Rimini Street משיקה תמיכה עבור מסד הנתונים SAP HANA

החברה מרחיבה את פתרונות התמיכה שלה בקווי המוצרים של SAP, ממשיכה בתנופה החזקה המאפיינת את עסקי התמיכה ב-SAP ומשיגה שנה אחר שנה צמיחת הכנסות גלובלית בשיעור של 30%

לאס וגאס,18 במאי 2016, (BUSINESS WIRE):
Rimini Street, Inc., הספקית העצמאית המובילה של שירותי תמיכה בתוכנות ארגוניות עבור תוכנות Business Suite ו- BusinessObjects של SAP (SAP:NYSE) ותוכנות Siebel, PeopleSoft, JD Edwards, E-Business Suite, Oracle Database, Oracle Middleware, Hyperion, Oracle Retail ו- Oracle Agile PLM של Oracle (ORCL:NYSE), הכריזה היום על ההשקה ועל הזמינות הגלובלית המידית של שירותי תחזוקה ותמיכה עבור מסד הנתונים SAP HANA, לרבות רכיבים הקשורים לפלטפורמת HANA. Rimini Street אף הכריזה על המשך תנופת הצמיחה המשמעותית בעסקי תמיכת ה- SAP שלה, שבאה לידי ביטוי שנה אחר שנה בשיעור צמיחה גלובלית של 30%, עבור תקופה של 12 חודשים שהסתיימה ב-31 במרץ, 2016, וזאת בהשוואה לתקופת 12 החודשים שקדמה לה. עם הרחבת ההיצע של קווי המוצרים הנתמכים על ידה והכללתו של מסד הנתונים SAP HANA, Rimini Street מספקת כעת שירותי תמיכה עבור סך כולל של 12 קווי מוצרים של SAP ושל Oracle, ומספקת את מערך פתרונות התמיכה הבלתי תלוי הרחב ביותר הקיים כיום בשוק התוכנות הארגוניות.

שירותי התמיכה של Rimini Street עבור מסד הנתונים SAP HANA

SAP HANA הוא מסד נתונים טורי מבוסס זיכרון (In-Memory) שנמצא כיום בשימוש על ידי לקוחות SAP, ובמיוחד בהקשר ליישומים אנליטיים וליישומי בינה עסקית, כגון SAP Business Warehouse ו- SAP Business Planning and Consolidation. בסיס הנתונים SAP HANA אף ניתן לשימוש באופן עצמאי או בשילוב יישומים ומהדורות שונים של SAP ERP. Rimini Street תומכת בכל אופני השימוש של בסיס הנתונים SAP HANA.

פתרון התמיכה ברמת הפרימיום של Rimini Street זמין מידית, ומסופק על-ידי מהנדסים טכניים מוסמכי HANA, שלהם ממוצע של 15 שנות ניסיון בעבודה עם מוצרי SAPשונים. מודל התמיכה בבסיס הנתונים כולל מאפייני תמיכה חדשניים הזהים לאלה של שירותי תמיכת המוצרים, בדיקת תקינות וכיוונון של מסדי נתונים, שירותי תמיכת אבטחה וכן שירותי תמיכה התאימות בסיסי הנתונים לסביבה טכנולוגית משתנה, הכלולים בחסכון של 50 אחוזים מדמי התמיכה השנתיים. מאפייני תמיכה אלה הפכו את Rimini Street לספקית התמיכה המועדפת עבור מאות ארגונים בעלי Oracle Database ברחבי העולם מאז שנת 2011,.

"בכל הנוגע לתמיכה, לקוחות ה-ERP זקוקים לאופציות. ספקי התמיכה העצמאיים ממלאים תפקיד מרכזי ביצירתה של סביבה תחרותית. יתר על כן, כיום הלקוחות יכולים להעביר את בסיס נתוני SAP HANA שלהם לתמיכה עצמאית, בידיעה כי אינם מחויבים לתמיכת הספק", אומר ריי וואנג, אנליסט ראשי ומייסד, Constellation Research, Inc.. "המשמעות היא החזר השקעה משופר ושביעות רצון מוגברת עבור לקוחות SAP".

