גולן נחום מנכ"ל ומייסד חברת Twingo

Twingo השלימה פרויקט BIG DATA מבוסס MemSQL ב- IronSource

 

Twingo מקבוצת Comm-IT הטמיעה בחברת IronSource את בסיס הנתונים MemSQL. הפתרון משרת את לקוחות המובייל של IronSource ברחבי העולם, ומאפשר אנליטיקה בזמן אמת בשילוב מידע היסטורי.

MemSQL הוא פתרון ביג-דאטה המאפשר ביצוע אלפי שאילתות אנליטיות בו-זמנית. במסגרת הפרויקט, Twingo  עמדה בהצלחה בבדיקת היתכנות טכנית ולאחר מכן הייתה שותפה בתכנון הארכיטקטורה המותאמת ללקוח, התאמות קוד ייעודיות והתאמה של עומסים וגודל המערכת בענן של אמזון.

גיא קירשבאום, דירקטור R&D ב- IronSource אמר: " MemSQL נבחר לאחר שבחנו מספר פתרונות והוא נמצא כפתרון הטוב והמקיף ביותר עבורנו. IronSource מתמודדת עם נפחי מידע אדירים וכמות גדולה של עדכוני מידע. החברה זקוקה ליכולת לבצע אנליטיקה ללקוחות שלה במהירות גבוהה. Twingo עזרו לנו לעבור בצורה חלקה את תהליך ה- onboarding המורכב של מיגרציה מהמערכת הישנה לפתרון החדש, החל משלב בנית המערכת, התאמות הקוד, לווי ותכנון ארכיטקטורה ועד העלייה לאוויר וייצוב המערכת"

גולן נחום מנכ"ל ומייסד חברת Twingo אמר: "בפרויקט עם IronSource אחד האתגרים הגדולים היה כמויות המידע העצום המתעדכן בבסיס הנתונים. הפתרון במקרה הזה הוא ללא ספק ייחודי לבסיס הנתונים MemSQL, ואין אותו לאף בסיס נתונים מתחרה. הפרויקט שביצענו ב- IronSource הביא לידי ביטוי את היכולות המקצועיות של צוות המומחים של Twingo, שיודע לתת מענה טכנולוגי מקצה לקצה ברמה הגבוהה ביותר".

MemSQL, המיוצג בישראל על ידי Twingo, הוא בסיס נתונים מבוסס עמודות וזיכרון, המאפשר לארגונים קטנים וגדולים יכולת לגדול בצורה ליניארית (SCALE OUT) בקלות, ולתחקר את המידע העדכני ביותר ביחד עם מידע היסטורי במילי-שניות.

דילוג לתוכן