YPO מכריז על הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018

חולקים כבוד למנהיגים גלובליים שיוזמים פריצות דרך חדשניות, משנות ומעוררות השראה
דאלאס – 10 במאי 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

YPO, ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים, הכריז על הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים כחלק משבוע החדשנות של YPO השנתי השלישי שלו. פרסי החדשנות הגלובליים חולקים כבוד לחברי YPO שיזמו חידושים פורצי דרך שנותנים השראה לשינויים חיוביים.

בנוסף להוקרה לחדשנים הטובים ביותר מבין יותר מ-25,000 חברי YPO ב-130 מדינות, פרסי החדשנות הגלובליים גם חולקים כבוד לחדשן הטוב ביותר באפריקה ולחדשן הצעיר הטוב ביותר, שהוא ילד של חבר YPO (בגילים 17-29).

"בכל שנה, יש ל-YPO את ההזדמנות הנהדרת הזאת לחלוק כבוד ולהדגיש את החדשנים המצטיינים שמטביעים חותם בל יימחה ברחבי העולם. פרסי החדשנות הגלובליים מדגישים את אלה שמובילים ביצירת חברות שחושבות קדימה והזדמנויות משמעותיות עכשיו ולדורות הבאים", אמר קית אלפר, יו"ר שבוע החדשנות של YPO.

במאי, שבוע החדשנות של YPO 2018 יחבר יזמים, חדשנים ומובילי מחשבה משפיעים כדי להחליף רעיונות על השראה, פריצות דרך ושינויים באמצעות יותר מ-50 אירועים ייחודיים, שידורי וידיאו דו-כיווניים אינטראקטיביים חיים ואירועים בשידור חי ברחבי העולם. YPO הכריז על החדשן האפריקני הטוב ביותר באירוע Africa Ignite בניירובי, קניה, ועל הזוכה בפרס החדשנות הגלובלי בניו יורק.

הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018

פרס החדשנות הגלובלי – הרג'יט גיל, X-Halo

הרג'יט גיל הוא המנכ"ל של X-Halo, המכשיר הראשון בעולם לגילוי ההתחלה המוקדמת של מחלות נשימה לפני כל סימן או תסמין. הוא מחובר לסמארטפון והוא המכשיר היחיד שנותן התרעות מוקדמות על מחלות ועוקב אחרי בריאות הריאות על ידי מדידת טמפרטורת הנשימה.

באמצעות המכשיר, ברגע שמזוהים סימנים, החולים יכולים ליישם שינויים באורח החיים ואפשרויות של תרופות כדי לטפל בכל בעיה פוטנציאלית בעלות נגישה ובבית.

פרס החדשנות הגלובלי – החדשן הטוב ביותר באפריקה – יריב כהן, Ignite Power

יריב כהן הוא המנכ"ל של Ignite Power, מפתחת ומממנת פאן אפריקנית של פתרונות אנרגיה בטוחה נקייה. אחד מהפתרונות האלה הוא מערכת סולרית לבתים כפריים שמשתלבת עם כסף סלולרי במודל אנרגיה וחכירה של תשלום לפי שימוש שעולה לא יותר מארבעה דולרים לחודש.

Ignite Power חיברה כמעט 500,000 אנשים לחשמל סולרי בטוח וחזויה להגיע ל-10 מיליון עד 2021.

פרס החדשנות הגלובלי – הדור הבא של YPO – לזלי לים, Cicil

לזלי לים הוא מייסד שותף של Cicil, מאיץ הזנקים של Google launchpad שמתמקד במתן גישה פיננסית למגזר הסטודנטים באינדונזיה שלא מקבל מספיק שירות. Cicil מעניקה מיקרו הלוואות לסטודנטים, ועוזרת להם בכמה דרכים כולל מימון מחשבים ניידים וטבלטים, ציוד ספורט ועוד.

"ברכות לזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018 בהדגישם את החדשנות ורוחב הכישרון של הרשת הגלובלית של YPO", אמר סקוט מורדל, מנכ"ל YPO. "החדשנים האלה מאיצים את הדברים הבאים ומובילים את הדרך לעתיד".

הפיינליסטים

לגמר פרס החדשנות הגלובלי 2018 הגיעו:

ג'רי קאלאהן, מייסד ומנכ"ל  Heatworks

ג'רי קאלאהן הוא הממציא של טכנולוגיית המערך האומי, שמשלבת מערך של אלקטרודות גרפיט עם מנגנון בקרה דיגיטלי, ומספקת שיטה טהורה ויעילה לחימום מים תוך שימוש במים כגוף החימום במקום בגופי חימום מתכתיים.

