tRuckus מביאה תקשורת Wi-Fi גדולה לעסקים קטנים באמצעות Xclaim

אפליקצית המובייל הראשונה שמנוהלת, נשלטת על ידי מערכת Wi-Fi ומספקת פשטות שאין כמותה, אמינות ומחיר סביר לעסקים קטנים שדורשים פתרונות Wi-Fi ברמת ארגון גדול.אפליקצית המובייל הראשונה שמנוהלת, נשלטת על ידי מערכת Wi-Fi ומספקת פשטות שאין כמותה, אמינות ומחיר סביר לעסקים קטנים שדורשים פתרונות Wi-Fi ברמת ארגון גדול.
חברת Ruckus חשפה את המוצר Xclaim ™, סוג חדש של מערכת Wi-Fi שפותח עבור שוק העסקים הקטן ושמגדיר מחדש את המודל למתן שירותי Wi-Fi ברמה ארגונית, לארגונים בעלי מומחיות IT מועטה .
סוג של מותג Wi-Fi חדש זה Xclaim מייצג גישה שונה במהותה ברמה הארגונית, הוא מבטל את העלות ומורכבות של הציוד האלחוטי הקונבנציונלי LAN מערכות (WLAN) לארגונים קטנים שלא יכולים להצדיק את רכישתם, אבל עדיין רוצים את הכי טוב בכיתת קישוריות ה- Wi-Fi שהם נמצאים. כיסוי, וביצועים עם פשטות וקלות ניהול.
במסגרת Xclaim כלולה ההרמוניה (אפליקציה) ללא תשלום עבור יישומים ניידים ולמערכות הפעלת iOS ואנדרואיד שנבנתה למטרה זו, הרמוניה ל- Xclaim משפרת ומייעלת ההתקנה, תצורה וניהול שוטף של רשת Wi-Fi. בתוך דקות, עסקים קטנים יכולים להתחיל להציע אינטרנט אלחוטי מאובטח, חזק ואמין ללא העלות והמורכבות של חלופות ארגוניות מסורתיות.
"מוצרים חדשים של רשתות LAN אלחוטיות ושירותים שהוצגו על ידי ספקים מובילים ושממוקדים לעסקים קטנים יותר," אמר Chris DePuy, סגן נשיא למחקר Wireless LAN בקבוצת Dell'Oro. "שני סוגים עיקריים של מוצרים שבדרך כלל נעשה בהם שימוש כדי לכוון לעסקים הבאים: נקודות גישה ברמה ארגונית ולמשרד ביתי משרד קטן, או נקודות גישת לספקים. כעת קיבוץ מוצרים אלה עם שירותים ותוכנות המותאמות – ובכמה. מקרים, אופטימיזציה עלות -. לעסקים קטנים ובינוניים לאור ההתרחבות במספר המוצרים שהוצגו כדי לטפל בעסקים קטנים ובינונים, אנו מעריכים שההשקעה בשוק ה- WLAN SMB תניב 1.3 מיליון דולר בשנים הקרובות ", סיכם Chris DePuy.
מערכות Wi-Fi של Xclaim מציעות שליטה עסקית ללא עלות
שלא כמו מה שנקרא חלופות Wi-Fi "מבוקרות פחות ושעדיין מסתמכות על הבקרים וירטואליים בענן, מערכות Xclaim Wi-Fi חופשיות מבקרים, משלבות פונקציונלית מעולה וביצועים גבוהים עם הניהול המדהים ופשטות פריסת נקודות לספקים ומה שמתאים , צריכים ורוצים עסקים קטנים.
"Ruckus זוכה להכרה רחבה כספק של Wi-Fi ובאמינות למפעלים בינוניים וספקי שירות הגלובליים," אמר Rob Mustarde, סגן נשיא ומנהל כללי של קו מוצרי Xclaim ב- Ruckus Wireless. "עם Xclaim, אנו מרחיבים כעת בכול הפרמטרים של שוק ה- SMB. מגזר זה נתקל באותה מהפכת אינטרנט הניידת כמו כל אחד אחר, אבל לא היה לו פתרונות אמינים, חזקים עם מערכי Wi-Fi זמינים שהם גם פשוטים להפעלה ולניהול, ובמחיר סביר. Xclaim משמעו לעסקים אלה שכבר אין צורך לסבול מאיכות ירודה, או התמודדות עם עלויות פריסה מעבר להישג ידם ומערכותיהם לא יכולות בקלות להבין ולנהל. "
Wi-Fi טוב יותר כבר לא מחוץ להישג היד לעסקים קטנים
עם העלייה בפופולריות ושימוש הנרחב של Wi-Fi, הוא עדיין מחוץ להישג יד לעסקים קטנים שרוצים Wi-Fi טוב יותר כדי לתמוך במספר רב של יישומים חדשים, מכשירים, ומשתמשים.
על מנת להתמודד עם הצורך ההולך וגדל ב- Wi-Fi וכדי לתפקד ככלי עסקי אמין , ארגונים קטנים יותר נאלצו לרכוש מערכות ארגוניות יקרות, מערכות מבוססות בקרים מערכות יקרות ומורכבות מדי לעסק שלהם, או לחלופין לקנות מוצרי Wi-Fi זולים, חסרי אמינות, ופונקציונליות לניהול הנדרש לתמיכה במכשירים הניידים ויישומים שמציפים את השוק.
עם Xclaim, דילמה זו נפתרה. כאשר מערכת Wi-Fi במחיר סביר בשילוב עם יישום קל לשימוש נייד Wi-Fi ניהול וחף מכל סוג של בקר, התקנה, הגדרת תצורה, וניהול של רשתות Wi-Fi ברמה ארגונית הופך להיות פשוט כמו הפעלת טלפון חכם.

