Veeam רושמת הכנסות של 27% ברבעון השני של השנה

13,000 לקוחות חדשים הצטרפו ברבעון השני ;שיתוף הפעולה עם HPE מניב את ההכנסות הגבוהות ביותר עם שותף, מאז שהחברה נוסדה: מדביקה את נתח השוק של קומוולט

Veeam Software המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, הכריזה היום כי רשמה גידול של 27% בהכנסות, ברבעון השני של 2017, בהשוואה לאשתקד.
בדו"ח הגיבוי וההתאוששות מאסון של גרטנר, לשנת 2016 , Veeam מדורגת כמספר 4 בעולם, עם צמיחה של 27% בשנה. נתון העולה על ספקי גיבוי לגאסי שהראו צמיחה חד-ספרתית, אם בכלל. בדומה, בדוח שפרסמה IDC לשנת 2016 , Veeam דורגה כחלק מארבעת הספקים המובילים, והוכיחה מחדש את החזון ואת היכולות של החברה. המומנטום הגובה של Veeam צפוי להימשך לאורך השנה כולה, בשעה שהחברה מדביקה את נתח השוק של קומוולט וזוכה להכרה גבוהה בתעשייה.

עוד רשמה החברה ברבעון האחרון צמיחה של 53% בעסקאות בשווי של למעלה מ- 100 אלף דולר. החברה עמדה בגידול המתמיד של 4,000 לקוחות בחודש והגיעה ל- 255,000 לקוחות ברחבי העולם. עוד הראתה החברה עליה של 11 נקודות ל- 73 נקודות, בסולם הדירוג Net Promoter Score, המבטא את הרצון של הלקוחות להמליץ על ספק ומוצר. נתון זה גבוה יותר מפי 2 מהדירוג הממוצע בתעשייה זו. עוד נרשמו הזמנות בגובה 3.5 מיליון דולר, דרך הסכם ההפצה החדש עם HPE, כבר ברבעון הראשון המלא לכינון ההסכם.

"לומר כי השוק משתנה זו אמירה מובנת מאליה: משתמשי הקצה באים עם יותר דרישות, תוכנות כופר ואיומי אבטחה נוספים המשאירים חותם גבוה על העסקים, ובעלי העסקים נאבקים על מנת להציע חידוש מתמיד ולספק שירותים בניסיון להישאר תחרותיים" אמר פיטר מקיי, מנכ"ל משותף ונשיא Veeam. "החזון של Veeam ברור, ובמהלך החודשים האחרונים ראינו מומנטום ענק, לא רק בגידול במספר הלקוחות ובצמיחה השנתית, אלא גם בקבלת ולידציה מגורמים חיצוניים. בשעה שארגונים נעים לכיוון הענן, אנו חווים עניין רב בפתרונות ה- Availability שלנו והתוצאות הכספיות רק מחזקות את זה. ברבעון החולף העלינו את הרף המקובל בשוק, באמצעות חידושים רבים ושותפויות חדשות, וצפויים לנו הישגים נוספים במהלך השנה."

במהלך הרבעון השני, 2017, לא רק ש- Veeam נהנתה מרווחים פיננסים גבוהים וקיבעה את מעמדה בקרב האנליסטים, אלא גם אישרה מחדש את השותפות ההדוקה עם וונדורים, מן המובילים בשוק, על מנת שיחד יספקו Availability לרוחב הארגון:

ב- VeeamON 2017: הוכרזה לראשונה פלטפורמת הזמינות המורחבת החדשה ‘Always-On Cloud’ המספקת מסגרת Storage API אוניברסלית ומצרפת את IBM, לנובו ו- INFINIDAT לאקוסיסטם המתרחב של Veeam עם שותפות אסטרטגיות כמו HPE, סיסקו, נטאפ, Dell EMC ו- Exagrid. פתרונות משולבים אלה מאפשרים למשתמשים למנף יכולת של חדשנות ועוצמה ולשפר באופן דרמטי את הזמינות של סביבת הענן, ולהפחית עלויות מבלי לפגוע בייצור.

Veeam היא ספקית הזמינות הראשית לסביבות הווירטואליות של Nutanix: ככזאת היא תוכמת ב- Nutanix AHV באמצעות פתרון הדגל Veeam Availability Suite ומאפשרת ללקוחות המשותפים של שתי החברות להינות מפתרון זמינות לאנטרפרייז. Veeam אף הפכה להיות שותפה טכנולוגית
אסטרטגית במסגרת תוכנית השותפים Nutanix Elevate Alliance, כמו גם אפליקציה מועדפת במרקטפלייס של Nutanix.

Veeam ו- Pure Storage: שוקדים כעת על אינטגרציה בין Veeam Backup & Replication ל- Pure’s Storage, אשר תהיה זמינה בתחילת השנה הבאה ותספק את היכולת למנף snapshot של האחסון ליצירת RPO משופר והפחתת ההשפעה על התשתיות, עם החזר גבוה יותר על ההשקעות של הארגון ב- IT.

החשיפה של Veeam עבור IBM Bluemix מספקת ללקוחות את היכולת לגבות ולהגן על התוכנות שרצות על Bluemix. Veeam Availabiliuty Suite עבור VMware ועבור Hyper-V מאפשרת לארגונים להשתמש ב- Veeam כדי לגבות את המידע שעל גבי IBM Cloud, אבל גם להציג גיבוי מחוץ לאתר ורפליקציה ללמעלה מ- 50 מרכזי נתונים בענן של IBM.

דרך שותפות אסטרטגית עם N2WS, Veeam Availability for AWS, נחשפה לראשונה. מדובר בפתרון זמנינות וגיבוי, agentless, הראשון מסוגו שנולד לענן ואשר תפקידו להגן ולשחזר מידע ואפליקציות ב- AWS, ולסייע לארגונים לנוע בביטחון ולנהל סביבות היברידיות או סביבות מרובות-עננים. למידע נוסף בקרו ב- www.veeam.com.

דילוג לתוכן