לקוחות SAP אשר בוחרים להשתמש בבסיס הנתונים SAP HANA נדרשים להתמודד עם רבים מאתגרי העלות והשירות הניצבים בפני לקוחות SAP ERP, כולל דמי תמיכה שנתיים גבוהים, שדרוגים יקרים, תהליכי תמיכה לא יעילים וזמני תגובה ארוכים. נוסף על כך, עלות ההפעלה והניהול של בסיס הנתונים SAP HANA עלולה לכלות חלק נכבד מתקציב ה-IT, במיוחד כאשר היא משולבת בסביבת ה-SAP הכוללת, וכך להגביל בצורה חמורה את יכולת המימון של פרויקטים חדשים. עם העברת התמיכה ל-Rimini Street, לקוחות בסיס הנתונים SAP HANA מקבלים היענות שירות משופרת, ועשויים להפחית את עלויות התחזוקה הכוללות שלהם בשיעור של עד 90 אחוזים, וכך לשחרר ולנתב עוד היום תקציבים לפרויקטים חיוניים וחדשניים הדרושים לעסק.

Rimini Street – היסטוריה ארוכה של חוויית תמיכה מוצלחת בבסיסי נתונים

חוויית התמיכה העשירה בבסיסי נתונים שמספקת Rimini Street כוללת את השקת התמיכה ב- Oracle Database בשנת 2011. עד כה, הצטרפו לשירותי Rimini Street מאות לקוחות של Oracle Database מרחבי העולם. החברה מספקת תמיכה במגוון רחב של יישומים של מסדי נתונים, החל בתמיכה בשרת יחיד וכלה בסביבות גדולות ומורכבות, שכוללות אלפי שרתים של מסדי נתונים גלובליים ודרישות אחסון נתונים של עד 45TB.

Rimini Street בנתה היצע מקיף של יכולות תמיכה בבסיסי נתונים, שאינן ניתנות ע"י ספקי תמיכה אחרים, ומסופקות על ידי צוות של מומחים ייעודיים דרך מתודולוגיית שירות ייחודית. הדבר מבטיח כי לקוחותיה של Rimini Street יקבלו את השירותים הדרושים להם לצורך הפעלה אמינה ובטוחה של בסיס הנתונים שלהם במשך 15 שנים לפחות. יכולות אלה של שירות תמיכה במסדי נתונים כוללות:

• שירותי תמיכה במוצר אשר מספקים פתרונות תחקור, אבחון ופתרון בעיות, באמצעות מהנדסים מומחים שהוקצו ללקוח ואשר להם 15 שנות ניסיון בממוצע.
• שירותי תמיכה באבטחה מידע, אשר מאפשרים ללקוח להגן על מידע ועל נכסים חיוניים באופן פרואקטיבי.
• שירותי בדיקת תקינות של מסד הנתונים, אשר כוללים הערכה פרואקטיבית של תקינות מסד הנתונים, לרבות הכוונה פעילה לרוחב פלטפורמות ומהדורות.
• שירותי תמיכה בסביבה טכנולוגית משתנה, אשר מזהים אתגרים פוטנציאליים בין מסד הנתונים של הלקוח ובין הרכיבים המקושרים הרבים של היישום ושל הארכיטקטורה הטכנית ונותנים להם מענה, לרבות תמיכה בשדרוג מסדי נתונים.
• שירותי כוונון וביצועים של מסד הנתונים, אשר מבטיחים כי בסיס הנתונים של הלקוח ימשיך לפעול ברמה גבוהה.
• שירותים מנוהלים של אחסון בארכיון, אשר מספקים ארכיון מקיף עם רכיבי שדרוג, תיקון ותיעוד, שלהם זכאים הלקוחות לפני עזיבתם את תמיכת הספק.

