Riverbed הכריזה על גרסאות חדשות במשפחת מוצרי ניהול הביצועים SteelCentral

המוצרים משווקים בישראל ע"י NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס ישראל
Riverbed Technology, הכריזה על גרסאות חדשות במשפחת המוצרים Riverbedâ SteelCentralTM (לשעבר OPNET ו-Cascade). SteelCentral היא חבילת מוצרים לניהול ביצועים המשלבת ניהול חוויית משתמש, ניהול יישומים וניהול רשת (APN/NPM) במטרה לאתר ולפתור בעיות לפני שהן פוגעות בפעילות של משתמשי הקצה. NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס ישראל, משווקת בישראל את חבילת פתרונות RPM (Riverbed Performance Management) של Riverbed ומתמחה בתחום ה-APM (Application Performance Management).
הגרסאות החדשות, AppResponse 9.0 וNetProfiler 10.6-, כוללות יכולות חדשות המפשטות ניטור יישומי אינטרנט, כך שצוותי המיחשוב יכולים לשתף נתונים בקלות רבה יותר, לזהות ולנתח מגמות מהר יותר, ולהפוך את נתוני הביצועים לרלוונטיים יותר למשתמשים. התכונות החדשות כוללות מסוף אינטרנט, לוחות מחוונים out-of-the-box ועל פי התאמה אישית וראיה גלובלית של חוויית משתמש הקצה. התכונות החדשות מספקות תמונה כוללת של חוויית משתמשי קצה ליישומי אינטרנט, דבר המביא לשיפור יעילותה של יחידת המחשב, המשכיות עסקית משופרת ושימור הכנסות.
"משתמשים מצפים מצוותי תפעול הרשת להבטיח ביצועים אופטימליים ליישומים קריטיים, ועסקים אף מסתמכים על צוותים אלו. אחרת – עובדים לא יוכלו לעבוד, מפתחי מוצר יחמיצו מועדי סיום, מחלקת המכירות לא תוכל למכור ולקוחות לא יקנו" אמר ניק קוטסוקוס, מנהל בכיר לשיווק המוצר SteelCentral. "ניהול יעיל של ביצועי רשת ברשתות המורכבות העכשוויות – הכוללות מרכזי נתונים, עננים ציבוריים ופרטיים וסביבות וירטואליות – דורש מבט משולב המאפשר לכל הצוותים הרלוונטיים להתבונן בביצועי הרשת והיישומים ולבצע בקרה לגביהם. הדבר מאפשר לארגונים לספק יישומים בדרך היעילה ביותר מבלי להתייחס לאילוצים טכניים, מגבלות רשת, מורכבות ה-IT, מיקום המשתמש או המכשיר. אנו קוראים לכך 'מיחשוב שאינו תלוי במיקום' ורק Riverbed יכולה לספק נראות אמיתית מקצה לקצה ולפתור בעיות השהיה ורוחב פס. אלו המרכיבים הנדרשים לאספקת מיחשוב שאינו תלוי במיקום".
"הגרסאות החדשות מחזקות את ההיצע של NessPRO בתחום ניהול הביצועים והזמינות של יישומים" אמר עמית ארמוזה, מנהל חטיבת השו"ב ב-NessPRO. "פתרונות ה-APM של Riverbed מבטיחים את איכות חוויית משתמשי הקצה וההמשכיות של הפעילות העסקית. בנוסף לכך הפתרונות מאפשרים קבלת החלטות מושכלות לגבי שיפור התשתיות בארגון הקשורות לביצועי היישומים".

להלן התכונות החדשות ב-SteelCentral AppResponse 9.0 :
• ניטור יישומי אינטרנט בהתאמה אישית. יותר ויותר יישומים קריטיים לעסקים הינם יישומי אינטרנט שקשה לעקוב אחריהם עם כלי NPM ישנים. הגירסה החדשה מאפשרת ליחידת המחשב "לתפור" את הניתוח, הדיווח והמעקב ליישומי אינטרנט המותאמים למשתמש.
• מסוף אינטרנט חדש עם Quick Views מפשט את ההגדרה והניתוח של מידע להעצמת שיתוף הפעולה בין צוותים על מנת לשתף מידע ולזהות מגמות במהירות רבה יותר.
• ראיית חוויית משתמשי קצה על בסיס גיאוגרפי. עובדים ולקוחות ניגשים ליישומי אינטרנט מכל רחבי העולם, באמצעות מיגוון התקנים וסוגים שונים של רשתות. AppResponse 9.0 מראה את הביצועים במבט חטוף על פני הגלובוס – על פי מיקום, דפדפן, התקן וסוג פלטפורמה – כך שיחידת המחשב יכולה למקד את המאמצים במשתמשים המושפעים באופן הקריטי ביותר.
• תמיכה ב-IPv6. בארגונים המתחילים למנף את פרוטוקול IPv6 לקישוריות חיצונית, AppResponse 9.0 מספקת נראות לביצועי ישומים, packets וזמני תגובה שהם IPv6-enabled, כך שיחידת המחשב יכולה לפקח על יישומי IPv6-enabled כמו על יישומי IPv4.
להלן התכונות החדשות ב-SteelCentral NetProfiler 10.6:
• שילוב לוח המחוונים של SteelCentral. לוחות המחוונים של SteelCentral מספקים לצוותי יחידת המחשב הארגונית תצוגה משולבת של התמונה המלאה – קוד יישום, ביצועי תשתית ובעיות ברשת. בנוסף לכך הם גם מאפשרים להכנס לכלים בתחומים ספציפיים לצורך קבלת פרטים נוספים. SteelCentral NetProfiler כבר משולב עם לוחות המחוונים של SteelCentral על מנת לספק פרטי רשת ספציפיים כגון Top Interface ו-Top Talker.
• תבניות (templates) ללוח המחוונים. בדומה ל-AppResponse Quick Views, תבניות לוח המחוונים של NetProfiler מפשטות את ההתקנה במטרה לספק נראות בנקודת ההתחלה, כדי שקבוצות שונות יוכלו להיות על אותו הדף תוך שיתוף מיידי.
פתרונות SteelCentral מוכרים על ידי גרטנר כ"Leader" היחיד בריבוע הקסם של ניטור ואבחון ביצועי יישומים (2013) וניטור ואבחון ביצועי רשת (2014). פתרונות SteelCentral הם חלק מפלטפורמת ביצועי היישומים של Riverbed.

דילוג לתוכן