Visa משיקה את Visa Innovation Studio בתל אביב

• Visa Innovation Studio החדש בתל אביב יהווה שער יציאה לטכנולוגיות תשלום על ידי חיבור חברות פינטק ישראליות ל-Visa ושותפיה ברחבי העולם

• Visa מכריזה על שיתופי פעולה עם ארבע חברות ישראליות
Au10tix, HopOn, Idomoo ו- Personetics

• הסטודיו בשדרות רוטשילד יפעל כמרחב שיתופי לתעשיית המפתחים והסטארטאפים העוסקים בפיתוח הדור הבא של פתרונות התשלום
תל אביב, ישראל – יום שלישי, 13 בפברואר (אמברגו 12:00 שעון ישראל) – Visa (NYSE: V) הכריזה היום על השקת Visa Innovation Studio בתל אביב. הסטודיו יהיה מרחב יצירה שיתופי, אשר יאפשר ל-Visa לחבור אל חברות פינטק ישראליות ולפתח את הפתרונות המתאימים ביותר לשילוב במערכת התשלומים שלה.

שחר פרידמן, ממלא מקום מנכ"ל Visa בישראל ומנהל Visa Innovation Studio, אמר: ״בישראל התפתחה תעשיית פינטק משגשגת. Visa Innovation Studio החדש נבנה באופן שיאפשר לחבר את חברות הפינטק לאלפי הלקוחות ובתי העסק השותפים ברחבי העולם שמחפשים פתרונות לאתגרים שלהם או דרכים חדשות לבדל עצמם בסביבה תחרותית. Visa Innovation Studio יאפשר ל-Visa, לקוחותיה ושותפיה העסקיים לבחון טכנולוגיות בעלות פוטנציאל לעצב את עולם התשלומים של המחר".

השקת Visa Innovation Studio מהווה אבן דרך בפעילות שלVisa בישראל וממחישה את מחויבותה של החברה להמשיך ולהיות מעורבת בקהילת הפינטק הדינמית בישראל. Visa Innovation Studio, הממוקם במשרדיVisa בשדרות רוטשילד, לב לבה של תעשיית הבנקאות והפינטק התל אביבית, עוצב ונבנה לאפשר עבודה שיתופית עם תעשיית המפתחים והסטארטאפים העוסקים בפיתוח הדור הבא של פתרונות התשלום.

Visa Innovation Studio החדש מצטרף אל רשת מרכזי החדשנות של Visa הפועלים במוקדי טכנולוגיה ברחבי העולם, כולל ברלין, דובאי, לונדון, ניו-יורק, סן פרנסיסקו, מיאמי, סאו פאולו, סינגפור, ושטוקהולם. Visa Innovation Studio החדש ייעל את האינטגרציה של Visa עם סטארטאפים מקומיים מתחום הפינטק, ויעמיק את שיתוף הפעולה של החברה עם קרנות הון סיכון מקומיות, מרכזי פינטק אחרים ושותפי ולקוחות Visa בישראל ובעולם.

ביל גאיידה, סגן נשיא בכיר חדשנות ושיתופי פעולה אסטרטגיים ב-Visa, אמר: ״מה שמייחד את הגישה של Visa לחדשנות היא ההתמקדות שלנו בשיתופי פעולה עם לקוחות ושותפים טכנולוגיים, על מנת לספק פתרונות דיגיטליים לבעיות ולצרכים האמתיים שעמם מתמודדים הצרכנים ובתי העסק. המרכזים שלנו ברחבי העולם נהנו מהצלחה רבה ואנחנו נרגשים מאוד לפתוח את Visa Innovation Studio בתל אביב ולהביא את האסטרטגיה הזו לקהילה טכנולוגית כה תוססת״.

Visa Innovation Studio יתמקד בשיתופי פעולה אסטרטגיים עם בנקים ושותפים אחרים, ויספק הזדמנות לחיבור חברות פינטק ישראליות לרשת המוסדות הפיננסיים העולמית של Visa ושילובן ביוזמות החדשנות הרבות של Visa.