לדוגמה, דרך שירותי תמיכת האבטחה הגלובליים של Rimini Street, שזמינים ללקוחות וכלולים ללא עלות נוספת בתכנית התמיכה, צוות מומחי האבטחה הגלובלית של החברה – שבראשו מנהל אבטחת המידע הראשי לשעבר של Fortune 500 – מסייע ללקוחות בזיהוי, במניעה ובמיתון פרואקטיביים של סכנת פגיעות ממשיות לצורך שמירה על סביבה מאובטחת יותר של מסד הנתונים. סיוע והכוונת קבוצת האבטחה של Rimini Street, המתמקדת בתחום הטכני והארכיטקטוני כמו גם אספקת מידע באופן פרואקטיבי ללקוחות, יכולים למנוע ולמתן סכנות פגיעות ממשיות חודשים ואף שנים לפני שיתגלו ויטופלו על ידי הספק עצמו.

ספק התמיכה היחיד לטווח ארוך עבור מסדי הנתונים של Oracle ושל SAP HANA
כיום, רוב לקוחות מסד הנתונים SAP HANA משתמשים במסד הנתונים כחלק מן ה- Business Warehouse שלהם או כחלק מפתרונות אנליטיים או פתרונות בינה עסקית אחרים, וזאת במקביל ליישום SAP ERP, שפועלת על גבי Oracle Database. שימוש זה יוצר תערובת של מסדי נתונים בסביבת SAP של הלקוחות. עם זאת, SAP איננה מחויבת לספק תמיכה ב- Oracle Database, שרישיון השימוש בו מסופק דרכה מעבר ל-31 בדצמבר, 2019. התמיכה ארוכת הטווח של Rimini Street (מובטחת למשך 15 שנה לפחות ממועד כניסתו לתוקף של החוזה) במסדי הנתונים של Oracle ושל SAP HANA מאפשרת ללקוחות לקבל תמיכה עבור סביבת SAP ERP והסביבה המעורבת של מסדי הנתונים, וזאת דרך ספק תמיכה יחיד.

עם המעבר ל-Rimini Street, הלקוחות מקבלים תמיכה בסביבת SAP המלאה, מונעים את חוסר הוודאות הנוגע להפסקת תמיכה אפשרית ברכיבי הסביבה ונהנים מן הגמישות המאפשרת להם להשתמש בפלטפורמת בסיס הנתונים שמתאימה ביותר לצורכיהם לאורך זמן ובלי קשר לתאריכי יעד של סיום תמיכה, תוך הפחתה משמעותית של עלויות ושיפור רמות השירות.

התמיכה של Rimini Street ב-SAP ממשיכה בצמיחה המהירה ומקדמת את הצלחת הלקוחות

Rimini Street ממשיכה ליהנות מעלייה בשיעור ההטמעה של שירותי התמיכה העצמאית של החברה בקרב לקוחותיה הגלובליים של SAP. נוסף על שיעור צמיחת ההכנסה הגלובלית מעסקי תמיכת SAP של החברה, אשר עומד שנה אחר שנה על גידול של 30%, חל במהלך השנה האחרונה גידול של מעל 35% במספר לקוחות SAP של Rimini Street, אשר עומד כיום על מאות לקוחות שעסקיהם פרוסים ביותר מ-75 מדינות.

גם שיעור פתרון המקרים ורמות שביעות הרצון של לקוחות SAP ממשיכים להיות מעל ומעבר לציפיות, בעת ש-Rimini Street מרחיבה את צוות תמיכת ה- SAP שלה על בסיס גלובלי, על מנת לתת מענה לצורכי התמיכה המתרחבים של לקוחות מכל רחבי העולם.

שירות הלקוחות האיכותי ועטור הפרסים של Rimini Street

מודל השירות האיכותי של Rimini Street מבוסס על הקצאה של מהנדס תמיכה ראשי (PSE), הפועל בקו הראשון ומספק שירות ותמיכה ישירים ללקוח, לרבות כיסוי תמיכה 24x7x365 וזמני תגובה מובטחים של 30 דקות או פחות. כל PSE הוא מומחה ביישומים ובטכנולוגיות הרלוונטיים ובעל 15 שנות ניסיון בממוצע. דירוג שביעות הרצון הממוצע של הלקוחות הגלובליים הוא 4.8 מתוך 5.0 (5.0 שווה ערך ל"מצוין").