ניקולס דורנד, מייסד ומנכ"ל Abionic

ניקולס דורנד הוא המייסד והמנכ"ל Abionic, שפיתחה את abioSCOPE, פלטפורמת האבחון המהירה ביותר בעולם המבוססת על טיפת דם כדי לשפר את האבחון הרפואי בנקודת הטיפול.

ג'ורג' קורץ, נשיא, מנכ"ל ומייסד משותף של CrowdStrike

ג'ורג' קורץ הוא הנשיא, המנכ"ל ומייסד משותף של CrowdStrike, חברת טכנולוגיות אבטחת סייבר שמוכרת מאוד בזכות הגישה מוכוונת הענן שלה לעצירת הפרות. הטכנולוגיה של CrowdStrike — הפלטפורמה פלקון — קבעה אמת מידה חדשה בעזרה לארגונים בעצירת הפרות, שמגיעה מעבר לתוכנה זדונית כדי למנוע התקפות ממוקדות מתקדמות ללא קשר למקור או לטכניקה שלהן.

סוניל לאלבאני, מנהל כללי של Binatone Lifestyle Ltd.

סוניל לאלבאני הקים את פרויקט מאג'י כדי להתמודד עם אתגר המים העולמי על ידי תכנון ופיתוח קיוסקי מים המופעלים בחשמל סולרי בקהילות כפריות באפריקה שמדרום לסהרה כדי לספק מי שתייה בטוחים. פרויקט מאג'י מספק עכשיו ל-15,000 איש מים נקיים ב-11 מקומות עם יעד להתרחב למיליון איש עד 2025.

כריסטינה לומאסני, מנכ"לית ומייסדת משותפת של מודומנטל בע"מ

כריסטינה לומאסני היא המנכ"לית ומייסדת משותפת של מודומנטל, שמייצרת סוג חדש של מתכות עם שכבות ננו שהן יותר חזקות, קלות ועמידות ממתכות וסגסוגות רגילות. הסגסוגות הננו-מרובדות של מודומנטל, למרות שמקורן באותם חומרי גלם בסיסיים כמו מתכות רגילות, אפשר להשתמש בהן כמעט בכל מקום שבו משתמשים כיום במתכות וסגסוגות אבל עם ביצועים משופרים משמעותית לעומת מתכות רגילות.

בוב ווייט, נשיא ומנכ"ל Entellus Medical, Inc

בוב ווייט הוא הנשיא והמנכ"ל של Entellus Medical, Inc, שיצרה את XprESS ENT Dilation System. המערכת, שטיפלה ביותר מ-200,000 עד היום, משמשת לטיפול זעיר פולשני של חולים מבוגרים וילדים עם סינוסיטיס כרוני וחוזר. חולים שטופלו על ידי המערכת חוו החלמה מהירה יותר, פחות דימום, פחות שימוש בתרופות מרשם נגד כאבים ופחות הטריות אחרי הטיפול.

לי ז'נג, הבעלים של Smart Technologies and Investment Ltd והמייסד והמנכ"ל של PIN Genie

לי ז'נג הוא הבעלים של Smart Technologies and Investment והמייסד והמנכ"ל של PIN Genie. PIN Genie היא חידוש בטכנולוגיות PIN. אפשר להשתמש בטכנולוגיית peek-proof המאוד מאובטחת הרשומה כפטנט הזאת במכשירים שמצריכים שימוש ב-PIN, למנוע מאחרים להבחין ב-PIN ולספק יותר אבטחה ונוחיות למשתמשים.

אודות שבוע החדשנות של YPO

שבוע החדשנות של YPO הוא סדרה של יותר מ-50 אירועים שמתקיימים ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם מה-7 עד ה-11 במאי 2018, בהשתתפות חדשנים גלובליים דינמיים שיתכנסו כדי לשתף אסטרטגיות עסקיות הטובות מסוגן וגם תובנות עכשוויות ורלבנטיות שמזינות חדשנות ומעצבות את עתיד העסקים בעולם בעשורים הבאים.

באמצעות אירועים שייחודיים לשבוע החדשנות, שידורי וידיאו דו-כיווניים חיים ואירועים בשידור חי, מנהיגים עסקיים ילמדו איך לא לפגר אחרי מגמות חדשנות בקנה מידה גלובלי, לחדש ולשבש פרקטיקות בענף, לטפח ולפתח רעיונות יוצרי ערך בארגונים ולהשפיע באופן חיובי על קהילות, תעשיות והעולם.

דילוג לתוכן