דרך חדשה ל- Wi-Fi: חבר. הקלק. וצא לדרך.
Xclaim עושה את זה קל עבור גורמי IT לעסקים קטנים, הוא ניתן להתקנה במהירות, להגדרה, ולפיקוח על רשת Wi-Fi עם כניסתה של הרמוניה לXclaim. הרמוניה לXclaim היא יישום נייד מותאם אישית שפותח לשימוש אך ורק עם נקודות גישת Xclaim. לגמרי אינטואיטיבי ומיועד לפשטות, הרמוניה לXclaim מעמידה ניהול ברמה ארגונית בכף היד שלך, מה שמאפשר לרשת אלחוטית ברמה ארגונית להיות מוגדרת ולהפעלתה בעניין של דקות.
מערכת שפותחה במיוחד לשימוש עסקים קטנים, הרמוניה ל- Xclaim לוקחת כל אדם שלא מתמצא דרך התהליך צעד אחר צעד בצורה אינטואיטיבית ופשוטה לגלות נקודות גישה באופן אוטומטי ולהגדיר הגדרות רשת אלחוטיות. לאחר הגדרת תצורה ולהגדיר, הרמוניה ללוח המחוונים האלגנטיים של Xclaim ביישום שמספק תצוגה של נתוני רשת חשובים כגון כמה נקודות גישה מחוברות ולקוחות, הלקוח מחובר על ידי AP, סוגי לקוחות, נפחי תנועה והרבה יותר בזמן אמת.
Xclaim פרטי מוצר
Xclaim מאופיין בארבעה פתרונות פנימי וחיצוני
802.11 n ו- 802.11ac Wi-Fi הינם הטובים ביותר מסוגם לעסקים קטנים .
• Xi-1: dual-band (selectable) 2×2:2 802.11n indoor access point (AP)
• Xi-2: dual-band 2×2:2 802.11n indoor access point
• Xi-3: dual-band 2×2:2 802.11ac indoor access point
• Xo-1: dual-band 2×2:2 802.11ac outdoor access point
Xclaim פנימי וחיצוני ללא בקרים מספקים ביצועים אלחוטיים ואמינות ברמת הארגון במחירים שמהווים פריצת דרך, מה שהופך אותם אידיאליים עבור סביבות עסקיות קטנות.
יכולות Wi-Fi ארגונית כגון בחירה דינמית של ערוץ, בחירת פס שידור, בידוד הלקוח, והגינות בחישוב זמן אוויר הכל מגיע כסטנדרט ב- Xclaim על מנת להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של Wi-Fi אמינות, אבטחה וביצועים ללא צורך בתהליכי אופטימיזציה מתמידים.
ניהול מקומי מסופק באופן מיידי באמצעות הרמוניה ל- Xclaim. שנתמכת במכשירים ניידים חכמים iOS ו- Android, הרמוניה לXclaim הינה מהפכה שמפשטת את הגילוי של נקודתות גישה, בתצורה של פרמטרים אלחוטיים והניטור השוטף של סביבות רשת LAN אלחוטיות – באמת הדרישה לעסקים לרכוש ניהול נוסף ללא ביטול בקר-חומרה, תוכנה או רישיונות AP.
Xclaim נתמך באמצעות פורום קהילה מקוון של מומחים, המציע תשובות חופשיות ומיידיות לשאלות תפעוליות.
קישור למאמר המקורי:
http://www.prnewswire.com/news-releases/ruckus-brings-big-wi-fi-to-small-business-with-xclaim-280745642.html
 

דילוג לתוכן