כוחות הצבא הגרמניים מזמינים רשתות תקשורת ממוטורולה סולושנס להנעת המהפכה הדיגיטלית

שווי החוזה עומד על 254 מיליון יורו. מוטורולה סולושנס מבטיחה תקשורת רדיו מהירה, גמישה, מאובטחת ואמינה בשטח

המעבר לדיגיטציה עומד בראש סדר בעדיפויות של כוחות הצבא הגרמני. המעבר לדיגיטציה משפר את יעילות הפעולות ובטיחות החיילים והאזרחים, שכן, תקשורת קולית, מאובטחת ואמינה, כמו גישה לנתונים מהווים פקטור מרכזי ליעילות ולהיענות בכל משימה מוצלחת.

תקשורת בין סוכנויות הינה תנאי נוסף לשיתוף פעולה בין צוותים שונים במקרה של משבר או אסון. במסגרת הדיגיטציה, ובכדי להבטיח הקמת תקשורת מהירה באזורים שונים, רוכשים כוחות הצבא הגרמני רשתות תקשורת בשתי גרסאות – ניידות ונייחות.

חברת מוטורולה סולושנס הודיעה כי המשרד הפדרלי למערכות, טכנולוגיית מידע ותמיכה תחזוקתית של גרמניה בחר במוטורולה סולושנס כקבלן ראשי לתכנון רשתות התקשורת הדיגיטלית שתתפרס ב 4 השנים הקרובות בקרב כוחות הצבא. הפרויקט, כולל 120 מערכות רדיו בשתי גרסאות – האחת, למספר רב של משתמשים וטווח פעולה רחב בהתקנה קבועה והשנייה, תותקן על אתרים ניידים אשר יאפשרו שינוע ואחסון בגמישות רבה ובעלת ניידות גבוהה.

תקשורת המותאמת למשימות קריטיות נותרה חיונית להצלחת מגוון משימות צבאיות. הכוחות המתמודדים עם אתגרים כמו טיפול במצבים מורכבים מרחוק, סביבות מסוכנות יחד עם צורך לנתח כמויות גדולות של נתונים זקוקים, עבור ביטחונם וביטחון הציבור לתקשורת מהירה ויעילה.

הרשתות החדשות משלבות TETRA (מערכות קשר לדיבור מבוססות רדיו) עם פתרון LTE (מערכות נתונים רחבת סרט ע"ב סלולאר) להעברת נתונים. החוזה כולל 12,500 מכשירים נישאים ו 4,000 מכשירי רדיו (מכשירי קשר) ניידים ונייחים. רשתות התקשורת שתספק מוטורולה סולושנס לצבא הגרמני יסתנכרנו עם ארגוני ביטחון הציבור הגרמניים (BOS), נאט"ו והאיחוד האירופי. סנכרון זה יאפשר שיתוף פעולה מוצלח במצבי משבר או אסון.

"גרמניה הינה שוק מועדף עבור מוטורולה סולושנס, בו היוונו מקור לביטחון הציבור במשך יותר מ 50 שנה" אמר מארק שמידל, סגן נשיא בכיר בחברת מוטורולה סולושנס. "אנו מצפים לספק לכוחות הצבא הגרמני תקשורת מובילה ועתידנית שתניע את הכוחות ותתמוך במשימתם".

אודות מוטורולה סולושנס

מוטורולה סולושנס היא מובילה גלובלית בתחום התקשורת למשימות קריטיות. הפלטפורמות הטכנולוגיות שלנו בתקשורת, וידאו, תוכנה ושירותים מסייעות בשמירה על ערים בטוחות ומאפשרות לקהילות ולעסקים לשגשג. במוטורולה סולושנס אנחנו מובילים עידן חדש בתחום ביטחון הציבור. למידע נוסף www.motorolasolutions.com

דילוג לתוכן