Veeam Availability זמינה לשימוש מהיום Suite v9

Veeamמציגה פתרון מורחב, עם למעלה מ- 250 יישומים חדשניים ומביאה לארגונים גדולים ובינוניים עידן חדש של זמינות מידע ; גיבויים במהירות של פי 20 מהמתחרים

 

חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים, המספקים זמינות לארגוני  ה- Always-On Enterprise™, משיקה היום את  Veeam Availability SuiteTM v9.  גירסה זו מביאה עימה  למעלה מ- 250 שיפורים ויישומים חדשניים, שנועדו לסייע לארגונים לעמוד בדרישות ה- Always-On  של ארגוני האנטרפרייז, ולהבטיח להם זמני התאוששות ושחזור מידע של פחות מ- 15 דקות עבור כל האפליקציות והדאטה שברשותם.

 

על פי חברת המחקר פורסטר, 35% מהחברות מדווחות כי לארגונים יש היום ציפיות מאתגרות מיכולות ההתאוששות וההמשכיות העסקית של מערכות המידע שלהם.  עוד אומרים בפורסטר כי יש פער בארגונים, בין הציפיות של ההנהלה ממערכות ה- IT, בכל הנוגע לזמינות מידע, לבין היכולות והביצועים בשטח.  Veeam Availability Suite v9 תאפשר לארגונים מכל הגדלים לסגור את הפער הזה ולספק זמינות 24/7.

 

"הארגונים היום מייצרים נפחים גדולים של מידע ומפתחים ציפיות גבוהות, מאי פעם, לגבי  גישה למידע 24/7. ציפייה זו מכבידה על מחלקת ה- IT," אמר  רטמיר טימשב, מנכ"ל Veeam.  " Veeam   Availability Suite v9 נותנת מענה לצרכים אלה באמצעות הפתרון היציב, המורחב והעשיר ביותר הקיים היום.  42,000 לקוחות בקירוב נרשמו לעדכונים ששחררנו טרום-ההשקה (פי 2 מאלו שנרשמו לקראת השקת v8) – נתון המדגים את הציפייה של  הארגונים להמיר את הפתרונות המסורתיים בפתרונות זמינות חדשניים. עם השקת הגירסה החדשה, Veeam היום היא האלטרנטיבה היחידה שיכולה לפגוש את הצרכים של ה- Always-On Enterprise."

 

 

 

 

 

 

 

שחזור של פריטים בודדים במהירות הגבוהה פי 20 מן המתחרים

 

בין היכולות המאפיינות את Veeam Availability Suite v9: התאוששות מלאה מאסון ובמהירות שיא, מניעת אובדן מידע, יכולות מינוף מידע ושקיפות מלאה.

 

להלן מספר דוגמאות לשיתופי פעולה סביב Veeam Availability Suite v9 עם היצרנים הגדולים בשוק:

 

1. אינטגרציה רבת עוצמה עם מערך פתרונות האחסון ההיברידיים של EMC:  EMC® VNX® ו- VNXe® מאפשרת זמני התאוששות (RTPOs) מהירים ביותר ושחזור של פריטים בודדים מתוך ה-  Storage Snapshots תוך דקות, באמצעות Veeam Explorer™. אינטגרציה זו תאפשר ליצור גיבויים,  במהירות הגבוהה פי 20 מהפתרונות המתחרים,  ולשחזר בקלות פריטים בודדים   תוך 2 דקות,  או פחות, ללא שלבי ביניים.

 

2. אינטגרציה עם מערכות האחסון של HPE, NetApp ו- EMC: Veeam On-Demand Sandbox™ עבור Storage Snapshots והרחבות לגיבוי מ- Storage Snapshots עבור פתרונות גיבוי של EMC, HPE ו- NetApp  נועדו למנף את ההשקעות של ארגוני האנטרפרייז בגיבוי עבור סביבות ה dev/test ויצמצמו השפעה על סביבת הייצור.

 

3. Veeam Explorer לאורקל יאפשר שחזור מידע ברמת הטרנזאקציה, וגיבויים ושחזורים מבוססי-תמונה. עוד יאפשר הפתרון שיחזור מדויק של מסד הנתונים וחזרה לכל נקודת זמן בעבר,  בפרקי זמן מאד קצרים (RPOs) ובלחיצת מקש אחת פשוטה. הרחבה זו גם תתמוך במידע שרץ על שרתי לינוקס ו- windows תוך תיאום מלא עם מערכת ניהול האחסון האוטומטית של אורקל (ASM).

 

4. יישומי eDiscovery חדשים ל- Veeam Explorer עבור Exchange  MS: הרחבה שימושית עבור גופים משפטיים וממשלתיים לצורך חקירות, שתספק דוחות מפורטים המתמקדים ביצוא פריטים,מתי יוצאו ולאן.

 

5. הרחבות משמעותיות ליישומי מיקרוסופט לאנטרפרייז: מאפשרות שיחזור של Group Policy Objects בשילוב עם הקלטות DNS ו- configuration partition objects, שחזורים מלאים עבור SharePoint  ו-SQL Server.

 

6.  Veeam Cloud Connect להפעלתDRaaS: טכנולוגיה המגשרת בצורה מאובטחת בין המשתמש לספק שירות אמין, לבחירתו. לקוחות החברה אינם צריכים עוד להקים ולתחזק אתרי התאוששות מאסון, פיזיים, מחוץ לכותלי החברה ובעלות מופקעת. הפונקציונליות המורחבת של הפתרון תקנה לספקי השירות DRaaS מהיר, מאובטח ובר עוצמה.

 

7. Scale-out Backup RepositoryTM  לא מוגבלת: הרחבה זו  מתמודדת עם הגידול התמידי של המידע, מצמצמת את הצורך בחומרה לגיבוי ומפשטת את תהליך הגיבוי עצמו ואת התפקיד של מנהל הגיבוי באנטרפרייז, עם שיפור של פי 2 בביצועי הגיבוי בהשוואה לפתרונות המסורתיים.

דילוג לתוכן