Zap משיק מערכת תכנון טיולים ראשונה מסוגה בארץ

המערכת מאפשרת תכנון טיול מתחילתו ועד סופו, רכישת כרטיסים וקבלת תוכנית מפורטת למייל כולל לוחות זמנים, שעות פתיחה, דרכי הגעה ועוד
zap, אתר השוואת המחירים הגדול והמוביל בישראל, משיק בימים אלו את "תכנון טיול" – מערכת חדשנית וראשונה מסוגה בארץ לתכנון טיולים וחופשות בחו"ל. מטרת המערכת החדשנית היא לספק חווית תכנון כוללת ומפורטת עד הפרטים הקטנים, בצורה הנוחה והידידותית ביותר למשתמש ולחסוך את השיטוט האינסופי באתרי תיירות או נבירה במדריכי טיולים. המערכת זמינה לשימוש בתוך קטגורית zap travel באתר (המאפשרת כבר כיום השוואת מחירי טיסות, מלונות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל).

השירות החדש פועל בצורה אינטואיטיבית ופשוטה ומאפשר תכנון טיול או חופשה בחו"ל בהתאם למאפיינים אישיים ותחומי עניין ספציפיים של הגולש. המערכת מספקת מידע מפורט על אתרי תיירות, פעילויות, אטרקציות וכו' ביעדים פופולריים ברחבי העולם, כוללת דירוגי גולשים ולרוב אף מאפשרת רכישה בפועל של כרטיסים לאטרקציות השונות, בתאריכים הרלוונטיים לחופשה המבוקשת (הופעות, אירועי ספורט, הצגות, אטרקציות פעילויות מקומיות ועוד).

לאחר בחירת יעד החופשה ותאריכיה והגדרת תחומי העניין- עולות כל האפשרויות המתאימות כולל מידע מפורט, תמונות, תאריכים רלוונטיים, שעות פתיחה, דרכי הגעה, מחיר כניסה וכו'. הגולש בוחר לעצמו את הפעילויות והמקומות הרצויים לביקור, כשבסוף התהליך מתקבלת תוכנית יומית הכוללת לוח זמנים לפי פרמטרים של שעות פתיחה, זמני נסיעה ועוד. ניתן להוסיף המלצות מערכת לתוכנית ולשנות ידנית את מועדי הביקור המוצעים (המערכת תתריע אם שובצה פעילות שלא בשעות הפתיחה המתאימות). לאחר סיום התכנון ניתן להדפיס את התוכנית או לשלוח אותה במייל.

מערכת "תכנון טיול" ניתנת בשיתוף עם חברת city tour guide, אשר הוקמה ב- 2011 בתל-אביב, ע"י צוות מנוסה של יזמים מעולמות הטכנולוגיה והתיירות. היזמים – עידו רמתי, עידו בן-ארי ומנחם שקד, מעידים על עצמם ככאלו שמבלים זמן רב בנסיעות תכופות לחו"ל, וכך נתקלים שוב ושוב בבעיות אותן הם מנסים לפתור: מה יש לעשות ביעד וכיצד לתכנן טיול בצורה פשוטה, מהירה ובעיקר – מותאמת אישית. ליזמים ניסיון עשיר בתחום התיירות הן בפן הטכנולוגי והן בפן העסקי. על מנת להשיג את המטרה, נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וייחודיות המאפשרות סריקה וניתוח של כמויות מידע עצומות ברשת, ולאחר מכן התאמה למשתמש ספציפי במערכת. השירות לתכנון טיול הוא המוצר הראשון של החברה ומוצרים נוספים עתידים לצאת בקרוב.

בשלב הראשון ניתן למצוא בין היעדים את מדריד, רומא, אמסטרדם, פריז, לונדון, ניו יורק, ברצלונה פראג ברלין ובודפשט ובעתיד הקרוב יתווספו יעדים רבים נוספים.

איתן זינגר, מנכ"ל חטיבה עסקית בzap group מסר כי "זאפ היא המקום לקבל בו החלטות צרכניות בכל התחומים ולכן אנו שוקדים כל העת על שכלול הכלים לקבלת ההחלטות. ממש כשם שבקטגוריות הטכנולוגיות אנו מספקים מעבר להשוואת המחירים הקלאסית גם סקירות מקיפות על מוצרים, מדריכי קניה, ויז'ואלים שונים, נתונים סטטיסטיים ועוד, כך גם בקטגורית התיירות מטרתנו היא לתת לצרכן חוויה מקיפה ולספק לו את כל הכלים האפשריים למען תכנון חופשה מושלמת. אמנם אנו סבורים כי מחיר החופשה הוא נתון מרכזי בקבלת ההחלטה, עדיין יש לתכנון החופשה, לבחירת האטרקציות, להתאמה האישית ולתיזמון המדוייק – משמעות רבה בהעצמת הערך של אותה חופשה. אם עד היום היה ניתן למצוא באתר את הטיסה והמלון המשתלמים ביותר כעת ניתן לרכז את כל חווית התכנון למקום אחד ולארגן את הטיול החל מכרטיס הטיסה ועד לרמת הלו"ז היומי. אני כבר התמכרתי למערכת".

דילוג לתוכן