושיות גמישה ושליטה על מכשיר הרדיו, כך למשל ניתן לגלול בין קבוצות שיחה ולשלוח הודעות מאובטחות בנוסף לתקשורת רדיו דיסקרטית. אפליקציית M-RadioControl החדשה מספקת דרך גמישה לסמארטפונים לעבוד לצד מכשיר הקשר. שבב ה – NFC המוטמע ב – MXP600 הופך את זיווג הבלוטות' לקל ומהיר. טכנולוגית בלוטות' 5.0 מספקת חיבור אלחוטי ומאובטח בין מכשירי רדיו, סמארטפונים ומכשירים אחרים.

 

אודות מוטורולה סולושנס

מוטורולה סולושנס היא מובילה גלובלית בתחום התקשורת למשימות קריטיות. הפלטפורמות הטכנולוגיות שלנו בתקשורת, וידאו, תוכנה ושירותים מסייעות בשמירה על ערים בטוחות ומאפשרות לקהילות ולעסקים לשגשג. במוטורולה סולושנס אנחנו מובילים עידן חדש בתחום ביטחון הציבור. למידע נוסף www.motorolasolutions.com

דילוג לתוכן