מודל השירות האיכותי של Rimini Street והמהנדסים המנוסים שלה זיכו את החברה בשלל פרסים בגין מצוינות בשירות לקוחות. לאחרונה הוענקו לחברה שלושה פרסים יוקרתיים, לרבות ה- Silver Stevie Award, שמוענק למחלקת שירות הלקוחות של השנה – זו השנה החמישית ברציפות – כמו גם שני פרסי Golden Bridge, פרס שמוענק לצוות שירות הלקוחות של השנה ולמחלקת ה-IT של השנה.

"על-ידי הרחבת היצע השירותים שלנו והכללת התמיכה בבסיס הנתונים SAP HANA, אנו מאפשרים ליותר לקוחות SAP לעבור לשירותי התמיכה עטורי הפרסים של Rimini Street, למקסם את השקעתם בפלטפורמת בסיס הנתונים SAP HANA ולהימנע משדרוגים מיותרים בסביבת SAP כולה", אומר סת' ראבין, מנכ"ל Rimini Street. "Rimini Street ממשיכה להתמקד ללא לאות באספקת פתרונות רלוונטיים, חדשניים ובעלי ערך גבוה יותר ללקוחות SAP ו- Oracle בכל רחבי העולם, תוך מתן הזדמנות ללקוחותינו לנתב מחדש את החיסכון המשמעותי המושג למימון יזמות אסטרטגיות שמאפשרות צמיחה ושיפור התחרותיות של עסקיהם".

תכולה וזמינות של התמיכה בבסיס הנתונים SAP HANA

התמיכה של Rimini Street בבסיס הנתונים SAP HANA זמינה מידית. החברה מספקת תמיכה בבסיס הנתונים SAP HANA עבור מסד נתונים עצמאי או בהקשר עם יישום SAP. תכולת התמיכה שמספקת Rimini Street עבור בסיס הנתונים SAP HANA מקיפה את כל ה- Support Package Stacks (SPS) והמהדורות של בסיס הנתונים HANA. נוסף על כך, Rimini Street תומכת בכל רכיבי בסיס הנתונים HANA, כולל ללא הגבלה:

• HANA Database
• HANA Studio
• HANA Client
• HANA Host Agent
• HANA Information Composer
• HANA Advanced Data Processing
• HANA Spatial
• LT Replication AddOn
• LT Replication Server
• SAP BusinessObjects Data Services
• HANA XS Engine
• HANA XS Advanced Runtime

למידע נוסף, עקוב אחר @riministreet ב-Twitter ומצא את Rimini Street ב-Facebook ו-LinkedIn
הצהרות הצופות אל העתיד

הודעה זו לעיתונות עשויה להכיל הצהרות הצופות אל העתיד. המילים "סבור", "ייתכן", "עשוי", "מתכנן", "מעריך", "להמשיך", "לצפות", "מתכוון", "מצפה" וביטויים דומים מיועדים לזהות הצהרות הצופות אל העתיד. הצהרות אלה כפופות לסיכונים ולחוסר ודאות ומבוססות על הנחות שונות. אם הסיכונים מתממשים, או אם ההנחות שלנו מתבררות כשגויות, התוצאות בפועל עשויות להיות שונות במידה ניכרת מן התוצאות שאליהן מתייחסות הצהרות אלה. Rimini Street מתנערת מכל מחויבות לעדכון הצהרות או מידע הצופה אל העתיד, אשר רלוונטיים אך ורק לתאריך הפרסום של הודעה זו לעיתונות.
Rimini Street והסמליל של Rimini Street הם סימנים מסחריים של Rimini Street, Inc.. כל השמות האחרים של חברות ושל מוצרים עשויים להיות סימנים מסחריים של בעליהם בהתאמה. Copyright © 2016. כל הזכויות שמורות.

דילוג לתוכן