חדש בישראל: MonkeyStick

מוט סלפי גמיש וחצובה לצילום וצפייה בסלולר – במוצר אחד

חדש בישראל – MonkeyStick – מוט סלפי גמיש, אשר משמש גם כחצובה לצילום עצמי בכל מצב: בעמידה, צילום מרחוק או צילום תוך כדי נסיעה ברכב או באופניים. מוט הסלפי יכול לשמש גם כמעמד (סטנד) נוח לצפייה בסרטונים או קריאה מבלי הצורך להחזיק את הטלפון בידיים.

בימים אלו שבהם אנו נמצאים בעיקר בבית, ה-MonkeyStick יכול לשמש כמעמד שניתן למקום בכל מקום על מנת לצפות בסרטונים, לצילום סרטוניTikTok , להכנת מתכונים מן האינטרנט במטבח ועוד.

הסוד של ה-MonkeyStick הוא הגמישות שלו, המאפשרת לו כמעט אין סוף שימושים בבית, ברכב, במהלך ספורט ועוד. הגומי הגמיש מאפשר להניח אותו בתוך שניות על משטח כלשהו, לתלות אותו על ענף עץ, להצמיד אותו ליד או לכידון אופניים, להניח אותו ברכב כמתקן דיבורית וכמובן, להשתמש בו לצילום סלפי.

ה-MonkeyStick עוצב ותוכנן בגרמניה והוא בעל פטנט רשום אירופאי. הוא מיוצר מחומרי גלם איכותיים ואינו נשחק לאחר קיפולים מרובים. אורכו 42 ס"מ.

ה-MonkeyStick מגיע עם שלט בלוטות' המאפשר להפעיל את כפתור צילום התמונה או הוידאו בטלפון מרחוק. ניתן לחבר למוט טלפון סלולרי מכל סוג שהוא, מצלמה דיגיטלית (כמו SLR) ומצלמת גו פרו. חיבור הטלפון למוט מבוצע בצורה הדוקה באמצעות גומייה מיוחדת, כך שגם בעת טלטולים כמו בנסיעה על אופניים, הטלפון יישאר יציב. ה-MonkeyStick מוגן מפני מים וניתן להשתמש בו לצילומים מרהיבים מתחת למים. בסיום השימוש הוא מתקפל בקלות וניתן לאחסן אותו בתוך הכיס או התיק.

באמצעות המפרקת הגמישה ניתן לכופף, לעצב ולעטוף בקלות תוך כמה שניות את האובייקט שאתם רוצים לצלם. במקביל, ראש המונופוד איתן לחלוטין ומספק אחיזה יציבה. הטלפון הנייד או המצלמה נשארים בעמדתם ואינם רועדים כלל.

ה-MonkeyStick מגיע בצבעים צהוב, ורוד ושחור. מחיר: 119 שקלים.

ניתן לרכישה באמצעות האתר: https://monkeystick.online/

 

דילוג לתוכן