זיו בלפר סגן נשיא עולמי למחקר ופיתוח ומנכ"ל PTC ישראל.

לרגל משבר הקורונה PTC מציעה תוכנה בחינם

לרגל משבר הקורונה PTC  מציעה תוכנה בחינם לסטודנטים ותלמידים שממשיכים את לימודי המדעים, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה בתקופת הסגר

התוכנה כבר משמשת תלמידים מבתי ספר שונים ברחבי הארץ וסטודנטים ממוסדות אקדמיים התלמידים והסטודנטים  יכולים לעבוד בקבוצות ולערוך מודלים יחד בו זמנית כל אחד מביתו  המורים יכולים לחלק מטלות, לסקור את העבודה ולתת משוב בקלות

חברת PTC,  , המפעילה בישראל 2 מרכזי פיתוח ומאות עובדים ומיוצגת על ידי חברת מטריקס, מציעה בתקופה זו את תוכנת העיצוב שלה  Onshape בחינם לתלמידי בתי ספר תיכונים ומכללות ברחבי העולם ובישראל , לרגל סגירת בתי הספר בשל התפרצות נגיף הקורונה.

מורים והורים רבים עוברים בימים אלה למסגרת של לימודים מרחוק על מנת להקטין את השיבוש בלמידה, במיוחד בתחומים כמדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM). השירות החדש של  PTC מספק למורים ולסטודנטים גישה בחינם לטכנולוגיית התכנון והעיצוב המוצעת באינטרנט במודל תוכנה-כשירות (SaaS), על מנת לשתף פעולה בתכנון פרויקטי ההנדסה שלהם.

Onshape  היא מערכת התכנון בעזרת מחשב ( CAD) הראשונה שנבנתה לעבודה מלאה בענן ומיועדת עבור צוותים. התלמידים יכולים לעבוד בקבוצות ולערוך מודלים יחד בו זמנית כל אחד מביתו. המורים יכולים לחלק מטלות, לסקור את העבודה ולתת משוב בקלות. בנוסף, Onshape מקפידה על היסטוריה שלמה של שינויים כך שתלמידים לעולם לא יאבדו בטעות תוכן שיצרו או ידרסו נתונים האחד של האחר.

"זוהי תקופה חסרת תקדים, ואנו מקווים שנוכל לתרום את חלקנו בסיוע למורים ולהורים רבים המחפשים אמצעים להמשיך בלימודי המדעים, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה בתקופת המשבר", אומר זיו בלפר  סגן נשיא עולמי למחקר ופיתוח ומנכ"ל PTC  ישראל. "בדומה לשימוש בתוכנות כ- Google Docs , סטודנטים השוהים בבית יוכלו מעתה לשתף פעולה בעת שהם מבצעים ועורכים סימולטנית את הפרויקטים שלהם. תוכנת Onshape מאפשרת לסטודנטים להעמיק ולהתעניין בתחומי המדעים, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה עם פתרון באמצעותו ניתן ליצור מכוניות, רהיטים, מחשבים ניידים ועוד".

Onshape הינה פלטפורמת פיתוח המוצעת במודל תוכנה-כשירות ומשמשת אלפי מקצוענים, מעצבים ומהנדסים ברחבי העולם, והיא נגישה ממגוון רחב של מכשירים כולל סמארטפונים וטאבלטים. כפלטפורמת SaaS מובהקת, אין צורך בהתקנת תוכנה ובתשתית IT הדורשת ניהול ותחזוקה. בכך מתאפשר לסטודנטים להתחיל פרויקטים בקלות ובמהירות, להמציא ולחדש וליהנות.

לשימוש בתוכנת Onshape בקר/י כאן

דילוג לתוכן