מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס

מטריקס תורמת מלגות בסך 5 מיליון ₪ למפוטרי ההייטק בקורונה

באמצעות זרוע ההדרכה ג'ון ברייס, תספק החברה מלגות אישיות בסך של עד 5000 ש"ח

חברת מטריקס, הודיעה כי תקצה 5 מיליון ₪ עבור מפוטרי ענף ההייטק שנפגעו ממשבר הקורונה ואיבדו את עבודתם או הוצאו לחל"ת, על מנת לסייע להם לעשות הסבה מקצועית בתוך הענף היציב ביותר בתקופה האחרונה. באמצעות תרומה זו תעניק החברה סבסוד משמעותי לאלו המעוניינים לרכוש ידע וכלים שיאפשרו להם להשתלב בתפקידים נחשקים ויציבים יותר בעולמות ההייטק.

מטריקס, באמצעות זרוע ההדרכה שלה – מכללת ג'ון ברייס, תספק 1,000 מלגות של עד 5000 ש"ח למפוטרי ההייטק בתקופת הקורונה ולעובדי הענף שהוצאו לחל"ת בחודשים האחרונים. קורסי הלמידה פתוחים לאנשים מענף ההייטק שרוצים ללמוד מקצוע חדש בתחום. על מנת לקבל זכאות למלגה כל משתתף יצטרך להוכיח שעבודתו ותחום הפעילות בו עסק נפגעו בחודשים האחרונים בשל המשבר, וכן לעבור מבדקי התאמה שייבחנו יכולות בסיסיות אשר באופן טבעי נדרשות לתפקידי ההייטק השונים. כמו כן, הזכאות תינתן לעובדים אשר נמצאים בחל"ת החל מחודש מארס האחרון במשך שלושה חודשים ומעלה, אשר יציגו אישורי אבטלה עדכניים ואישורי העסקה בחברות ההייטק בהן עבדו קודם לכן.

הקורסים שיסופקו למתאימים יועברו כולם און ליין במסגרת מערכי הלמידה המקוונים שהשיקה ג'ון ברייס בתחילת משבר הקורונה. בין הקורסים שנפתחים בפני נפגעי ענף ההייטק בתקופת הקורונה ניתן למצוא מקצועות מבוקשים כמו מגני אבטחת מידע וסייבר, מדעני נתונים, אנליסטים, מקצועני בינה עסקית (BI), מנהלי מערכות מידע, אנשי אוטומציה ו-DevOps ועוד.

מטרתו של פרויקט זה היא לאפשר לאלו שעבודתם נפגעה בתקופה האחרונה להתחיל מחדש בתחום בו הביקושים לעובדים עדיין נשארו גבוהים גם בעת הזו, על מנת לספק להם ביטחון תעסוקתי כעת ובעתיד. ההכשרות המקצועיות, שמועברות באופן מקוון על ידי ג'ון ברייס, מספקות ידע וכישורים בהתאם לדרישות הרלוונטיות כיום בשוק, והן צפויות לאפשר לשוק ההייטק לקלוט מחדש מאות עובדים שיסייעו להמשיך להניע את גלגלי הענף, אשר משמש כמנוע הצמיחה של הכלכלה הישראלית.

המלגה תוענק לנרשמים חדשים בלבד החל מתאריך 1.9.2020.
לפרטים נוספים ניתן לפנות למספר 6460*.

דילוג לתוכן