אורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז המחקר והפיתוח של SAP בישראל וסגנית נשיא בכירה לחוויית הענן, ורם ג'מבונטאן, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל SAP.iO Fund & Foundry

SAP משיקה בישראל את Foundry TLV SAP.iO

האקסלרטור האסטרטגי יספק לחברות Early Stage בישראל ערך מוסף משמעותי בחשיפה לטכנולוגיות מתקדמות, בליווי עסקי ובהזדמנויות ליצירת שיתופי פעולה עם מגוון לקוחות

 

הסבב הראשון של האקסלרטור יפתח ביולי 2019 ויתמקד

ב-Intelligent Enterprise &  Deep Tech

 

 

ישראל — 7 במרץ, 2019 —  SAP SE (NYSE: SAP) הודיעה היום, על השקת SAP.iO Foundry TLV, האקסלרטור האסטרטגי של SAP בתל-אביב. האקסלרטור נועד לספק סיוע ותמיכה לחברות סטארט-אפ צעירות (early stage) מתחום ה- SaaS-B2B.

 

הסבב הראשון של האקסלרטור, אשר יפתח ביולי 2019, יתמקד בחברות טכנולוגיה עמוקה בתחום ה- Deep Tech & Intelligent Enterprise. התוכנית עתידה להתפרס על פני 12 שבועות ולתמוך בכ-10 סטארט-אפים בכל סבב. את ההכרזה הרשמית מסר רם ג'מבונטאן, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל SAP.iO Fund & Foundry, בוועידת OurCrowd 2019 בירושלים.

 

"SAP.iO Foundry TLV, מייצגת את השלב הבא במחויבות של SAP לאקוסיסטם הדינמי של חברות הסטארט-אפ בישראל", אמר רם ג'מבונטאן, מנכ"ל SAP.iO Fund & Foundry. "אנו מצפים לעבודה עם הסטארט-אפים הישראליים, ולעזור להם להתפתח ע"י הבאת הערך המוסף של SAP בחשיפה לטכנולוגיות, בליווי עסקי ובהזדמנויות ליצור שיתופי פעולה עם מגוון הלקוחות הגלובליים של SAP."

 

SAP.iO Foundry TLV, ימוקם במרכז הכובד של האקוסיסטם הטכנולוגי בתל אביב.

 

"האקוסיסטם הייחודי של ישראל כולל אלפי חברות סטארט-אפ ייחודיות, וכעת חלקן יזכו ליהנות מהמומחיות הטכנולוגית של מרכז המחקר והפיתוח של SAP בישראל ומהמובילות העסקית של ה-Foundry. אנו נרגשים מההזדמנות לקחת חלק בעשייה חדשנית זו, אשר תניב, בין היתר,  מגוון פתרונות מתקדמים עבור לקוחות SAP", אמרה אורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז המחקר והפיתוח של SAP בישראל וסגנית נשיא בכירה של Technology & Innovation Cloud Experience.

 

 

ה-Foundries של SAP.iO הינם הרשת הגלובלית של תכניות הסטארט-אפ המובילות של SAP, והם כוללים אקסלרטורים המאפשרים לחברות סטארט-אפ לספק ערך חדשני ללקוחות החברה. כיום פועלים שישה אקסלרטורים אסטרטגיים בפריז, ברלין, מינכן, ניו-יורק, סן פרנסיסקו וטוקיו. האקסלרטורים של SAP.iO הושקו באופן רשמי בתחילת 2017, ונכון להיום סייעו באקסלרציה של יותר מ-100 סטארט-אפים בשלבי Early Stage באקוסיסטם בתחום ה-Intelligent Enterprise.

 

סטארט-אפים המעוניינים להצטרף ל-SAP.iO Foundry בתל אביב  מוזמנות להירשם עד מאי 23, 2019 באמצעות אתר אינטרנט זה.

 

דילוג לתוכן