VMware חושפת את שולחן העבודה הווירטואלי

VMware חושפת את שולחן העבודה הווירטואלי
וסל המוצרים הווירטואליים המקיפים ביותר בתעשייה
בונים על AirWatch by VMware Mobility Momentum, ו-VMware Horizon FLEX כדי לאפשר לצוותי IT
לאמץ מדיניות BYOD ומחשבי Mac בארגון עם שולחנות עבודה וירטואליים מקומייברצלונה, ספרד, 14 באוקטובר, 2014 – היום הכריזה חברת VMware, במהלך כנסVMworld® 2014 Europe, על מוצרים, תכניות ושירותים חדשים, המתווספים לרשימתה המתארכת של פתרונות חדשניים עבור מחשוב משתמשי הקצה. הכרזות אלה כוללות גם את VMware Horizon® FLEX™, שיאפשר לארגונים לבצע הקצאות באופן ריכוזי, לנהל ולאבטח שולחנות עבודה וירטואליים ויישומים שמופעלים באופן מקומי על מחשבים אישיים ומחשבי Mac באמצעות בקרים מבוססי מדיניות כדי לאמץ באופן בטוח יותר מדיניות שימוש בהתקנים פרטיים (BYOD).

בנוסף, שירות ענן חדש עבור התאוששות מאסונות עבור שולחנות עבודה יאפשר לארגונים להגן על פעילותם העסקית ולהרחיב את המשכיות כוח העבודה, הרחבה של שירותים המתארחים בענן באירופה יקנו ללקוחות הזדמנויות חדשות ותכנית אחסון חדשה תסייע ללקוחות לחזות ולפקח בקלות על עלויות ונפח הפריסה של שולחנות עבודה וירטואליים.

"קצב החדשנות המואץ שלנו מאפשר פתרונות חדשים ומלהיבים עבור מוצרי VMware Horizon ו-AirWatch® by VMware שלנו, כש-VMware Horizon FLEX הוא דוגמה מצוינת לאופן בו אנו עושים בהם שימוש כדי להציע ללקוחותינו פתרון טוב יותר לטיפול בתופעת BYO שנדרשת על ידי כוח העבודה המודרני," אמר סנג'יי פונן, סגן נשיא בכיר ב-VMware ומנהל כללי של קבוצת מחשוב משתמשי הקצה. "תוך שאנו מתבססים על המומנטום החזק של ההשקה הקודמת שלנו בה הצגנו את חבילת VMware Workspace™ ואת החידושים עבור הפלטפורמה AirWatch Enterprise Mobility Management™, ההכרזה היום מתווספת לקו הפתרונות הגדל של VMware עבור מוצרי מחשוב של משמשי קצה שמסייעים בשינוי מערכות קיימות והפיכתן לחדשניות במטרה לענות על אתגרים עסקיים מודרניים".

VMware Horizon FLEX: שולחנות עבודה וירטואליים מקומיים עם אבטחה ארגונית עבור מחשבים אישיים ומחשבי מק. פתרון VMware Horizon FLEX הוא פתרון ארגוני מקיף, שיאפשר לארגונים להקצות ולנהל שולחנות עבודה וירטואליים מקומיים מבוססי Windows עבור קבוצות עובדים – משימה שהייתה בעבר קשה או יקרה מדי. צוותי ה-IT יוכלו לאפשר למשתמשי Mac, עובדים חיצוניים ועובדים מרוחקים גישה לשולחנות עבודה ארגוניים מאובטחים באמצעות חבילה משתלמת וחסכונית, ללא סיכוני אבטחה וללא הפרה של מדיניות התאימות של הארגון. הם יוכלו לחסוך בעלויות הדרכה ותמיכה, כשמשתמשי קצה יכולים להמשיך להיות פרודוקטיביים באמצעות מחשבים אישיים או מחשבי Mac בעת שהם מנותקים מהרשת.

תכונות ויתרונות מרכזיים יכללו:

• פריסה גמישה – סטנדרטיזציה עבור משתמשי קצה במחשבים אישיים ובמחשבי מק יכולה להיות מוקצים ללקוחות, קבלנים או עובדים מרוחקים באמצעות הרשת הארגונית או באופן מקומי – באמצעות כונן USB.

• פיקוח מרכזי – ניהול מרכזי מבוסס מדיניות יוצר סביבת שולחנות עבודה מאובטחת יותר, המסייעת לאבטח נתונים, הגדרות תצורה ודיסקים וירטואליים. פיקוח על התקנים יכול לאפשר או לדחות שימוש בהתקנים היקפיים, בקרת תפוגה מאפשרת לצוותי IT להגדיר מסגרות זמן ותפוגה עבור שולחנות עבודה וירטואליים, והשבתה מרחוק מאפשרת השבתה מרחוק של שולחנות עבודה וירטואליים במקרה של גניבה, פיטורין או אי תאימות למדיניות הארגון.

• ניהול תבניות אחוד – ניתן לנהל שולחנות עבודה וירטואליים כערכה של שכבות לוגיות – בבעלות IT או בבעלות משתמשי הקצה. שכבה דינמית עבור ניהול שולחנות עבודה ויישומים שמשתמשים בטכנולוגיית VMware Mirage™ מאפשרת לעדכן שכבות המנוהלות על ידי ה-IT תוך שמירה על הקבצים של משתמשי הקצה.

• הפחתת העלויות – הפעלת מדיניות 'הבא את המחשב האישי שלך' (BYOPC) ותמיכה במחשבי מק בארגון ללא צורך לתמוך במערכת עצמה. יכולה להפחית את הצורך בהדרכות באמצעות מתן הרשאה לעובדים להשתמש במחשבים על פי בחירתם, האצה בקליטת עובדים חדשים וביטול עלויות המשלוח הפיזי של מחשבים ניידים.

• יכולת פעולה הדדים עם AirWatch – ניצול ניהול AirWatchOS X כדי להקצות ולנהל מחשבי מק המפעילים את מערכת ההפעלה OS X, כולל הגדרת התצורה של VMware Fusion® והתקנה של מאגרי אחסון עבור יישומים ושולחנות עבודה.

באמצעות פתרון חדש זה, יוכלו לקוחות לבחור בין שלוש אפשרויות שונות לשולחנות עבודה וירטואליים וליישומים מיצרן אחד במטרה ליצור התאמה מושלמת לצרכיהם הייחודיים.

• פתרוןVMware Horizon FLEX – פתרון מקומי עם פיקוח מרכזי, שיאפשר פריסה מהירה של שולחנות עבודה וירטואליים של חלונות עבור משתמשי מק ומשתמשי מחשבים אישיים ויאפשר לארגונים לאמץ מדיניות BYOPC ללא צורך להתפשר על רמת האבטחה או הפיקוח.

• פתרוןVMware Horizon 6 – פתרון מרכז נתונים שמספק יישומים קיימים ושולחנות עבודה על גבי פלטפורמה משולבת אחת במטרה לאפשר לצוותי IT גישה שוטפת לניהול יישומי חלונות ושולחנות עבודה.

• פתרון VMware Horizon Air™ הינו פתרון ענן , המספק שולחנות עבודה וירטואליים חסכוניים ברמה ארגונית ומקנה ללקוחות את היכולת לשלב בין שולחנות עבודה בענן פרטי וציבורי ולספק חוויית שימוש ללא דופי עבור משתמשי הקצה.
 

דילוג לתוכן