 

Visa Innovation Studio בתל אביב יתמקד השנה בתחומים הבאים: שירותי בנקאות פתוחה, קמעונאות, תחבורה ואימות. בנוסף, Visa Innovation Studio יעניק לסטארטאפים ישראלים גישה לפלטפורמת הפיתוח וה-APIs של Visa.

• שירותי בנקאות פתוחה: API תומכי פלטפורמות, זהות דיגיטלית, הרשאות ובקרות של ניהול חשבון.
• קמעונאות: חוויות תשלום עתידיות, פתרונות נאמנות ומועדוני לקוחות, קבלת תשלום דיגיטלי בנייד, מציאות רבודה ומציאות מדומה.
• תחבורה: תחבורה כשירות, מכוניות מחוברות, אמצעי תשלום חדשים בתחבורה ציבורית, חברות תעופה, חנייה וכבישי אגרה.
• אמצעי אימות: ביומטריה פיזית והתנהגותית, זיהוי הונאות, אימות הזהות של צרכנים ומכשירים.

פרידמן הכריז עוד, כי ארבע חברות ישראליות כבר נבחרו כשותפות בפעילות:

 Visa חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם AU10TIX, שנבחרה להיות אחת מארבע החברות הבינלאומיות ש-Visa העולמית שילבה בתכנית Visa ID Intelligence. התכנית החלוצית הזו היא הראשונה מסוגה המאפשרת תחרותיות מוגברת, יעילות תפעולית משופרת, הגנה חזקה יותר מפני הונאות ועמידה מיטבית בתקנים רגולטוריים. AU10TIX מספקת שירותי אוטומציה של תהליכי אימות מסמכי זהות והרכשה.

 Visa שילבה הדגמה של חברת HopOn ב-Visa Global Transit Solutions בלונדון. HopOn פיתחה פלטפורמת תשלום וכרטוס ניידת חדשנית לתחבורה ציבורית, אשר מבוססת על שימוש במשדרים על-קוליים. הטכנולוגיה של HopOn מפשטת את תהליך הכרטוס הנוכחי בתחבורה ציבורית באמצעות חוויית Be-in-Be-Out (BIBO) חלקה.
 Visa שיתפה פעולה עם Idomoo וחברת ארקיע קווי תעופה ישראליים בע"מ בקמפיין שיווקי מקומי, אשר הציג בפני הנוסעים סרטוני וידאו מותאמים אישית, אשר התמקדו ביתרונות של שימוש בכרטיס Visa ביעדי תיירות. הקמפיין הדגיש את הנוחות והבטיחות המוגברת שמספק כרטיס Visa על פני שימוש בכסף מזומן. Idomoo מציעה את פלטפורמת PVaaS (Personalized Video as a Service), אשר מסייעת לעסקים בכל הגדלים לפנות ללקוחות שלהם בצורה ויזואלית, פשוטה ומותאמת אישית.

 שיתוף הפעולה בין Banca Transilvania לבין Personetics נרקם במהלך מפגש חדשנות עסקית בן יומיים שקיימה Visa בישראל. Personetics מציעה פתרונות בנקאות קוגניטיביים מבוססי בינה מלאכותית, אשר מאפשרים למוסדות פיננסיים לספק ללקוחותיהם חוויות מותאמות אישית בכל הערוצים הדיגיטליים. Banca Transilvania הוא הבנק השני בגודלו ברומניה, אשר משרת 2.2 מיליון לקוחות ומעסיק יותר מ-7,000 עובדים.

Visa גם תארח מספר מצומצם של חברות סטארטאפ הנמצאות בשלבים התחלתיים ויפעלו מתוך Visa Innovation Studio, כך שהחברה תוכל להעריך את הפתרונות שלהן בצורה טובה ומהירה יותר. בנוסף, ב-Visa Innovation Studio יוצגו טכנולוגיות תשלום עתידיות שפותחו על ידי Visa ושותפיה.

 

דילוג לתוכן