איתור, תגובה ונטרול איומי הסייבר המתקדמים ביותר

סופוס מכריזה על פתרון Sophos Managed Threat Response  (MTR) לאיתור, תגובה ונטרול איומי הסייבר המתקדמים ביותר

סופוס (LSE: SOPH), מובילה העולמית בתחום אבטחת רשת ונקודות קצה, הכריזה על זמינותו של פתרון חדש Sophos Managed Threat Response  (MTR) שירות מנוהל לאיתור, תגובה ונטרול לאיומי סייבר. השירות מספק לארגונים צוות אבטחה ייעודי 24/7 לנטרול האיומים המתוחכמים והמורכבים ביותר.

סוגים אלה של איומים כוללים תוקפים "פעילים" היודעים למנף סוג של התקפות נטולות קבצים וכלי ניהול, כגון PowerShell, כדי להתקדם ברמת ההרשאות, לחלץ נתונים ולבצע תנועה רוחבית – כפי שהוסבר בבלוג של סופוס Lemon Duck PowerShell. התקפות כגון אלה הן קשות לזיהוי מכיוון שהן משלבות יריב פעיל המשתמש בכלים לגיטימיים למטרות זדוניות. Sophos MTR מסייע לחסל איום זה.

"עברייני הסייבר מבצעים שינויים בשיטות שלהם. הם מפעילים יותר התקפות היברידיות, שמשלבות אוטומציה עם תושיה אנושית, כדי להצליח להימנע מזיהוי. ברגע שהם משיגים דריסת רגל, הם יפעילו טכניקות של "הישרדות בשטח" ושיטות הטעיה אחרות אשר דורשות אינטראקציה אנושית כדי לחשוף ולשבש את ההתקפות", אמר ג'ו לוי, סמנכ"ל טכנולוגיות בסופוס.

לרוב, שירותי MDR אחרים פשוט מודיעים למשתמשים על איומים פוטנציאליים ואז משאירים להם את הניהול. Sophos MTR לא רק מחזק ומרבד את הצוותים הפנימיים עם מודיעין איומים נוסף, מקצועיות ללא תחרות וניטור מסביב לשעון, אלא גם מאפשר ללקוחות לקבל צוות מיומן של מומחי תגובה המסוגל לנקוט בפעולות ממוקדות כדי לנטרל גם את האיומים המתוחכמים ביותר

דילוג לתוכן